Miss Dolnego Śląska 2020

  • 25.05.2020, 14:10
  • red. /Organizator
Miss Dolnego Śląska 2020

Podziel się:

Oceń:

Miss Dolnego Śląska to wydarzenie, które promuje nie tylko piękno pod każdą postacią. Równie istotne są: wiedza, nauka, dobre wychowanie i rozpowszechnianie niezwykle bogatej kultury regionu. Dzięki temu konkurs wyznacza pewne trendy oraz pokazuje to, co najpiękniejsze i najlepsze w mijającym roku.

Tradycją konkursów regionalnych w ramach Miss Polski było, że regionalne Miss znaliśmy do końca maja każdego roku. Wydarzenia w Polsce i na świecie związane z pandemią koronawirusa zmusiły organizatorów do zmiany planów organizacji konkursu, co spowodowało że nowe Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska poznamy po zbliżających się wakacjach.

Tydzień przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń organizator konkursu odnotował ponad 700 zgłoszeń kandydatek do tytułu najpiękniejszej Dolnoślązaczki 2020 roku. W związku ze zmianą harmonogramu konkursu wszystkie kandydatki zainteresowane udziałem mogą jeszcze do końca maja wysłać swoje zgłoszenie.

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss.

Wymagania dla kandydatek:

– wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) – do tytułu Miss Nastolatek
– wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) – do tytułu Miss
– wzrost +167 cm
– stan cywilny panna
– obywatelstwo polskie

Lubań w konkursie Miss Dolnego Śląska reprezentują dwie kandydatki: Adrianna Kowalczuk i Klaudia Kudzia, za które trzymamy kciuki i życzymy sukcesu.

Półfinał Miss Dolnego Śląska planowany jest na przełomie czerwca i lipca, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się on w formie dotąd niespotykaną w konkursach miss. Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i zadbaniem o zdrowie uczestniczek konkursu mamy w planach realizację w innej formie, która zostanie udostępniony w kanałach social media. Na tej podstawie jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć wszystkie uczestniczki konkursu.

Strony / social media konkursu
www: http://missdolnegoslaska.pl
instagram: https://www.instagram.com/missdolnegoslaska/
facebook: https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/

 

red. /Organizator

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szkoda_gadać
szkoda_gadać 27.05.2020, 10:34
youtube.com/watch?v=l8NqxED_egE Oglądajcie ludziska i pamiętajcie, że tak odbywają się WSZYSTKIE(!) wybory. Kampanie wyborcze, konkursy, smsowe głosowania to spektakle dla gawiedzi.
jjkolski
jjkolski 27.05.2020, 04:57
Trochi chuda... Ale chłopa znadzi, dzieciów narodzi, kartohli pojii to się rozbędzie!
aro
aro 27.05.2020, 18:17
Rozbędzie się rozbedzię tylko czy aby od kartoflów
Szpaku
Szpaku 26.05.2020, 11:00
Ładne te nasze dziewczyny, z jedną i drugą chodziłem do szkoły :-D
xyz
xyz 25.05.2020, 18:56
"Równie istotne są: wiedza, nauka, dobre wychowanie". Taaa? Proponuję zameldować na Dolnym Śląsku i zgłosić do konkursu nijaką (poprawna pis-ownia;) "prof." Pawłowicz. Czemu? Bo, hehe, spełnia te wymagania;), a uroda w takich konkursach podobno nie jest najważniejsza:). Wiek przekracza? Dla niej to żaden problem.
tobi
tobi 27.05.2020, 10:36
Zluzuj majty bo ci na głowę cisną.
aro
aro 25.05.2020, 16:14
No ładna ta miss żeby tylko nie trafiła do Zatoki Sztuki

Pozostałe