Ciągnął autem naczepę kempingową. Był kompletnie pijany

  • 09.06.2020, 09:54 (aktualizacja 09.06.2020, 10:26)
  • Źródło: KMP w Jeleniej Gorze
Ciągnął autem naczepę kempingową. Był kompletnie pijany KMP w Jeleniej Górze

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 4 promile alkoholu w jego organizmie. W takim stanie mężczyzna kierował pojazdem osobowym z przyczepą kempingową z Wrocławia do Kowar.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

5 czerwca 2020 roku około 14. policjanci pojechali na zgłoszenie, z którego wynikało, że na drodze między Gruszkowem a Kowarami pojazd osobowy wraz z przyczepą znajduje się w rowie.

Funkcjonariusze w samochodzie zauważyli siedzącego za kierownicą mężczyznę, który jechał sam. Kierującym okazał się 34-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Oświadczył, że jechał z Wrocławia do Kowar i w pewnym momencie wpadł do rowu. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. W trakcie czynności funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu, a kiedy wysiadł z auta nie był w stanie samodzielnie utrzymać się na nogach. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało blisko 4 promile.

34-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości za co grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Jeleniej Gorze

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

No to po jednym i jadę...
No to po jednym i jadę... 10.06.2020, 07:01
Może nie miał jak wrócić do domu po opijaniu przyczepy? :-) A tak poważnie to taki gościu na sto procent jeździł po ćwiarteczce na codzień tylko udawało mu się.

Pozostałe