Uwaga na burze z gradem

  • 13.06.2020, 09:32 (aktualizacja 13.06.2020, 18:45)
  • Red.
Uwaga na burze z gradem

Podziel się:

Oceń:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla południowo-zachodniej i południowej części Polski przed burzami z gradem. Intensywne wyładowania atmosferyczne mogą się pojawić również nad powiatem lubańskim.

Ostrzeżenie meteorologiczne będzie obowiązywać dziś (13.06.) od godz. 13.00 do jutra (14.06). do godz. 3.00. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami możliwy grad. Uważajcie! Warto pamiętać by nie pozostawiać pojazdów pod drzewami oraz zabezpieczyć przedmioty znajdujące się w ogrodach i na balkonach. 

Red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kwartet smyczkowy
Kwartet smyczkowy 14.06.2020, 08:48
Burze tym razem ominęły Jasną Górę. Dlatego podczas apelu biskup Antoni Długosz z Częstochowy, ujrzał ewangelistów w polskim rządzie.
Cyt. "Ewangelista Mateusz premier Morawiecki pochyla się nad egzystencją naszego narodu, by żyło się lepiej. Z kolei ewangelista Łukasz prof. Szumowski jest przedłużeniem czynów Jezusa, troszcząc się o nasze życie i zdrowie. Dziękujemy, Boża Matko, za ich posługę."
==========
Nie miałem pojęcia że ewangeliści kradli i kłamali. Jednak biskup wie co mówi. Biskupi nigdy nie kłamią.
Lud boży pyta:
A który to ewangelista przepisał majątek na żonę Łukasz czy Mateusz?
To ci ewangeliści też mieli takie bogate żony ?

Pozostałe