Na podwójnym gazie zdemolował posesję

  • 07.06.2020, 08:37 (aktualizacja 07.06.2020, 09:14)
  • red.
Na podwójnym gazie zdemolował posesję

Podziel się:

Oceń:

Kierowca Passata i jego pasażerka mogą mówić o wielkim szczęściu. Volkswagen wypadając z zakrętu zdemolował płot posesji, stojącego na podjeździe Tiguana i paletę worków z cementem. Przy okazji zniszczona została też elewacja budynku.

Nawierzchnia ul. Głównej w Lubaniu jest w opłakanym stanie, dlatego rzadko dochodzi tam do zdarzeń drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość. Niestety było tak do niedzielnego poranka. Kwadrans po 6. kierowca VW jadąc w kierunku ulicy Różanej nie wyrobił zakrętu i wpadł na podjazd jednego ze świeżo wybudowanych domów.

Najpierw zniszczył lekki płot, następnie uderzył w tył zaparkowanego przodem do bramy garażowej VW Tiguana. Siła uderzenia obróciła ważące ponad półtorej tony auto o 180° i przestawiła aż za sąsiedni wjazd do garażu. Passat cudem minął skrzynkę gazową przy drodze, która jest osadzona na solidnej betonowej podstawie. Następnie uderzył w paletę stojących na posesji worków z cementem, kompletnie je rozbijając. Tu z kolei kierowca dosłownie o metr minął się z kolejną twardą przeszkodą, obok na palecie stały złożone betonowe krawężniki. Ostatecznie auto wpadło na kolejną posesję i tam się zatrzymało, wcześniej jednak przeleciało jeszcze nad biegnącą w dól drogą.

Następujące po sobie kolizje zredukowały prędkość auta i najprawdopodobniej tylko dzięki temu kierowca Passata i jego pasażerka wyszli ze zdarzenia bez większych obrażeń. Samodzielnie opuścili auto i czekali na przybycie wezwanej przez mieszkańców policji. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wynik badania kierowcy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu dał wynik pozytywny i miał wynosić około 1,3 promila alkoholu. Okoliczności zdarzenia bada teraz policja.

 

red.

Zdjęcia (15)

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piko
Piko 09.06.2020, 11:06
Piko
XX
XX 08.06.2020, 18:58
W kraju w którym można mieć kilka zakazów sądowych za jazdę po pijanemu nie dziwi nic. Natomiast tego pasacika w akcji już widziałem kilka razy.
XXX
XXX 08.06.2020, 20:04
Bo takich bezmózgowców przy kolejnych przypadkach należy zamykać aby zakaz stał się skuteczny przynajmniej na okres siedzenia z ***. Przy recydywie podwajać i tak do skutku - aż do dożywocia. A ponadto uruchomić prace a nie pasożytowanie w wiezieniu na koszt podatników.
pytanie
pytanie 07.06.2020, 22:38
Co znaczy zatem "na pojedynczym gazie"?
"Na podwójnym gazie ..."
Zero kreatywności
Zero kreatywności 07.06.2020, 20:54
I kogo obchodzi ta historia jakiegoś ***a. Redaktorzy piszcie o czymś co jest interesujące dla społeczeństwa. O czymś pozytywnym a nie o problemach jakiegoś czubka który wracał z dyskoteki.
Normalnie masakra jakaś.
Jak nie macie o czym pisać to zlikwidujcie stronę i dajcie spokój tym co płacą za reklamy na tej żałosnej stronie.
Medard
Medard 08.06.2020, 10:34
Nie słuchajcie tego intelektualisty bezobjawowego. Trzeba takie przypadki nagłaśniać aby prewencyjnie docierać do świadomości tych co jeszcze resztkami mózgu dysponują. Może jakiś czubek nim wsiądzie za kółko puknie się w czaszkę w poszukiwaniu mikrocząsteczek rozumu.
Szok !
Szok ! 07.06.2020, 18:21
Zawsze bawią się przed tym domem dwie malutkie dziewczynki.....
Zażenowany
Zażenowany 07.06.2020, 17:15
Ostatnio młody łepek granatowym passatem kombi w Lwówku Śl. koło banku PKO blisko gminy wyprzedzał na czołówkę, na podwójnej i przed pasami jednocześnie... idiotyzm
Kamil
Kamil 07.06.2020, 14:40
Impreza była ostra do rana - cizia też chyba narąbana i efekt... Oboje do pierdla!
avanti
avanti 09.06.2020, 01:34
Na jakiej niby podstawie mieli by ja zamknac? Polska to nie Arabia Saudyjska, a pasazer moze miec nawet piec promili szeryfie z bozej laski.
Jonasz
Jonasz 07.06.2020, 14:36
No a dane tego idioty gdzie?
Wl
Wl 07.06.2020, 12:41
Ten baran już jeździ od W tygodni na pełnym gazie i wyprzedza na zakrętach. Całe szczęście że skończył na ogrodzeniu , a nie na ludziach idących po chodniku.
Adam
Adam 07.06.2020, 12:04
Najlepsze w tym to ze za wszystko sam zaplaci bo oc nie pokryje szkod z uwagi na nietrzeźwość
Ja
Ja 07.06.2020, 22:07
Tak tylko z czego taki niedorozwój zapłacić ?
Mieszkaniec Lubania
Mieszkaniec Lubania 07.06.2020, 20:59
W punkt! Zapłaci towarzystwo ubezpieczeniowe lub UFG jeżeli nie miał OC, ale wystąpią do niego z regresem o zwrot wypłaconego odszkodowania. SUPER niech *** płaci:-)!!! Kilkadziesiat tysięcy:-) !!!
Ślizgamy się
Ślizgamy się 07.06.2020, 20:57
Nie zapłaci tylko da dodatkową robotę komornikowi który będzie go odwiedzał i itak nic nie odzyska.
Tak to jest w Made in poland
kk
kk 07.06.2020, 12:03
Ja wiem że to nadmierna prędkość i alkohol do tego doprowadziły ale droga przez tragiczną nawierzchnię jest bardzo niebezpieczna jeżeli jej nie naprawią to kiedyś dojdzie do tragedii a tą drogą najczęściej chodzą dzieci i matki z dziećmi w wózkach, więc tragedia jest tylko kwestią czasu.
Ingrid
Ingrid 07.06.2020, 17:25
Dojdzie do tragedii jeżeli tę drogę naprawią - a w tym stanie w jakim jest każdy rozsądny dostosowuje prędkość do warunków a zatem jeździ stosunkowo wolno - poniżej dopuszczalnej. Natomiast dla idioty to jak widać stan drogi nie ma znaczenia.
kira
kira 08.06.2020, 14:51
brak chodnika i ludzie idący środkiem wyboistej drogi no czuje się bezpiecznie.
Ha ha ha
Ha ha ha 07.06.2020, 11:04
Janusz z paseratti
Ok
Ok 07.06.2020, 10:47
Faktycznie, udany debiut. Jak asfalt tam polożą, to dopiero będą lądować na mostowej i pobliskich ogródkach, jak piłeczki golfowe. Może nawet któremuś uda się wodowac w strumyku..
Kris
Kris 07.06.2020, 10:38
Wczoraj w tamtym miejscu widziałem bawiące się dzieci.
Szkoda że Policja zadziała jak dopiero się coś stanie.
Ile osób ma przyzwolenie aby jeździć po pijaku.
Dlaczego nie eliminują w trakcie a dopiero po fakcie
997
997 07.06.2020, 20:14
Czyli policja ma stać i każde auto które jedzie zatrzymywać? A później bedziecie narzekać żeby bandytów zatrzymywać, a kontrolują niewinne osoby...nie można dogodzić ludziom w tym chorym kraju
ARCZI
ARCZI 09.06.2020, 09:53
A czy nie jest podejrzane ze cos jest nie tak gdy po dziurawych drogach pomiędzy domami leci jak rakieta passat po godzinie 5 rano w niedzielę raczej nie wyjechal z posesji 5 domów dalej tylko pędził przez miasto
Driver
Driver 07.06.2020, 10:31
Dobrze że pomoc drogowa blisko.
Mmm
Mmm 07.06.2020, 09:50
Kupił bym z pasiora caly srodek i lampę prawy tył albo całego
Boo
Boo 07.06.2020, 20:30
Ja felgi😏
Delong
Delong 07.06.2020, 09:45
Pajac *** nic innego.zero mózgu
Być jak passsssat !
Być jak passsssat ! 07.06.2020, 09:33
Wiadomo że ten model passata to stan umysłu ! Uwaga na podobnego idiotę na DLW O5..na lokalnych drogach !!!!!!
Kinga
Kinga 07.06.2020, 17:28
Inny DLW-CK ... audi srebrny metalik szaleje po Lubaniu - ostatnio w niedzielę wyprzedzał na podwójnej ciągłej a wcześniej na Leśnej zapomniał zatrzymać się na "stopie".
Krzysiek
Krzysiek 08.06.2020, 23:25
Nagrywajcie tych baranów i materiał na Policję. Niech zasilają regularnie budżet jak tak szaleją.

Pozostałe