Kolejne uderzenie w handel narkotykowy lubańskiej policji

  • 31.05.2020, 11:01
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
2020_05_27_luban_narkotyki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 24-letni mężczyzna, którego zatrzymali lubańscy policjanci. Zabezpieczono u niego łącznie 36 porcji marihuany. Jednocześnie w tym samym dniu kryminalni zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich, znajdującą się w gminie Platerówka. Te dwa zdarzenia nie mają ze sobą żadnego związku.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego lubańskiej komendy zatrzymali mężczyznę. Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych informacji i zebranych materiałów nie mieli wątpliwości, że 24-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego posiada narkotyki. Jak się okazało trop był trafny. Podczas zatrzymania policjanci ujawnili w kieszeni spodni mężczyzny narkotyki. Następnie policjanci dokonali przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego, gdzie ujawniono zawiniątka z marihuaną. W sumie zabezpieczonych zostało około 36 porcji narkotyku. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. 24-latek już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

Tego samego dnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu ustalili, że w kompleksie leśnym na terenie gminy Platerówka uprawiane są krzewy konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli 10 krzewów, z których można uzyskać 1100 porcji narkotyku. Sprawa ma charakter rozwojowy. Obecnie policjanci sprawdzają kto trudnił się uprawą oraz do jakich celów miała być wykorzystana. Należy podkreślić, ze te dwa zdarzenia nie mają ze sobą żadnego związku. 

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (2)

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rysiek
Rysiek 01.06.2020, 23:52
Pani aspiloszko zgodnie z nowomodą powinno być.
bhy
bhy 01.06.2020, 08:00
Chyba powinno być "Kolejne uderzenie lubańskiej policji w handel narkotykowy" albo jakiś przecinek przed lubańską policją. Czytając tytuł zrozumiałam, że lubańska policja handluje narkotykami. Ale pewnie się czepiam.
Rysiek
Rysiek 02.06.2020, 00:52
Tylko belfer może być taki nie kumaty.
Cień
Cień 01.06.2020, 18:21
Oni walczą z ostrym cieniem mgły...
tobi
tobi 01.06.2020, 00:36
Z tytułu wynika że policja handluje.
Mateusz
Mateusz 02.06.2020, 00:55
tobi ty też jesteś sprawny inaczej ? nie ubliżając chorym. Każdy głupek wie o czym mowa a ty jak dziecko we mgle.
Ja
Ja 02.06.2020, 21:51
Jak już to w ostrym cieniu mgły... :-)

PS. Ja też uważam, że nagłówek jest źle sformułowany.
Leluś
Leluś 31.05.2020, 21:02
No uderzenie było piorunujące! Trzeba by podać jak głębokie mia te kieszenie spodni ...i czy wszystkie miał i jak wypchane?
Dilerka
Dilerka 31.05.2020, 20:56
...co grozi kara nawet do 3 lat więzienia.
=========
Pani Aspirantko! tego "nawet do" nie możecie się wyzbyć. Czyżby taki szablom z KWP dali?
===
Obecnie policjanci sprawdzają kto trudnił się uprawą..
==============
No będzie problem. Zamiast foto-pułąpkę założyć to gamoństwo spaliło informację i tero ***... Trzeba będzie plantację umorzyć.
Gdzie was tej roboty policyjnej uczą?
wolny wybór
wolny wybór 31.05.2020, 20:39
S********* za marihuane chłopaczka zwinęli odrazu i mu co on komu złego zrobił kto chce to pali. a nielegalne kasyna gdzie prochy nadal działają a każdy zna nazwisko właściciela i co ... i wiadomo kto opłaca policje
Cezary Cezary
Cezary Cezary 31.05.2020, 18:00
Jakiś hydraulik zasiał włókniste, będzie miał darmowe pakuły ;-)
Mieszaniec
Mieszaniec 31.05.2020, 13:36
Zapraszamy policje lubanska na ulice Lwowecka 4 pietro hadel kwitnie
Cezary Cezary
Cezary Cezary 01.06.2020, 09:10
Myślisz że nie wiedzą kto w centrum handluje? Zamkną go i co? Za chwilę będzie następny kramik. Z tym że może się trafić jeszcze gorszy *** od poprzedniego i Twój syn kupi bielunia zamiast marihuany, decyzja należy do ciebie ;-)
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.06.2020, 06:14
Jesli sprzedal by mojemu synowi tempa makowka by mu spadla i wylodowala w kwisie .To co maja bez karni sprzedawac mlodym ludzia to swinstwo i czekac kiedy zlapia grubą rybe a plotki niech sprzedaja

Mariano
Mariano 31.05.2020, 19:15
Szkolna 7 również.
Loco
Loco 02.06.2020, 08:59
Wczoraj w centrum zatrzymali dostawcę. Tego lysego chudego co teraz jeździć niebieskim golfem 3

Pozostałe