Tankując nie pal papierosa

  • 09.04.2020, 14:54 (aktualizacja 09.04.2020, 18:06)
  • red.
Tankując nie pal papierosa

Podziel się:

Oceń:

Takie rzeczy nie dzieją się często, choć jak widać są możliwe.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 4 kwietnia. O 13.26 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu otrzymał zgłoszenie, że na parkingu przy ulicy Zgorzeleckiej w Lubaniu doszło do pożaru, w którym miał ucierpieć mężczyzna tankujący auto.

Okazało się, że mężczyzna na parkingu dolewał paliwo do baku pojazdu, palił przy tym papierosa. W pewnym momencie doszło do zapłonu, jak nam wyjaśniał oficer prasowy PSP w Lubaniu - najprawdopodobniej oparów paliwa. Poszkodowanemu z pomocą ruszyli świadkowie, którzy przy użyciu gaśnic proszkowych ugasili płonącego mężczyznę.

Stałem na światłach, zobaczyłem wybuch i kupę dymu - relacjonuje nam jeden z  czytelników. - Byłem jedną z trzech osób, które gasiły tego geniusza. Po wszystkim tłumaczył,  że w trakcie tankowania papieros wypadł mu z ust i opary zajęły się od iskier.

Oparzenia były na tyle poważne, że konieczne było wezwanie zespołu ratownictwa medycznego. 

red.

Zdjęcia (6)

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 11.04.2020, 23:33
A jak jezdzisz autem to tez zaslaniasz rejstracje? Co za dziwne pytanie.
Kuraś
Kuraś 11.04.2020, 22:12
Ale żeście na tę biedną Magdę wsiedli! Miejcie litość! Czyż nie widzicie że to blondynka?
RODO
RODO 11.04.2020, 07:29
czemu na zdjeciu widac rejestracje samochodow ?
asdf
asdf 11.04.2020, 20:07
co ma RODO do rejestracji. Juz dawno bylo wyjasnione, ze RODO nie obejmuje numerow rejestracyjnych, bo to nie sa dane osobowe.
Letycjan
Letycjan 11.04.2020, 22:09
ta pospolita głupota w mediach wzięła się stąd, że zakazane jest publikowanie numerów pojazdów specjalnych (wojsko, służby specjalne, biuro ochrony rządu itp) - i gamoństwo publicystyczne zasłania w rożny sposób tabliczki rejestracyjne bo się naoglądali gdzieś tam tak małpują. W całej Unii obowiązują te same przepisy tylko w Polsce musi być inaczej. Nigdzie na Zachodzie nie maskują tablic rejestracyjnych - za wyjątkiem pojazdów specjalnych. Przecież te tablice są po to aby je publicznie eksponować ... nie zawierają danych wrażliwych!!!!!!!!!!!!!!!!
Czułkowski
Czułkowski 10.04.2020, 16:35
Przy tej temperatórze powietrza mało prawdopodobne żeby było tak duże parowanie paliwa, mógł mu spaść żar z papierosa . Ale jak by nie było zawsze trzeba pamiętać o zasadach bezpieczeństwa
Metall
Metall 10.04.2020, 15:01
Po 1. Gość nie tankowal na stacji paliw a ze swojej banki na paliwo. A po 2 nagroda Darwina za ciekawe wykonanie tankowania z banki i próbę samodestrukcji.
Anarchol'68
Anarchol'68 12.04.2020, 11:30
Może chciał auto z dymem puścić, a podpalił sam siebie???
Żuri
Żuri 10.04.2020, 14:31
Mocna nominacja do Nagrody Darwina!
Rysiek
Rysiek 10.04.2020, 13:09
Ciekawe czy zdążył zatankować to paliwo ?
O jej
O jej 10.04.2020, 10:42
Ale kasjer mógł przewidzieć że gość będzie lał paliwo z banki i palił i mógł mu nie sprzedać. Może o to chodzi Magdzie
Gienek
Gienek 10.04.2020, 11:11
Poczytaj cymbalisto nim coś wstawisz - tankował z bańki na parkingu a nie na "dworcu" CPN.
Blekota
Blekota 10.04.2020, 10:25
Kandydat numer jeden z powiatu lubańskiego do nagrody Darwina...
Nusia
Nusia 10.04.2020, 09:01
Przed czterdziestu laty takich rzeczy uczono w szkole podstawowej
Magda
Magda 10.04.2020, 08:43
Wina leży po obu stronach, ponieważ kasjer nie powinien zezwolic na tankowanie blokując u siebie w komputerze widząc kogoś z papierosem. Przecież jest po kursach???? A po drugie brak jakiejkolwiek inteligencji u poszkodowanego. Szkoda słów. To samo dotyczy telefonów komórkowych. Też jest zabronione.
Logik
Logik 10.04.2020, 12:24
Typowe dla dzisiejszej dość młodej (tak myślę) osoby.Czytają tylko nagłówki i już mają zdanie o wszystkim.Na tym bazują takie tuzy informacji jak TVN.Dać krzykliwy nagłówek przeciw obecnej władzy,a artykułu i tak większość nie czyta,nie mówiąc już o zgłębieniu poruszanego tam tematu.
aa
aa 10.04.2020, 10:27
gdzie ty widzisz na zdjęciach stację paliw?
K.K
K.K 10.04.2020, 10:24
Czytaj że zrozumieniem Magda
zizu
zizu 10.04.2020, 09:58
Ogarnij się, przeczytaj tekst, a jak zrozumiesz co tam pisze możesz dodać komentarz. Jaki kasjer?
Ins
Ins 10.04.2020, 09:57
Kasjer czego? Parkingu? Zdarzenie mialo miejsce na parkingu, a nie na stacji benzynowej. Przed komentowaniem polecam najpierw przeczytać artykuł.
Fred
Fred 10.04.2020, 09:54
Magda trzeba czytać ze zrozumieniem. Gdzie tam jest kasjer?
Asr
Asr 10.04.2020, 09:50
Zastanów sie geniusz coś napisała, (to nie było na stacji)
Ja
Ja 10.04.2020, 08:31
Nie da się ukryć, że ten człowiek jest zakręcony. Ostatnio zapomniał zaciągnąć ręczny i auto zjechało na ulicę...
Obcy
Obcy 09.04.2020, 19:34
Ten talent juz raz byl bohaterem posta odnosnie parkowania.troche wystawal na jezdnie
Cezary Cezary
Cezary Cezary 09.04.2020, 18:39
Papieros nie zapali benzyny, więc nie palił papierosa ale chciał go odpalić, no i odpalił.
Czytelnik
Czytelnik 10.04.2020, 08:14
Papieros sam w sobie nie...ale zaciagając sie rozżarza sie
Leśny dziadek
Leśny dziadek 09.04.2020, 21:33
Toż przecie redaktory napisały że ponoć opary paliwa się zarajały.
Obywatel
Obywatel 09.04.2020, 18:32
Temu panu to już dawno powinni zabrać prawo jazdy on stanowi wielkie zagrożenie tym autem nie dowidzi zapomina.
Władzo działaj ?
zulu
zulu 09.04.2020, 16:47
Czego to ludzie nie wymyślą żeby rozerwać się w czasie kwarantanny .
Anarchol'68
Anarchol'68 12.04.2020, 11:31
Benzyna to kiepski materiał na rozrywkę!

Trotyl byłby lepszy...
Nemo :)
Nemo :) 09.04.2020, 19:29
Ale się uśmiałem :) :D dobry kom :)

Pozostałe