Strażacy dziękują za wyjątkowy prezent

  • 24.04.2020, 12:18
  • red.
Strażacy dziękują za wyjątkowy prezent

Podziel się:

Oceń:

Strażacy nie jedno widzieli, ale tym razem nawet oni zostali zaskoczeni. Ujął ich gest pewnej pani, która bezinteresownie dostarczyła słodkości i napoje w ramach wsparcia w walce z pożarem Lubańskiego Wielkiego Lasu.

Pożar w Lubańskim Wielkim Lesie wybuchł we wtorek. W akcję zaangażowani byli strażacy z terenu całego powiatu lubańskiego, o czym pisaliśmy tutaj oraz tutaj. Pożar po pięciu godzinach udało się opanować, ale akcja dogaszania pogorzeliska trwa nadal i być może dziś się skończy. Wysiłek strażaków został doceniony i to w sposób, który chwycił ich za serce. I nie chodzi tu o wręczanie medali, przemówienia i uściski oficjeli. 23 kwietnia pod jednostkę przyjechała kobieta i poprosiła o podejście dowódcę zmiany. Następnie powiedziała, że chce przekazać paczkę dla strażaków biorących udział w akcji gaszenia Lubańskiego Wielkiego Lasu.

- Byliśmy mocno zaskoczeni. Wiem, że w innych regionach Polski tego typu zdarzenia nie są czymś nadzwyczajnym, ale my w takiej sytuacji znaleźliśmy się po raz pierwszy - podkreślali strażacy z KP PSP w Lubaniu. - Jesteśmy wzruszeni i ogromnie wdzięczni - dodali.

Dlatego za naszym pośrednictwem wszyscy strażacy biorący udział w ratowaniu Lubańskiego Wielkiego Lasu pragną podziękować kobiecie, która kładła nacisk na to, że chce pozostać anonimowa. Do podziękowań dołącza się również nasza redakcja, która bardzo często obserwuje i relacjonuje dla was działania strażaków.

DZIEKUJEMY!

red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TOMEK
TOMEK 20.05.2020, 00:34
Najlepsza mundurówka na świecie to STRAŻ POŻARNA bo nie szkodzi ludziom tylko pomaga brawo dla wszystkich strazaków
Driver
Driver 24.04.2020, 22:41
Pewnie nadziania ...i nie m co robić. Za robotę by się wzięła. ... To ich praca mają gasić i tyle. ...
........
.....
.............? oczywiście żartuje ?
Tak zazwyczaj reagujemy
..my Polacy?ale tym razem jestem zaskoczony pozytywnym wydźwiękiem komentarzy? Bravo. Szacunek dla straży i pani
MalaMi
MalaMi 24.04.2020, 19:41
Brawo,mily gest?
Aga
Aga 24.04.2020, 18:07
Piękny gest.

Pozostałe