Na kogo oddasz głos? Wybory PRP 2020

  • 24.06.2020, 10:34 (aktualizacja 24.06.2020, 11:05)
  • eLuban pl
Na kogo oddasz głos? Wybory PRP 2020

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy do udziału w sondzie. To od Nas wyborców zależy, kogo obdarzymy zaufaniem w niedzielnych wyborach i kto przez kolejne 5 lat będzie zasiadał w fotelu prezydenta.

Wiadomo, że wyborcy w różnych regionach Polski mają inne preferencje wyborcze. Dlatego zapraszamy do udziału w naszej sondzie, abyśmy mogli dowiedzieć się jakie preferencje wyborcze panują wśród mieszkańców regionu. Oczywiście sondę traktujemy jako zabawę, a nie miarodajny sondaż.

eLuban pl

Komentarze (91)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M Januszewicz
M Januszewicz 06.07.2020, 14:35
Zdecydowanie Na Rafała, Trzaskowskiego
M, Januszewicz
M, Januszewicz 29.06.2020, 14:55
Rafał zapewni spokój i pewność, że Polska będzie rosła w siłę
mamwyjeba....
mamwyjeba.... 28.06.2020, 20:11
jeden ch...j kto wygra i tak nic nie zmienimy skończą rządzić ci przyjda następni. ludzka natura jest taka ze jak dojdzie do wladzy to korzysta i czerpie korzyści dla siebie i się da. i niech ktoś mi powie że jakby byl u wladzy to by nie patrzył na siebie a tylko dla innych . nie ma uczciwości w polityce to brudna gra. fuckkk system
Marecki
Marecki 26.06.2020, 23:57
Zagłosuję na PAD i jestem z tego dumny.Koniec z polityką wstydu.Polska wstaje z kolan
Idę głosować na Szymona
Idę głosować na Szymona 26.06.2020, 22:15
Ciekawe. Gdyby Prezydenta wybierali internauci z Lubania do drugiej tury wszedłby Trzaskowski 36% głosów i Hołownia z 20% głosów. Krzychu z Sebem równiutko - Bosak 396 głosów a Duda 395 obaj po 18% z 2249 oddanych głosów. Ciekawe, że Duda ma tyle samo głosów co fan Dmowskiego
co z wami Polacy?
co z wami Polacy? 26.06.2020, 22:49
Nie bądź śmieszny. Wiadomo, że ten portal sympatyzuje z platfusiarnią i też takich tu ściąga, zresztą Lubań jak i większość Dolnego Śląska to komuchy, kiedyś tu SLD wygrywało, dzisiaj POKO. To ludność najechała zewsząd, wykorzeniona, zakompleksiona, z rozjechaną tożsamością, bez dumy narodowej, dlatego lewacka szumowina ma tu ogromne powodzenie, byle tylko klepać propagandę antykościelna i frazesy o nowoczesności, tak jak twój płaczek. Ale mam nadzieję na zmianę na tej ziemi. Powolną ale jednak!
??????
?????? 26.06.2020, 16:06
Miał być Duda 2020 a wszystko wskazuje na wypad 2020.
Kaczki zarzucały kiedyś że dniu wynegocjował kosmiczne ceny gazu.
To ja się zapytam jakie ceny wynegocjował andriu że musimy płacić dużo więcej za stacjonowanie u nas wojsk USA niż Niemcy? Czy to jest niekorzystne dla kraju?
JON
JON 28.06.2020, 18:21
A chciałbys synu ruskich ? Poknij sie w głowke .!!!
JON
JON 29.06.2020, 11:52
ty sie puknij
😂
😂 26.06.2020, 06:17
Gdyby rozliczyli tych co kradną Duda był by dalej pewny wygranej.
Jak pokazali bierność do ujawnianych wałów wręcz tego bronią to pokazali że są na poziomie rządu donek & ewka
Komornik
Komornik 26.06.2020, 10:47
No ale odmawia ujawnienia majątku - a Dudusie kupili w Krakowie apartament wart 980 tys złotych - tyle nazbierał w okresie prezydentury?
rozsądek
rozsądek 26.06.2020, 00:10
Tak mnie od zawsze nurtuje dlaczego wszystkie stare komuchy w mieście głosują na PO? Co nie jadę przez miasto i patrzę na plakaty na płotach albo przeglądam FB to wszystkie czerwone kiepy dzisiaj popieraj szambonurka albo płaczka. Się przefarbowali w wielkich demokratów z pustymi frazesami o wolności na gębie i w wielkich obrońców sldowskiej konstytucji podpisanej przez alkoholika. Swoją drogą to jakim trzeba być nieudacznikiem, żeby znać 5 języków i zostać urzędnikiem? Bez programu, z przypadku, nic tylko nienawiść do pisu to dramat i obstrukcja ten cynik, miejcie litość!
Obatel
Obatel 26.06.2020, 06:49
@rozsądek - w treści nie ma nic o konkursie na dzbana roku .
Jak pijesz czy wąchasz to nie pisz . Masz szansę na podium .
rozsądek
rozsądek 26.06.2020, 22:07
nie musisz się nam aż tak wywnętrzać w sprawie swoich nadużyć, widać tylko to ci w głowie
Kulson
Kulson 26.06.2020, 10:50
Takie to murfa kać "rozsądki" - jak ten wyżej - teraz mieszają w tym kraju napełnieni chrześcijańsko trosko i miłościo do bliźniego swego....
rozsądek
rozsądek 26.06.2020, 22:06
mieszają? Coś od prawdy Ci się miesza w głowie? A miłość chrześcijańską czy jakąkolwiek to sobie możesz wsadzić!
JONY
JONY 25.06.2020, 23:36
TYLKO.... DUDA ...jest najlepszy -nie płacze i nie lży jak pies .Szkoda ,że nie jest komuchem lub UBEKIEM bo by wygrał w cuglach ///
Justi
Justi 25.06.2020, 21:01
Duda!!!
Ja
Ja 25.06.2020, 20:57
Dziwna ta ankieta.....wchodzę na stronę pierwszy raz a tu napis :Dziękujemy za oddanie głosu! to kto głosuje w tej ankiecie ? bo na pewno nie ja !
Hołek
Hołek 25.06.2020, 20:12
Mieszkańcy Miasta i Powiatu! Oraz inni uprawnieni. 28 czerwca wszyscy do urn bo jak nie to znów wybiorą nam pis-klakiera Dudę.
Mieszkańcy Miasta i Powiatu
Mieszkańcy Miasta i Powiatu 26.06.2020, 13:22
No tak, pójdziemy na wybory i zagłosujemy na Dudę.
Pyton
Pyton 25.06.2020, 20:10
U nas jest dość przyzwoicie - Kościół w znaczeniu księży praktycznie nie steruje "jedynie słusznym" elektoratem - ale tam, na "dalekim wschodzie". Panuje powszechne KLERYKALNE OGŁUPIENIE – tak chyba można by nazwać tę przypadłość dotykającą znaczną część tamtego społeczeństwa. Bałwochwalczy stosunek do sutanny, wyuczony od najmłodszych lat wiernopoddańczy odruch schylania głowy i mamrotania pod nosem „Niech będzie pochwalony” przy każdym spotkaniu z duchownym, często9 z całowaniem dłoni, staje się powoli naszym przekleństwem. Tymczasem taki stan rzeczy jest wręcz błogosławieństwem dla Kościoła hierarchicznego, więc niech nikt się nie łudzi, że instytucja sama rozliczy swoje grzechy. Wręcz przeciwnie – jeśli trzeba będzie, poświęci dalsze setki i tysiące dzieci, byle jak najdłużej dzierżyć władzę nad ogłupionym ludkiem. A że jego interes jest w tym punkcie zbieżny z interesem PiS-u, to zdaje się, że czeka nas bezpardonowa walka o usunięcie z przestrzeni publicznej świętych krów.
Hołek
Hołek 25.06.2020, 17:54
Tylko HOŁOWNIA <3 bo Prezydent musi być GŁOWĄ i SERCEM :-)
Konfederat
Konfederat 25.06.2020, 17:35
Duda – etymologia nie jest do końca jasna, językoznawcy wskazują na dwa możliwe źródła. Jedną możliwością jest pochodzenie od dętego instrumentu muzycznego, który jest dmuchany i gra, tak gra jak mu się każe. Inni wskazują na powiedzonko: „Jak się nie obrócisz, zawsze Duda z przodu”. Przepraszam: D-U-P-A!
Polon
Polon 25.06.2020, 19:26
chce się pisać takie bzdury? chyba ktoś jest bez matury
Łafał
Łafał 25.06.2020, 17:03
Lubań głosuje na typa bez programu wyborczego! Brawo ciemniaki! Sami się wykończycie.
Fantomas
Fantomas 25.06.2020, 15:04
Ja uważam, że polityków powinno wybierać się do sejmu i senatu. Na stanowisko prezydenta powinno wybierać się osobę która nie reprezentuje żadnego obozu politycznego. Wtedy politycy niech debatują i kłócą się w parlamencie, a prezydent jako osoba bezstronna powinna dokonać wyboru czy ustawa która wyszła z sejmu jest dobra czy zła dla Polski, a nie dla określonego grona politycznego.
Patolog
Patolog 25.06.2020, 13:06
Zenek na prezydenta!Wszystkie łapki w górę
ja
ja 25.06.2020, 08:56
#DUDA2020 tylko dla patriotów...
Moltimer
Moltimer 25.06.2020, 11:30
Patriotów czyli tak zwanej inteligencji bezobjawowej!
minio
minio 24.06.2020, 23:43
Inny prezydent , który będzie wybrany od obecnego podejrzewam, że będzie blokował na złość dla tego rządu wszystkie ustawy i będzie w naszym kraju jeszcze wiekszy bałagan.

Pozostałe