Skradziono Mercedesa Sprinter 313

  • 24.04.2020, 13:42 (aktualizacja 24.04.2020, 14:40)
  • asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Skradziono Mercedesa Sprinter 313

Podziel się:

Oceń:

Na terenie Lubania skradziono pojazd Mercedes Sprinter 313 Bluetec Euro 6 koloru czerwonego. Świadków zdarzenia oraz osoby, które widziały sprawców kradzieży poruszających się tym pojazdem Policja prosi o kontakt.

Do kradzieży doszło w nocy 24 kwietnia br. około godz. 04:14 na ulicy Willowej w Lubaniu. Skradziony pojazd to Mercedes Spinter 313 Bluetec Euro 6, podwozie ze skrzynią ładunkową do wykonywanych zadań transportowych. Pojazd jest koloru czerwonego. Nie posiada żadnych naklejek na karoserii. Na zdjęciach nie ma widocznego pojemnika w kształcie rury, do którego włożone są narzędzia. W pojeździe znajdowały się przedmioty służące do prac budowlanych.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pozostawienia pojazdu, w tym świadków kradzieży, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubaniu pod numerem tel. 75-722-90-00 lub z najbliższą jednostką policji. Funkcjonariusze policji zapewniają anonimowość.

asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bbb
Bbb 25.04.2020, 17:37
Panie Burmistrzu proszę nie bawić się w politykę i nie wprowadzać niepotrzebnego napięcia do Lubania. Właśnie takim działaniem jest wyłączanie nam oświetlenia nocą a to kradzieże są tego skutkiem.
Pana zadaniem jest zapewniać bezpieczeństwo i ład mieszkańcom i niech się pan na tym skupi. Proszę włączyć oświetlenie i zapewnić sprwne i bezpieczne majowe wybory na terenie miasta bo to jest pana obowiązkiem
W70
W70 25.04.2020, 17:08
Może burmistrz ma działkę dlatego wyłączył oświetlenie. Kiedyś poparcia szukał u handlarzy używek.
Aramis
Aramis 25.04.2020, 16:19
Chyba wiem, czyje to auto... Od jakiegos czasu wiatr w oczy....
Brys
Brys 25.04.2020, 11:09
To są skutki niemądrych decyzji o wyłączaniu nocnego oświetlenia
Hans
Hans 26.04.2020, 14:31
Nie ,to skutki ,traktowania przez polskie sądy wszelkiego złodziejstwa i innej patologi ,jako niska szkodliwość społeczna .
MK
MK 25.04.2020, 10:25
PANIE BURMISTRZU ŻĄDAMY NATYCHMIASTOWEGO WŁĄCZENIA CAŁONOCNEGO OŚWIETLENIA ULICZNEGO. TO PRZEZ TE GŁUPIE POMYSŁY Z NOCNYM WYCIEMNIENIEM ZACZYNAJĄ SIĘ KRADZIEŻE. LUDZIE DRŻĄ O SWOJE MIENIE. SKĄD TEN POMYSŁ. CZY URZĄD BĘDZIE PŁACIŁ LUDZIOM ODSZKODOWANIA ZA KRADZIEŻE?
rotenfuhrer
rotenfuhrer 24.04.2020, 14:22
jak milicja odnajdzie pojazd to urosna mi skrzydla, tacy detektywi sledczy jak ze mnie biskup akwizgranu!!!!
kekw
kekw 25.04.2020, 13:24
Najwięksi eksperci, najbardziej ogarnięci i najinteligentniejsi ludzie na świecie siedzą w domach przed klawiaturami, zamiast pisać zacznijcie działać, pokonanie virusa ? cyk, złapanie złodzieje ? cyk, dla was wszystko jest takie proste do zrobienia a nie chcecie nam głupim ludziom pomagać, dlaczego tak nas nie lubicie ? są was miliony, jak byście zaczęli działać zamiast pisać to byście Świat ogarnęli w 2 dni, cyk i zrobione.
do kekw
do kekw 25.04.2020, 14:51
eksperci z policji z lubania co przy wlamaniu nie potrafią odciski placów zabezpieczyć a dyzurny wysyla patrol po godzinie do zdarzenia także kekw proszę abyś nie pisał takich bzdur o swoich kolegach
milicjant
milicjant 24.04.2020, 17:46
Masz rację jaki naczelnik taka cala swita a komendant przeciez mianuje ich na te stanowiska
Mieszkaniec willowej.
Mieszkaniec willowej. 24.04.2020, 17:23
To zrob dobry uczynek dla właściciela i znajdz ty ;) mysle ze napewno jestes lepszy i zrobisz to szybciej niz Lubańska milicja
Y
Y 24.04.2020, 23:34
To znowu mamy milicję?

Pozostałe