Zlikwidowali domową plantację

  • 19.06.2020, 16:25
  • asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Zlikwidowali domową plantację KPP w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Lubania zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Donice z krzakami znajdowały się mieszkaniu. W sprawie zatrzymano 26-letniego mężczyznę. Podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zajmujący się przestępczością narkotykową w wyniku pracy operacyjnej zabezpieczyli krzewy konopi indyjskich oraz zatrzymali mieszkańca powiatu lubańskiego. Policjanci w mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę ujawnili domową plantację narkotyku. Rośliny znajdowały się w specjalnie w tym celu przygotowanym namiocie, posiadającym dodatkowe oświetlenie.

Policjanci zabezpieczyli konopie oraz sprzęt służący do ich uprawy. 26-latek został zatrzymany i doprowadzany do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu. Lubańska Prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec podejrzanego, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu  zarzutu związanego z uprawą środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnienie czynu grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


loadingŁaduję odtwarzacz...

asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (2)

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Spacerowicz
Spacerowicz 24.06.2020, 01:36
Kumon-kimon? jakos tak go zwą ..
Jak go tylko widza to trzepia,bo zawsze ma cos przy sobie ,a jemu z łatwością przychodzi opisac aktualną sytuacje (kto,gdzie,ile,od kogo) ze szczegółami
wtf
wtf 23.06.2020, 19:53
ch** kogokolwiek interesuje co ma w domu, jeśli dla siebie 3 krzaczki to po ch** robić chłopakowi problemy i straty finansowe za tułania po sądach...
Escobar
Escobar 23.06.2020, 04:59
Ja tam ***e te wasze koperkowe afery rzucam na lubań znaczne ilosci i nigdy sie nie zobaczymy !! wezcie zajmijcie sie lepie ta chinska meta a nie normlnych ludzi przesladujecie :)
obudz
obudz 23.06.2020, 04:43
reszta świata już dawno wie, że to nie narkotyk i propaganda amerykańska idzie w zapomnienie przez którą to zostało to zdelegalizowane... tylko Polski wymiar sprawiedliwości nadal żyje w tamtych czasach... teraz tylko cieszyć się, że sprzęt do hodowli roślin trafi do domu policjanta lub na sprzedaż, złodziejstwo w białych rękawiczkach
Obserwator
Obserwator 20.06.2020, 16:51
Polska policja. Powiedz nam kto? gdzie? Kiedy? Podaj adres a podjedziemy i zobaczmy. Parodia wymiaru sprawiedliwości.
Ps.kiedy możecie to nie pomożecie rodakom.
megafaka
megafaka 20.06.2020, 11:50
..miejscowi notable nie mieli udziału to i skasowali...
Keke
Keke 20.06.2020, 11:12
Ta już to widzę jak siedzi 3 lata . Chłopaka którego ostatnio zawineli też mial mieć trzy lata do odsiadki i co po 48h wyszedł dostał grzywne i śmiga sobie teraz po wolności...
Małgorzata
Małgorzata 19.06.2020, 22:58
O rety 3 lata 😂😂😂 za to ze pol lubania co weekend nacpa swoim towarem i kase zgarnie.
Wszyscy na okolo sprzedaja ,sadza ,rozprowadzaka ,wszyscy wiedza kto i gdzie ale ma sie to w du...
Harold
Harold 20.06.2020, 15:50
Ale glupoty piszesz jak pół miasta ma sie nacpac kwaiatkami z jednego namiotu ? Lepiej policja by sie wziela za dystrybutorow chemicznego świństwa a nie aresztowaniem chlopaka co na swoj uzytek choduje.
997
997 20.06.2020, 21:24
Najpierw ukończ podstawówkę żebyś mógł się wypowiadać- możesz zajrzeć również do słownika ortograficznego przed napisaniem swoich wypocin
K
K 20.06.2020, 17:44
Taaaa... na uzytek swoj!!!😂
Swoje srzedaje a przy okazji mete od innych. W kupie sila. Ci co robia maja odbiorcow takie wlasnie pionki.
opanuj
opanuj 22.06.2020, 22:55
skąd to możesz niby wiedzieć? a co jeśli chłopak ma jakąś rzadką chorobę przy której tylko to mu pomaga? nie masz prawa nikogo oceniać skoro danej osoby nawet nie znasz
997
997 20.06.2020, 12:34
To powiedz gdzie i kto ma- będzie szybciej i prościej
Harold
Harold 20.06.2020, 21:05
Pisalem już nie dwa i nie trzy razy ale jak policja idzie po najmniejszej linii do dochodze do konkluzji ze imnie zalezy na dużych grupach tylko lepiej plotki łapać. Pewnie biora w lape od kogos.
Małgorzata
Małgorzata 20.06.2020, 17:51
Policja mowi ,ze jest bezsilna ,bo nie mozna takim typkom nic zrobic ,po wypuszczeniu typek idzie i smieje sie w twarz. ( doskonale wiedza kto,pozatym wlasnie przy roznych aferach ludzie pisza tu co nieco )
Wiec policja czeka na grube ryby. .. oczywiscie za biurkiem na komisariacie.
Tomilijoanes
Tomilijoanes 20.06.2020, 17:37
Wykażcie się sprytem a nie liczycie na konfidentów bez nich nic nie zdziałacie bo niby jak hahah haahhahah
Ras
Ras 19.06.2020, 20:41
Wstyd żeby psy marnowały moje podatki na takie przestępstwa
Stefan
Stefan 19.06.2020, 20:40
Trzy rośliny i plantacja... Bosze widzisz i nie grzmisz... "Plantacja – duży teren przeznaczony pod uprawę jednej rośliny. Plantacje występują głównie w krajach gorących stref klimatycznych"
Pikolo
Pikolo 19.06.2020, 17:14
No to już jest dobry znak - widocznie ktoś sypnął. Teraz czas na kolejne zatrzymania. Obserwuje się panikę wśród plantatorów.
kk
kk 21.06.2020, 11:38
plantator brzmi dumnie a tu 3 krzaczki :)

Pozostałe