Kierowca bez uprawnień nie opanował „bestii”

  • 15.05.2020, 11:23 (aktualizacja 15.05.2020, 12:11)
  • red.
Kierowca bez uprawnień nie opanował „bestii” Zdjęcia: OSP Radostów/ eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Kierowca Audi jadąc w łuku drogi miał dostrzec stojące na prawym poboczu auto, próba ominięcia przeszkody skończyła się dewastacją płotu i bramki prowadzącej na teren posesji.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilkanaście minut po 17. w Radostowie Górnym. Kierowca Audi najprawdopodobniej jechał szybciej niż dozwolone 50km/h, w trakcie mijania auta stojącego na poboczu stracił kontrolę nad pojazdem i wpadł w przydrożne ogrodzenie.

Jak się później okazało, 22-latek, sprawca dewastacji ogrodzenia i srebrnego bolidu, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Sam kierowca ze zdarzenia wyszedł bez większych uszczerbków na zdrowiu. 

Na miejsce zadysponowano partol policji, druhów z OSP Radostów oraz strażaków PSP z Lubania. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

red.

Zdjęcia (4)

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Malgorzata
Malgorzata 16.05.2020, 16:52
Auto na zlom ,troche dolozy i jakos na plot nazbiera d***** jeden.
Tomek
Tomek 16.05.2020, 15:48
dla takiego ***a pałom tak dać aż by w gacie nafajdał .
xyz
xyz 16.05.2020, 15:18
Ostatnio często słyszy się o kierujących bez uprawnień. Skoro tak jest, to chyba restrykcje u nas za taki czyn są zbyt mało dolegliwe, jeśli tak łatwo ludzie bez uprawnień siadają za kierownicę. Inna rzecz, że żyjemy w czasach nie tylko koronawirusa, ale dużo bardziej masowej epidemii przerośniętego 'ego'. Gdyby gostek z tego auta zdawał sobie sprawę, że zwyczajnie nie potrafi go obsługiwać, nie pojechał by nim. Ale "jak to, ja nie wiem jak jeździć? Taki superman jak ja nie poprowadzi auta? I kto mi tego zabroni?". Gdyby komuś wyrządził krzywdę lub gorzej, zeszłoby z takiego 'ego' trochę powietrza, czy raczej zachodziłby w głowę "co za baran idzie poboczem, kiedy JA jadę poboczem autem, bo jazda drogą jest dla ***ów."...
glos
glos 16.05.2020, 11:13
a glos mówił w drzewo w drzewo gamoniu
Adam
Adam 16.05.2020, 10:21
bez uprawnień. dozywotni zakaz.
Pop
Pop 16.05.2020, 09:02
Powinni ukarac wlasciciela posesji,bo zawsze parkuje auto przy drodze.czesto tamtedy jezdze i przez ich auta jest utrudniona widocznosc.
panjapa
panjapa 15.05.2020, 19:49
Take ładne sztachety połamał. Właściciel posesji powinien złamać jeszcze jedną na plecach tego.
John
John 15.05.2020, 19:47
Radostowie górne, gdzie to
Rad
Rad 16.05.2020, 12:12
Radostów Górny,miejscowość 7 km od Lubania
Pepe
Pepe 15.05.2020, 18:17
Dobrze ze tak sie tylko skończyło, na tym łuku często parkują auta na poboczu.
Hans
Hans 15.05.2020, 16:13
Następny dzwon o inteligencji trzonka od łopaty
Justyna
Justyna 15.05.2020, 16:11
Kolejny mistrz kierownicy, smark z mlekiem pod nosem !!!
gbur
gbur 15.05.2020, 15:25
DBL, BMW, DLB, LGBT... co za różnica jak i tak wszyscy zginiemy na koronoświrusa 😆
rys
rys 15.05.2020, 13:57
Jakiś nieudacznik anie kierowca
OD
OD 15.05.2020, 13:51
Jak widzę BMW czy Audi z DBL na rej., to wiem, żeby nie wchodzić nawet w proces mijana.
Rafi
Rafi 16.05.2020, 10:30
Jeszcze dodaj DLW też tak jeżdżą jak barany
Bolek