Podarowali urządzenie do dezynfekcji dłoni

  • 16.04.2020, 10:17
  • Źródło: Powiat Lwówecki / Firma Tech-Spaw
Podarowali urządzenie do dezynfekcji dłoni Powiat Lwówecki / Firma Tech-Spaw

Podziel się:

Oceń:

W dobie koronawirusa, gdy codziennie docierają do nas niepokojące dane o zwiększającej się liczbie zachorowań, są również i dobre informacje. W tych trudnych chwilach mieszkańcy jednoczą się, organizują zbiórki, szyją maseczki, czy dostarczają posiłki dla medyków.

Wczoraj ze wspaniałym gestem wsparcia dla mieszkańców naszego regionu, pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim wyszli właściciele firmy Tech-Spaw z Ubocza. 

Działająca od szesnastu lat na rynku firma zajmuje się świadczeniem usług i produkcją elementów ze stali nierdzewnej. Potrzeba chwili sprawiła, iż wymyślony i wdrożony do produkcji został projekt innowacyjnego urządzenia do dezynfekcji dłoni. Jego pomysłodawcą jest właściciel firmy, Mirosław Jeziorny.

D.O.M. (Disinfection Outside Machine) jest wyprodukowane ze stali nierdzewnej, odpornej na warunki atmosferyczne. Urządzenie mieści 4 litry płynu dezynfekującego. Podajnik uruchamiany jest stopą. To proste w użyciu urządzenie przeznaczone jest do użycia w miejscach publicznych między innymi przed sklepami, stacjami paliw, szkołami i urzędami.

Chcielibyśmy zrobić coś, żeby pomóc w zmniejszeniu zagrożenia i postanowiliśmy podarować jedno takie urządzenie dla PCZ-u – wyjaśnia Pani Elżbieta Jeziorna.

Radości z pięknego gestu przedsiębiorców nie kryje Daniel Koko Starosta Lwówecki, który tłumaczy, iż urządzenie zostało już zamontowane przy wejściu do przychodni zdrowia w Lwówku Śląskim.

Źródło: Powiat Lwówecki / Firma Tech-Spaw

Zdjęcia (3)

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zenon Zarazek
Zenon Zarazek 18.04.2020, 18:17
A tak na poważnie to może być dobry dil. Wirus mutuje i jak już będzie szczepionka to będzie potrzebna następna i tego typu urządzenia mogą się zadomowić w krajobrazie choćby jako dozowniki mydła czy..?.
Zenon Zarazek
Zenon Zarazek 18.04.2020, 17:11
Kranik proponuję zrobić odwracalny. Tak żeby specjalnym kluczem można go było odwrócić do góry. To na ewentualność gdyby epidermia się skończyła a zostały nadmiary odkażalnika na alkoholu.
Janusz lll Sobieski
Janusz lll Sobieski 16.04.2020, 21:05
Poważne niedoróbe widze!!
Duże i nieusuwalne logo firmy ma być! Folia gruba do liternictwa, logo piaskujemy i malujemy. Albo trawimy na ciemno, albo....?..:) Tak duże jak tylko to możliwe. Adres firmy i mail koniecznie. No i Owsikowi pokazać bo CO, jak CO, ale siłę przebicia ma i z natury narwany jest.
hebel
hebel 16.04.2020, 20:58
Drogo wygląda. Przydało by się coś tańszego i patent. No i rozgłos jakiś. Może by pojechać z tym do Warszawki i postawić pod kliniką Budzik albo w inne miejsce z medialnym poparciem. Pod sejmem by było trudno raczej:) chyba że.. do Niemiec oni lubią na takie zabawki wydawać kasę. Na Ebay niemiecki? A może do TUSKA! mógłby się na coś lisek jeden przydać tak że robimy tu na eksport a nie że..... wiadomo.
Chyba zdrowy
Chyba zdrowy 16.04.2020, 17:31
Brawo Mirek ?Można ?Można.Aby to zaowocowało .Pomysł trafny j szczytny cel.Powodzenie i zdrowia
Krystyna
Krystyna 16.04.2020, 12:38
w Lubaniu rozdano maski w centrum rynku i po akcji, tam gdzie mieszkają osoby samotne i stare nikt nie przyszedł, a jest to osiedle Piast i. radny z osiedla to taki bezradny. Ciekawi mnie co zrobił dla swych wyborców ????
chalina
chalina 16.04.2020, 21:07
Bardzo dobrze bo jeden chodzi z telefonem po osiedlu i kicha jak z armaty cały czas, nawet nosa nie obetrze!
michałek
michałek 18.04.2020, 17:13
jak cię zołzo widzi to kicha
Iwona
Iwona 16.04.2020, 11:22
Wspaniała inicjatywa, gratulacje i podziękowania.

Pozostałe