Skatowali psa

  • 16.06.2020, 08:16
  • Źródło: b24.info
Skatowali psa b24.info

Podziel się:

Oceń:

Bestialskie zdarzenie miało miejsce w niedzielę rano w Zatoniu - dzielnicy Bogatyni. Według świadków nieznani sprawcy próbowali zabić psa! O sprawie poinformowali Czytelnicy.

Do zdarzenia doszło około godziny 8 rano w pobliżu byłego klubu „Megawat” w Zatoniu. Świadkowie napotkali tam owczarka niemieckiego z przetrąconą, częściowo odrąbaną łapą.

- Pies uciekł w nocy z ogrodzonej posesji, ponieważ wystraszył się burzy - opisuje tło zdarzenia anonimowy świadek. Zwierzak biegał zdezorientowany po okolicy. Nad ranem trafił na swoich oprawców.

Jak dodają świadkowie zdarzenia zwierze cudem uniknęło śmierci. Z rany na przedniej łapie tryskała krew. - Prawdopodobnie ktoś próbował odrąbać mu głowę jednak siekiera osunęła się i trafiła w łapę. - wyjaśnia nasz informator. Pies został opatrzony przez przechodniów, którzy o sprawie poinformowali służby i oczekiwali na przyjazd właścicieli zwierzaka. Przybyła na miejsce policja spisała notatkę z interwencji.

Wczoraj redakcję B24.info właścicielka czworonoga poinformowała, że pies przeszedł operację w jednej z klinik weterynaryjnych. Ma złamaną kość w łapie, teraz przebywa na obserwacji.

- Wierzymy, że będzie dobrze - podsumowała w wiadomości do redakcji.

 

Źródło: b24.info

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

win
win 18.06.2020, 22:37
Te pieprz......ne sady nic nie robią z bydlakami .
Albert
Albert 18.06.2020, 11:08
A moze szalal i skakal na ludzi? Skad wiecie?
stfu
stfu 18.06.2020, 00:19
co za *** ***,nie mam słów
Izabela
Izabela 17.06.2020, 14:58
Brakuje mi słów na określenie ludzkiego bestialstwa.Zgroza.
gdfgdf
gdfgdf 17.06.2020, 14:42
Jakby byli takimi zwyrodnialcami to zapewne by go dobili. IMO pies kogoś zaatakował. Ktoś wyleciał z siekierą. I tak wyszło.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.06.2020, 09:19
" Ktoś wyleciał z siekierą " Bzdury . Dobić to trzeba ale patologię .
Dziś pies jutro Ty . Jak się ma psa to trzeba o niego dbać a nie trzymać blisko siekierę .
Wotan
Wotan 17.06.2020, 14:16
A może wielki, wystraszony owczarek zaatakował kogoś i ten się bronił? Jeżeli tak to owczarek do uśpienia, a właściciel psa pod kolegium.
PsyGryza
PsyGryza 17.06.2020, 14:10
Oczywiście każdy pisze, że źli ludzie, a nikt nie patrzy na to, że to mogła być próba obrony przed psem.
Jakim cudem uciekł? To nie jest malutki kundelek, tylko wielki owczarek.
Mandat dla właściciela. I to podwójny, jak się okaże, że cios siekierą był próbą samoobrony przed agresywnym psem.
Mieszkanic
Mieszkanic 18.06.2020, 09:20
Ładna mi obrona ? Z siekierą i rąbać . Patologia !!!!!
Waga
Waga 17.06.2020, 14:06
„ Sprawców było dwóch i są obecnie poszukiwani przez policję, niestety jak wynika z obecnego dochodzenia prawdopodobnie są już za granicą kraju. Mężczyźni uderzali zwierzę siekierą oraz sztachetą.

Dziennikarze redakcji Zgorzelec112.pl dowiedzieli się nieoficjalnie, że motywem brutalnego pobicia miała być zemsta za wcześniejszy atak owczarka na psa, którego właścicielem jest jeden z oprawców.

Jak na ironie mężczyzna na samochodzie posiada naklejkę „Nie krzywdź zwierząt”.”
Michrou
Michrou 17.06.2020, 14:05
Teraz delikatnie zmieńmy subiektywną narrację: Może bydle zaatakowało inne zwierze lub człowieka, a może dziecko i ktoś ruszył na pomoc. Nawet łagodne psy domowe potrafią atakować inne zwierzęta jak zerwą się na wolność, rasy agresywne nawet potrafią atakować właścicieli(!). Zwierząt się pilnuje, a "świadkowie" nie widzieli zdarzenia. Jak dla mnie sytuacja nie jest jednoznaczna i możliwe, że ktoś obronił siebie, dziecko lub swojego pupila.
Jan
Jan 17.06.2020, 13:57
Czyli pies kogoś zaatakował, ten się bronił i pretensje do zaatakowanego?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.06.2020, 17:19
Jakim sk**rwielem trzeba być żeby to zrobić ?
Andrej Duda
Andrej Duda 17.06.2020, 16:43
Polskim zapewne ze wsi.
aro
aro 16.06.2020, 14:54
Bydlaki, żeby konali w męczarniach
Nikta
Nikta 16.06.2020, 14:39
Złapać s......nów i to samo zrobić co zrobili biednemu psiakowi.Dosć już tego znęcania się nad bezbronnymi zwierzętami.Kary są zbyt małe na takie okrucieństwa.

Pozostałe