Ankieta. Komu powierzysz głos w drugiej turze Wyborów Prezydenckich?

  • 29.06.2020, 13:23 (aktualizacja 29.06.2020, 13:58)
  • red.
Ankieta. Komu powierzysz głos w drugiej turze Wyborów Prezydenckich? Zdjęcia: Materiały wyborcze kandydatów

Podziel się:

Oceń:

Żaden z kandydatów nie uzyskał poparcia dającego mu zwycięstwo w pierwszej turze, w związku z tym 12 lipca zmuszeni będziemy po raz kolejny udać się do urn wyborczych.

Ten wynik jest już niemal pewny, Państwowa Komisja Wyborcza podała już wyniki z 99,77% obwodów głosowania.

W niedzielę 28 czerwca 2020 roku Andrzeja Dudę poparło 8 412 183 wyborców, co dało mu 43,67% głosów poparcia. Rafała Trzaskowskiego poparło 5 845 164 wyborców co dało 30,34% głosów poparcia.

W związku z tym stawiamy pytanie:
Komu powierzysz głos w drugiej turze Wyborów Prezydenckich i zapraszamy do udziału w ankiecie.

red.

Komentarze (137)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

DJ
DJ 01.07.2020, 22:13
Widze ,że najwiecej piszą na forum osoby pochodzące z rodzin ,,,ja POLJAK rodzony w ZSRR . Ciemnota niesamowita ,nie umiecie liczyc ? .KONKRETY ....! ---175 mld zabrane z OFE ,250 mld ukradzione z VAT --Oj /teoretycznie bo mogło byc tego wiecej ./I co Elity zrobiły ? Pamietajcie Tumany ,że Polski by nie było po rozbiorach [jeśli wiecie co to było ?] gdyby nie prosci robotnicy i rolnicy ....I panimajcie szto DUDA pierwyj sort.........
Piętek
Piętek 01.07.2020, 19:17
Kim jest Andrzej Duda
https://www.youtube.com/watch?…
brawo
brawo 01.07.2020, 21:47
i cała prawda o dudzie ! brawo ... wszyscy powinni to obejrzeć
Łukasz_nie_Apostoł
Łukasz_nie_Apostoł 01.07.2020, 17:45
A tymczasem...
Wszystkie imprezy w zamkniętych pomieszczeniach powinny być nadal zakazane! - podkreśla prof. Krzysztof Simon, ordynator oddziału chorób zakaźnych wojewódzkiego szpitala we Wrocławiu. - Dowodem na to są kolejne masowe zakażenia. Coraz częściej słychać o kolejnych weselach, na których goście zakazili się koronawirusem. Ktoś oszalał i wydał zwalnianie obostrzeń. Choć epidemia jest na zdecydowanie mniejszym poziomie, to nadal jest wiele osób, które ciężko przechodzą chorobę COVID-19 - dodaje.
Urban
Urban 01.07.2020, 17:37
Argumenty Pana Dudy w kwestii organizacji debaty są wybitnie pokrętne. Przecież organizatorzy deklarują bezpłatne łącza nawet dla kanałów reżymowych TVP i TVP Info. O co mu zatem chodzi? Oto, że nie będzie znał pytań wcześniej?
Tchórz
Tchórz 06.07.2020, 10:46
Przecież to tchórz umie tylko na z góry ustawione pytania odpowiadac i boi się wolności słowa. Tvp nie pokaże niewygodnej odpowiedzi i eee aaa jak jego angielski
bis
bis 02.07.2020, 10:08
Że to ma być debata przy udziale polskich dziennikarzy i pytań od polskich obywateli a nie od zagranicznych zwołanych przez TVN. Co ich obchodzą nasze sprawy.
hipis
hipis 01.07.2020, 22:15
Jesteś synem tego urbana z NIE.Co miał lampke z falusa na biurku ?
Mam w sobie diabła
Mam w sobie diabła 01.07.2020, 15:14
Tereniu, wypędzisz ze mnie diabła różańcem od J.P II? Może zmienię poglądy polityczne
Benek
Benek 01.07.2020, 17:28
Nie licz na to. Różaniec ani inny amulet już od dawna nie działają. Wielki śnięty od czasu kiedy go wielkim świętym ogłoszono też przestał cudować. Musisz liczyć tylko na własne zdolności i fakt, że tylko krowa nie zmienia poglądów.
zenon
zenon 01.07.2020, 13:42
Tamci tylko kradli ci terz kradną ale sie dzielom
mp
mp 03.07.2020, 15:03
Cóż za polszczyzna. Pozazdroscic zdolności
Juzuś
Juzuś 01.07.2020, 17:29
... i to dzielom sprawiedliwie - przede wszystkim zaczynajom od siebie. Dzielomto co pozostanie!
mp
mp 03.07.2020, 15:04
Następny Polak, co ortografii nie zna. Brawo
Bynio
Bynio 01.07.2020, 12:55
Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludzi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska.
Zbigniew Boniek
Katolik
Katolik 03.07.2020, 16:09
Czyli po zawodówce,ze wsi taki ja to dla tego Bońka czy jak mu tam zwykłe 0?Za rządów PO to w Irlandii pracowałem dużo latek i całkiem sporo szacunku dla ludu roboczego tam.U nas to jak ma być że Ukraińcy tzw brudna robota za 2000zł,tacy jak ja za granicę a patoszlachta typu pijak Szyc,Boniek,Von Stuhr,Janda,Wójtowie....itp tu mogą sobie fajnie żyć?Andrzej Duda wygra choćby nie wiem jak im sie to nie podobało.Żeby Polska była Polską
bis
bis 02.07.2020, 10:26
A co Waść chcesz od wiejskich ludzi.?To piękne że popierają kogo chcą. Czy Waść wywodzisz się z tzw. elity pokroju Jandy i Stura? Tacy ludzie nie zasługują na szacunek Człowiek wykształcony jest na poziomie, ma kulturę i nie obraża innych tak jak oni. Szyderczo mówią o Polakach. To raczej oni są jak ten chłam . Wśród moich znajomych jest wielu po studiach ,wykształconych, na poziomie i są za PISEM.
DJ
DJ 01.07.2020, 22:22
I znowu brak oczytania i wiedzy o POLSCE ?!.A kto stanal za J .PIŁSUDSKIM 1918 roku .Książeczke!!!!!! do snu i edukacja potrzebna !.Dlatego Taki Rafal cwany lis z Po namaszcony przez TUSKA wykorzystuje ludzi małej wiedzy do popierania siebie i pisania głupot bez pokrycia przez ludzi małej wiedzy na forum .!!!
Kibic
Kibic 01.07.2020, 20:47
Boniek,Boniek,a kto to?.
Iwetta
Iwetta 01.07.2020, 11:17
RODACY!
Słuchajcie - żaden prezydent nie sprawdził się nigdy przez dwie kadencje. Trzeba to przerwać!
Ten się sprawdzi
Ten się sprawdzi 01.07.2020, 15:23
Masz rację, przerwiemy to że się nie sprawdził i wybierzemy tego który się sprawdzi A. Dudę.
Martyniana
Martyniana 01.07.2020, 10:43
PiS ma poparcie niekoniecznie dlatego że przekupił gawiedź datkiem „500+”, czy dlatego że ludziom podoba się tak zwana „dobra zmiana” – która de facto dobra jest tylko ze sloganu.
Pis ma poparcie bo atakując bezpardonowo elity sprawił że polski cham czuje się dumny ze swego chamstwa, polski nieuk ze swego nieuctwa, a polski nieudacznik czuje że winni jego porażek są ci co odnieśli sukces. Czyli wszyscy zakwalifikowani do „chamskiej hołoty”.
bis
bis 01.07.2020, 22:38
A kim ty jesteś że tak ludzi obrażasz? Elitą za dychę? Jak widać to chamstwo i tępota wyłazi od ciebie.Za grosz szacunku ani kultury. Naśladujesz Stura, Jandę, czy Damięckiego? Przy takiej elicie to rzygać się chce. Bardzo dużo ludzi jest wykształconych i głosuje na PIS.
Logik
Logik 01.07.2020, 15:25
Martyna, jak na razie to chamstwo i głupota wynika z Twojego wpisu.
Krystiana
Krystiana 01.07.2020, 17:31
Martyniana nieuku - naucz się czytać!
Nie dla Dudy
Nie dla Dudy 01.07.2020, 08:24
Stanowcze nie dla wychowywania nierobów i dzieciorobów. Jakich wartości nauczy się dziecko wychowane w patologi co tylko opieka i socjal? Nauczy się latać do opieki tak jak rodzice no i baaa gorzej jak zacznie kraść bo na piko brakuje. Moja matka przepracowała 45l w dawnej Lubańskiej firmie i ma zaledwie 1400 emerytury. Nieroby siedzieli całe życie na opiece i mają niewiele mniejszą emeryture z opieki. To jest państwo według PiS?? Dają po 500+ dla nierobów a na emerytów co całe życie pracowali nie ma? Nie ma aby zapewnić im godną opiekę lekarską?

Ważne że członkowie rządu zarabiają jak należy a ich nagrody potrafią przekroczyć roczny dochód niejednej rodziny. PiS dobrze zaczął lecz skończył jak Tusk, tylko on potrafił zdymisjonować za aferę a w pis?

Wzajemna adoracja albo takie haki mają na siebie że każdy każdego boi się ruszyć. a głos na Rafała nie pójdzie z sympatii do PO a dlatego że mam dość rozdawnictwa nierobom i podpisywania wszystkiego co rząd podsunie i wzrostu cen w tempie szybszym niż za PO . KRYCIA afer i zarabiania milionyów na panice ludzi i wirusie. Dość tego.
Wirus spowodował nieszczęście ale też otworzył oczy gdzie ma nas władza bo dopiero jak było wiadome że 10maja wybory nie przejdą to nagle pomyślano o dodatku dla tych co stracili pracę bo trzeba było myśleć o elektoracie. A wcześniej w tarczy prawa pracowników były głęboko w d...
Ważne że właściwi ludzie dorobili się na maskach płynach respiratorach.
Anatol
Anatol 01.07.2020, 10:47
... a przecież "wystarczyło tylko nie kraść". PiS-iory! Przepisujecie majątki na żony, a wy żony na mężów. Idą nowe czasy. Tym razem będzie "dobra zmiana".
biedronka
biedronka 30.06.2020, 22:21
"Po co komu wielkie inwestycje(lotnisko)w Polsce jak mamy w Berlinie"?Puste hasła i zero kompetencjii,wiedzy,brak predyspozycji do zostania głową 38 milionowego państwa.Trzask cofnąłby Polskę o conajmniej 20 lat.Przypomina mi sie jego kampania na prezydenta W-wy i ta słynna taśma klejąca którą sklejał pęknietą szybę.Atrapa,narcyz megaloman,powtórka z Komorowskiego,jednym słowem obciachowy kandydat.Przystojny ale to troche za mało
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 30.06.2020, 20:37
Umiłowani Siostry i Bracia!
Zaprawdę powiadam Wam, aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze których nie zarobili.
James Cook i Ja
DJ
DJ 01.07.2020, 21:55
Już Do BOLESŁAWCA nie masz daleko ?HERAKLIUSZ tam bedziesz mógł bajerowac ..........
Wolny jak żółw
Wolny jak żółw 01.07.2020, 08:04
To oddaj emeryturę niewolniku.
OLGA
OLGA 30.06.2020, 17:43
Nie moge tego Trzaskowskiego zrozumiec ,kiedy go oglądam ,za kazdym razem mowi co innego ,a widac ,że trzezwy!? ---- Nie zaglosuję na niego .........bo popiera kochających inaczej ..........,a ja sie nimi brzydze .!!!!!!!!!!!
Miśka
Miśka 02.07.2020, 17:55
A siebie się nie brzydzisz? Bo ja się brzydzę takich ludzi jak ty. Jak ma być dobrze w tym kraju skoro w ludziach jest tyle nienawiści do drugiej osoby?! Dramat. Jakby twoje dziecko "kochało inaczej" też byś się go brzydziła? Puknij się w głowę.
Mojżesz
Mojżesz 01.07.2020, 13:37
Pospolita tępota ma zawsze problem ze zrozumieniem....
Nawet kazania swojego proboszcza.
Szok
Szok 01.07.2020, 11:51
Czyli poprzesz prezydenta który właśnie ułaskawił zwyrodnialca pedofila molestującego chłopca w swojej rodzinie !! Brawo za wybór ...
DJ
DJ 03.07.2020, 00:07
A skąd takich głupot ,informacji masz ? Może z MOSKWY -ona czeka na takich jak TY ?
Rozbawiony
Rozbawiony 02.07.2020, 18:25
@Szok. Tak podało radio Erewań i TVN.
Adriano
Adriano 30.06.2020, 13:57
Uważam, że debaty prezydenckie w Polsce powinny organizować tylko media narodowe
poseł PiS Arkadiusz Mularczyk
https://twitter.com/arekmularc…
==========
i wszystko jasne Panie Duda!
zatroskany
zatroskany 01.07.2020, 12:47
Adriano - zgadzam się tylko telezakupy w Mango .
👍
👍 01.07.2020, 07:58
Tylko my nie mamy mediów narodowych. Mamy media propagandowe a obwe wyraziło zdanie na ten temat.
Jak za sowietów
#PodatkiDudy
#PodatkiDudy 30.06.2020, 13:53
Miało nie być podatków http://podatkidudy.pl/

Jeszcze przypomnę karnister kaczyńskiego w Sejmie. I co z ceną akcyzy za paliwo??
Teo-dor
Teo-dor 30.06.2020, 13:19
Obywatel kandydat Duda unika debaty organizowanej przez największe portale i TVN. Nie będzie ryzykował wpadek bo nie po to dal TVP 2 miliardy aby się teraz narażać na śmieszność. Oro wielka tajemnica tej kampanii wyborczej PiS.
wYBORCA
wYBORCA 01.07.2020, 13:06
TCHÓRZ !!!!
👍
👍 01.07.2020, 07:59
Tchórz
🤥
🤥 30.06.2020, 11:30
Ja nie poprę partii która wspiera nierobów zamiast ludzi uczciwie pracujących. Program 500+ ok, ale dla ludzi którzy odmawiają pracy zabrać wszystkie zasiłki.
Ale taka ciemna masa dzieciorobów na socjalu daje głosiki.
👍
👍 01.07.2020, 08:00
Patrząc na poziom wykształcenia wyborców p. Dudy to wszystko jasne.
szok szok
szok szok 30.06.2020, 11:11
Szok po poziomie wpisów można stwierdzić ze większość ledwo podstawówkę skończyła. Co za jad, agresja i nienawiść.
Ja-cuś
Ja-cuś 30.06.2020, 13:36
A ci ponad podstawówką nie są agresywni z jadem nienawiści?
O.N.A.
O.N.A. 30.06.2020, 00:07
Skoro nie ma możliwości wyboru mądrzejszego, pozostaje wybór przystojniejszego 😆
zzz
zzz 30.06.2020, 10:06
Przecież najprzystojniejszy był Kwach
O.N.A.
O.N.A. 30.06.2020, 16:16
Może kiedyś było, ale mu to przeszło 😉
wittt
wittt 30.06.2020, 13:48
Zwlaszcza jak sie naj......ł
DJ
DJ 29.06.2020, 23:08
Tak czytam i czytam te teksty i sie zastanawiam czy tu w Lubaniu i okolicy są obywatele POlscy ? Nic im sie nie podoba co zrobili PISIORY ale podoba im sie co od 90 roku robiły elity ....jak niektórzy tu twierdza /ze elektorat PIS to hołota , elektorat PO to elity .I co mamy od 90 roku .Pytam sie tumanów ? Słyszalem w tygodniu co mówił traskowski o sojuszu USA -POLska .On chce sojuszu tu w europie ,moze z niemcami lub rosjanami ale to juz było ?!.Tumany... wam nie demokracji trzeba ,a kurom... tylki wycierac ..........! elity ....,które w sopocie dzieci molestowały i bawily sie w ,,*** ,,Ci ludzie dołu maja wiecej honoru w sobie niż Ci co jak piszecie znacie sie na komputerze bo pilot do telewizora jest dla ociemniałych .WSTYD .
Obatel
Obatel 30.06.2020, 09:40
Przestań skowyczeć na obywateli . Pochwal się co Ty zrobiłeś dla Polski ?
DJ
DJ 30.06.2020, 13:51
Prawie 40 lat w tym kraju przepracowałem !A Ty ?
Obatel
Obatel 30.06.2020, 18:46
43 lata !!!!! Ciekawe czemu tak pięknie różnimy się .
Nie pracowałem w zawodach uprzywilejowanych .
DJ
DJ 01.07.2020, 21:59
CHyba w PZPR !
Milka
Milka 30.06.2020, 16:58
Połowę w czasach kiedy obowiązywało: czy sie stoi czy sie leży....
Obatel
Obatel 01.07.2020, 12:50
Teraz jest lepiej plus , plus , plus się należy .
Mariusz
Mariusz 30.06.2020, 08:49
Cosik sie cie pop---ło w łepecie. Przecież elektorat i czołówka PiS to elita czyli PANY - a ta reszta gdzie stało ZOMO to "drugi sort" - zdradzieckie mordy - chamy i sprze-przajcie dziady!
DJ
DJ 30.06.2020, 13:53
Widać ,żeś młody i g......Widziałes i wiesz tyle co mój kot jak jest głodny
Zośka
Zośka 30.06.2020, 08:48
Zapomnieli kto im pozamykał zakłady, firmy, PGR-y, za czyjej władzy ówczesny PKS likwidował połączenia autobusowe w powiecie(uwaga? swego czasu autobus do Świeradowa był tak napchany, że teraz to by było nie do pomyślenia, a jednak dla PKS-u były kursy NIERENTOWNE?), kto zamknął prosperujący Dolwis(nowoczesne krosna za bezcen poooooooszły!), prawie wszystkie hotele w Świeradowie wyglądały jak nie jedna stodoła na wsi, zapomnieli jak wywozili po kolei co się dało z Fatmy(przez lata przez pokolenia wypracowane maszyny, nigdzie takiej mocnej obiciówki nie produkowano). Nie pamiętają ile stało się w kolejce w PUP po trochę grosza, albo jak pracowali u prywaciarza za prawie darmochę, a gdzie ZNTK( który byłby teraz świetną bazą terenową dla dzisiejszych KD) tego już wielu nie pamięta, a młodzi już nie wiedzą, czemu ich rodzice dziś siedzą u Niemca, bo w Polsce AŻ 2600 brutto. Niektórzy narzekają, że PiS itp, a ci sami z dnia na dzień wywaleni byli z pracy z pomocą decyzji Wałęsy i Balcerka. Zniszczony cały potencjał naszego powiatu, nic nie dano w zamian.
Lusi
Lusi 30.06.2020, 13:40
A ty wiesz jaka była bieda przed wojną? A ilu na Podlasiu i Podkarpaciu nie umiało czytać i pisać? A zaraz po wojnie jaka była bieda, kraj zrujnowany... I tylko dzięki PiS i zjednoczonej klakierni stajemy się krajem mlekiem i miodem płynącym...
Patriota
Patriota 30.06.2020, 08:34
Wstyd! Straszny wstyd! być tak ociemniałym i dać się kupić własnymi pieniędzmi!. Tak Tak, bo te 500 i inne plusy to nic innego niż nasze podatki. Pod warunkiem, że się te podatki płaci, a nie tylko bierze
WILLI
WILLI 30.06.2020, 13:58
A ile bierze Niemiec na swoje dziecko ? Wiesz czy nie ?!!! To tamte dziecko jest lepsze dla panstwa ,a nasze gorsze dla panswa .Pomysl troche do tego nie trzeba byc dobrym z matematyki ,a kumatym .....A z Ciebie taki patriota jak Ci co wprowadzali manifest PKWN......
Krzysiek
Krzysiek 01.07.2020, 06:40
To jeszcze do Kuwejtu nas porównaj. Przecież kasa płynie u nas strumieniami.
bis
bis 30.06.2020, 13:06
połowa z was bierze te pieniądze , to unieście się honorem i oddajcie. A wiesz, że te pieniądze wracają w postaci podatku. Więcej kupujemy, napędza się gospodarka.
Xd
Xd 30.06.2020, 06:41
👏👏👏👏👏👏👏
JD