Uprawiał konopie w przydomowej szopie

  • 09.05.2020, 10:43 (aktualizacja 09.05.2020, 11:32)
  • Źródło: KPP Lwówek Śląski
Uprawiał konopie w przydomowej szopie KPP Zgorzelec

Podziel się:

Oceń:

75 krzaków konopi w początkowej fazie wzrostu ujawnili gryfowscy policjanci podczas interwencji przy jednej posesji w Mirsku. Mężczyzna, do którego należały rośliny usłyszał już zarzuty. Może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Do dyżurnego Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim wpłynęło zgłoszenie o awanturze domowej w Mirsku. Na miejsce zostali dysponowani gryfowscy funkcjonariusze, którzy ustalili, że doszło do awantury między dwoma mężczyznami. Jeden z nich oddalił się z miejsca przed przybyciem policji w kierunku zabudowań gospodarczych na tej posesji. Również w to miejsce udali się policjanci celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Jakaż była reakcja policjantów, gdy w pomieszczeniu zamiast mężczyzny biorącego udział w awanturze zastali 75 roślin konopi indyjskich w początkowej fazie wzrostu. W wyniku podjętych czynności mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty dotyczące uprawy narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za tego rodzaju przestępstwo karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lwówek Śląski

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Roman
Roman 11.05.2020, 08:10
Weźcie się wreszcie za tych ***i na crossach co po lesie jeżdżą nim komuś krzywdę zrobią. Co najmniej jeden mieszka na ulicy Głównej !!!
Prężny Roman
Prężny Roman 11.05.2020, 01:17
Milcjanty przyjechały bo ktoś uprzejmie doniósł, ludzie patrzcie co się dzieje wszędzie wokół !!!Ludziom odwala, jeden na drugiego donosi..wiem po sobie...
KAJA
KAJA 10.05.2020, 13:49
Wachanie kleju i popijanie autovidoli jest 100 razy bardziej szkodliwe niz palenie trawki. Konopie poza tym ze rozluzniaja nie maja dzialan rakotworczych. A w niektorych krajach to leksrtwo. Na prawde nie rozumiem za co te 8 lat wiezienia. A najbardziek krzycza ze to narkotyk Ciemni ludzie ktorzy wierza ze 500+ daje Kaczynski a Harry Poter prowadzi do piekla.
Żulbert
Żulbert 10.05.2020, 06:31
Wynagrodzic za ładne drzewka
Aa po co to komu?
Aa po co to komu? 09.05.2020, 23:43
Jeśli ten test który widać na zdjęciu, wykrył w tych roślinkach szatańskie substancje narkotyczne to mam wątpliwości co do jakości tych testów.. Przecież to są 3 dniowe sadzonki, które nawet nie miały wystarczającej ilości światła.
acek
acek 10.05.2020, 10:57
Test był zbyt czuły;)
Ile narkotyku wykryto?
DLB
DLB 09.05.2020, 22:32
Jak tak można ....no jak ? Za tych kilka roslinek ?...tyle lat wiezienia.??? Zalegalizujcie i po problemie
Zenon Zarazek
Zenon Zarazek 09.05.2020, 22:27
Znaczy się ten pokłucony musiał mieć naładowaną baterię w telefonie:)
hebel
hebel 09.05.2020, 22:25
Weszli ot tak sobie bez pozwolenia? Czemu policja ostatnio łapie tylko trawkarzy, natomiast delirów amfki, piko i innych tego typu odchodów jakoś nie łapie a pełno tego....
A zgłaszają ludziska punkty a osoby.... Iiiii....... ? ........ nic.
Kojak
Kojak 10.05.2020, 14:08
Pewnie sami cpaja ten syf albo maczaja palce w przemycie .
zaza
zaza 09.05.2020, 20:41
Z daleka widać, że to przemysłowa z ziarenek z karmy dla papug.
Mm
Mm 09.05.2020, 20:10
I do czego doprowadzi kłótnia.
mondial
mondial 10.05.2020, 11:00
Do zawiadomienia. Ja zawiadamiam zawiad..mm i zawiad.... i d..pa. Franczyzę otworzył w 3 punktach. Ale diluje piko do trawy zaraz by..
Gender
Gender 09.05.2020, 18:35
Zaczęło się od wąchania kleju i popijania autovidolu. Plaga i walka z narkomaństwem trwa już u nas blisko 45 lat i efektów nie ma. Trzeba by traktować wszelką produkcje i obrót tym świństwem na poziomie zabójstwa - czyli orzekać kary nie niżej jak 8 lat łącznie z dożywociem.
Robert
Robert 10.05.2020, 16:34
nie ze*** się czasami, poczytaj troche i się zastanów nad tym co mówisz bezmózgi pryku
Kojak
Kojak 10.05.2020, 14:09
Nie starczylo by miejsca w wiezieniach i pieniedzy na utrzymanie wiezniow.
dziadek
dziadek 10.05.2020, 11:08
Zaczęło się Panie Szanowny ćććpanie w Zgorzelcu w 60tych latach. Był taki pionier z długimi włosami w kozakach wyglądał jak Niemen. Wprowadził do użycia silny lek psychotropowy. Kto wie coś bliżej niech pisze kto to był i co wprowadził. Kleje, kompoty, proszek IXI grzany do ihalacji w garnku, zmywacz do skór Roxy.... to było potem.

Pozostałe