Gmina Lubań. Zatrzymany za posiadanie narkotyków

  • 20.05.2020, 19:57 (aktualizacja 20.05.2020, 20:30)
  • asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
2020_05_20_luban_narkotyki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Lubańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie kilkadziesiąt gramów marihuany, metamfetaminy oraz haszyszu. 23-letni mieszkaniec gminy Lubań, narkotyki ukrył w kieszeni spodni w etui na kombinerki. Sprawca usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, teraz grożą mu 3 lata więzienia.

Na początku tygodnia kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu w trakcie służby zauważyli zaparkowany pojazd w pobliżu boiska orlik w Radogoszczy. W samochodzie siedziało dwóch mężczyzn znanych służbom mundurowym. Przypuszczenia mundurowych co do posiadania narkotyków przez mężczyzn okazały się trafne. Podczas przeszukania u jednego z nich, w kieszeni spodni policjanci znaleźli etui, w którym ujawnili środki odurzające. Okazało się, że mężczyzna posiadał około 31 porcji metamfetaminy, 3 porcje marihuany oraz 4,40 grama haszyszu. Drugi z mężczyzn po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych został zwolniony do miejsca zamieszkania. 23- latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze w toku dalszej pracy operacyjnej dokonali sprawdzenia mieszkania mężczyzny, gdzie nie ujawniono rzeczy i przedmiotów pochodzących z przestępstwa. 

23-letni mieszkaniec gminy Lubań usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.   

asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

60-tka
60-tka 24.05.2020, 08:51
I sie roz*** hahhajanj
Bela
Bela 25.05.2020, 14:53
A skad masz takie informacje farmazoniarzu ?
PitBull
PitBull 21.05.2020, 17:25
D***** stracił kontakt z rzeczywistością.
Za duzo filmów od Vegi.
Tak sie dzieje jak strach na wróble zaczyna zgrywać gangstera.
D****** wez sie za pracę bo dilerem jesteś Ch******
 
Ruqu
Ruqu 21.05.2020, 14:40
Podane informacje są fałszywe,rzecznik prasowy nawet nie przeprowadził żadnego wywiadu z policjantami ! Najlepiej namieszać komuś w życiu..kto to wszystko teraz wyjaśni ?? Okłamujecie ludzi i siejecie plotki i zamęt,tylko po to aby coś się działo. Mężczyzna jest nie winny drodzy państwo !
Cóż za sukces !!!
Cóż za sukces !!! 21.05.2020, 12:30
Co z tym z Olszyny co rozwalił się motorem na Bożkowicach pod Leśną i miał przy sobie ponoć ponad 200 porcji metaamfetaminy ?? Ponoć wyzdrowiał i śmieje się z tej śmiesznej pseudo policji ! Jeżeli to prawda to ma rację i ja też się z nich śmieję bo łapią same płoteczki żeby statystyka się zgadzała !
997
997 25.05.2020, 21:02
Dalszy jego los gamoniu zależy od prokuratury i sądu- policja dalej nie ma nic do tego
Ala
Ala 21.05.2020, 09:17
Nie wierze ... kryminalni 😃
habal
habal 21.05.2020, 09:07
Znowu trawka. Jak łapią to z trawką albo trawa plus co innego. Kto mi powie czemu nie łapią gości bez trawki a z twardymi jeno, są tacy co nie pitolą się w ziółka.
toto
toto 21.05.2020, 09:05
Zabawa w ciuciubabkę .Dziwne że policja ma tak słabe rozpoznanie na własnym terenie .Patole sprzedają na potęgę a łapie się jednego w miesiącu?
M.
M. 20.05.2020, 22:23
Super‼ Moze by tak reszta rozprowadzajacych sie zajac.
emeryt
emeryt 20.05.2020, 21:17
A gdzie mial ukryc ,moze w rozporku lub w siadce foliowej.
Siatkarz
Siatkarz 21.05.2020, 16:20
Słuchaj osiełku! SIADKA foliowa nie służy do przechowywania czegokolwiek... Zresztą co to jest?

Pozostałe