Mickiewicz pożegna maturzystów

  • 23.04.2020, 11:23 (aktualizacja 23.04.2020, 11:58)
  • red.
Mickiewicz pożegna maturzystów

Podziel się:

Oceń:

W ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu tegoroczne pożegnanie maturzystów będzie miało oryginalny charakter. Będzie bowiem podzielone na dwa etapy. Pierwszy z nich już w piątek.

Początkowo dyrekcja lubańskiego „Mickiewicza” zakładała, że piątkowa uroczystość pożegnania maturzystów odbędzie się w formie on-line. Jednak zarówno uczniowie, jak również ich rodzice apelowali aby oficjalną uroczystość przesunąć w czasie i żeby odbyła się normalnie w auli szkoły.

Z uwagi na fakt, że na obecną chwilę nie wiadomo kiedy sytuacja związana z koronawirusem się unormuje uczniowie nie chcąc czekać wpadli na pewien pomysł.

- Każda klasa zorganizowała sobie indywidualną konferencję - taką wewnętrzną mini uroczystość, na którą zaprosiła swojego wychowawcę. Spotkanie odbędzie się w formie wideokonferencji. Z tego co wiem przygotowali różne niespodzianki, między innymi pożegnalne materiały wideo - poinformowała Renata Czuj, dyrektor lubańskiego ZSP.

- Chcemy aby oficjalny apel odbył się w auli tuż przed maturą. Przykładowo jeśli matury będą miały odbyć się w poniedziałek, to maturzystów uroczyście pożegnamy w poprzedzający piątek - dodała Renata Czuj.

 

red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Eliza
Eliza 25.04.2020, 16:58
CZekam na ten czas kiedy cała ekipa PIS będzie siedzieć w kryminale. A Kaczyński, Sasin , Morawiecki, Terlecki i Witek oraz cała reszta dostanie dożywocie w końcu mają emerytury bedzie z czego opłacić pobyt za kratami
Mańka
Mańka 30.04.2020, 19:22
A ja czekam aż w końcu w Lubaniu nikt nie będzie zarabiał więcej niż minimalna krajowa i wymiecie nawet tych mądrzejszych z tego miasta, a lewactwo w końcu zagości na stałe.Reszta z uwielbianą tęsknotą będzie żyła za miskę ryżu, bo tylko tego Wam potrzeba. No i jeszcze trzeba zmasowanego ataku corony, bo nie doceniacie tego co macie. Niech żyje Kidawa i Tusk- wszystko dla nich
regent
regent 24.04.2020, 07:44
Mam tylko nadzieję, że ktoś kiedyś "beknie" za ten cyrk , który jak widać dotyka wszystkich. Młodzi , trzymajcie się , nie dajcie się ogłupiać i powodzenia!
podpis
podpis 25.04.2020, 12:45
może zapuszkują koronawirusa w końcu

Pozostałe