Kulturalnie powitali lato 2020

  • 29.06.2020, 23:00 (aktualizacja 30.06.2020, 09:36)
  • MDK Lubań
Kulturalnie powitali lato 2020 MDK Lubań

Podziel się:

Oceń:

W miniony piątek, z zachowaniem reżimów sanitarnych, na lubańskim rynku odbyło się "Kulturalne Powitania Lata".

Na scenie zaprezentowali się młodzi wokaliści z Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, Kapela Podwórkowa "Lubańskie Walcmany", młody wirtuoz akordeonu Adam Karczewski oraz Zespół Akordeonowy "Ojciec i synowie".

W związku z przelotnym deszczem, ze względów bezpieczeństwa, organizator został zmuszony odwołać pokaz Studia Tańca "MAR-KO". Dodatkową atrakcją wydarzenia była możliwość bezpłatnego obejrzenia rewelacyjnej wystawy "800 lat Lubania" przygotowanej przez Muzeum Regionalne w Lubaniu.

Wszystkim wykonawcom Dyrektor Miejskiego Domu Kultury dziękuje za prezentacje sceniczne, a mieszkańcom za liczny udział w wydarzeniu.

MDK Lubań

Zdjęcia (19)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karolina
Karolina 04.07.2020, 21:17
Mniej szczęścia miały dzieci we wsi Konina k/Limanowej.One też akurat witały lato 21 czerwca...
===============
Ksiądz zakażony koronawirusem rozdawał komunię wiernym. Wśród nich były dzieci…
Sanepid potwierdził, że proboszcz parafii pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika - jego wielebność kanonik e.c Jan Wróbel (rok święceń 1990) w miejscowości Konina, jest zakażony koronawirusem. Teraz poszukiwani są wierni, którzy brali w ostatnich dniach udział w mszach odprawianych przez proboszcza. Wiadomo, że ksiądz prowadził m.in. nabożeństwa dla dzieci w ramach tzw. białego tygodnia a wcześniej I Komunii - podaje limanowa.in
Pracownicy parafii w Koninie zostali już objęci nadzorem sanepidu. Pracownicy stacji odezwali się także do osób, z którym proboszcz mógł mieć kontakt w ośrodku zdrowia. Wszyscy zostali poddani kwarantannie.
===========
Tymczasem:
Nie tak dawno wielebny szaman ks. (ponoć profesor) Tadeusz Guz na antenie radyja co-Martyka głosił urbi et orbi że w kościele podczas rozdawania eucharystii czyli wcielonego bóstwa w wafelek - nie ma możliwości aby się zarazić - bo Chrystus jeszcze nikogo nie zaraził.
https://wiadomosci.onet.pl/kra…

Pozostałe