Idź na wybory, wygraj dla miasta festiwal

  • 27.06.2020, 10:24
  • Red.
Idź na wybory, wygraj dla miasta festiwal

Podziel się:

Oceń:

Frekwencja Festiwal to pomysł zorganizowania wydarzenia muzycznego w mieście, które będzie mieć największą frekwencję podczas jutrzejszych wyborów prezydenckich. Swój udział zapowiedzieli m.in. Dawid Podsiadło, Artur Rojek czy Krzysztof Zalewski.

Znani i lubiani przedstawiciele świata sztuki, kultury i internetu zachęcają wszystkich, by nie lekceważyli wydarzenia i udali się jutro do lokalów wyborczych. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych proponuje wóz strażacki dla miejscowości do 20 tys. mieszkańców za największą frekwencję. Teraz czołowi przedstawiciele sceny muzycznej w Polsce zaproponowali Frekwencja Festiwal. O co chodzi? 

"Deklarujemy, że na zaproszenie miasta, w którym frekwencja wyborcza obliczona średnio dla obu tur wyborów będzie najwyższa, stawimy się by zagrać na darmowym festiwalu. Wszyscy artyści uczestniczący w akcji zrzekają się swojego honorarium" - napisali w oświadczeniu organizatorzy. 

Kogo możemy spodziewać się na scenie? Swój udział zapowiedzieli Artur Rojek, Clock Machine, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Organek, Pezet, Ralph Kaminski, Sokół i Żabson. 

Organizacja terminu pozostaje do ustalenia z miastem, które wykaże największą frekwencję podczas wyborów prezydenckich w I i II turze. Będzie to również możliwe po zdjęciu ostatnich obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Do udziału zapraszane są wszystkie miasta, które będą w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do organizacji i realizacji festiwalu o tak dużej skali. 

Red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 28.06.2020, 16:13
Faktycznie! Załatwmy sobie ten festiwal. Bo chyba psychiatrzy nie przyjmują już bez skierowania?
================
„Zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli o żarliwą modlitwę połączoną z postem w intencji wypędzenia zległo ducha kosmopolityzmu z naszych uczelni wyższych, w szczególności ekonomicznych. (…)
Zły duch kosmopolityzmu chce nam bowiem obrzydzić i ośmieszyć w obszarze nauki przywiązanie do wartości katolickich i patriotycznych opartych na Dekalogu. (…)
Szczególnie proszę o codzienny różaniec oraz praktykowanie nabożeństw Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca, czyli wynagradzanie za pięć rodzajów zniewag i obelg wyrządzanych niepokalanemu Sercu Maryi. Obudź się Polaku! Powstań polski naukowcu! Nie daj się.
Warto pamiętać, iż złego ducha kosmopolityzmu i najbardziej zwyrodniałego, złośliwego złego ducha internacjonalizmu zwanego też „gangreną zboczenia” możemy wyplenić i strącić do piekła ufną modlitwą”
dr hab. nauk ekonomicznych
Eryk Łon – członek Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2016-2022

hebel
hebel 28.06.2020, 02:19
Chromolić festiwale, jest wirus i takie wygłupy niech se robìą na czarnym śląsku. Będą mieli nowe ognisko wirusa do kolekcji. Wozy stażackie mieli dawać za frekwencję i należy tego pilnować.
Jerzy B.
Jerzy B. 27.06.2020, 20:50
Brawo artyści!!!
Annasz
Annasz 27.06.2020, 16:52
No tak, ale jak nie wygra ten co ma wygrać - to się ogłosi stan wyjątkowy - i z festiwalu D _ U _ P _A

Pozostałe