Dobra wiadomość: Ile mogłam, tyle zrobiłam

  • 08.04.2020, 09:56 (aktualizacja 08.04.2020, 17:56)
  • red. /SM Lubań
Dobra wiadomość: Ile mogłam, tyle zrobiłam SM Lubań

Podziel się:

Oceń:

W czasie walki z koronawirusem większość osób stosuje się do zaleceń i pozostaje w domach. Niektórzy chcą jednak zrobić coś więcej. Przekonała się o tym lubańska Straż Miejska.

- "(...) mam dla straży miejskiej maseczki. Ile mogłam, tyle zrobiłam (...)". Taki telefon od Pani Bronisławy odebrał we wtorek dyżurny SM. Mieszkanka Lubania, chcąc wesprzeć działania lubańskiej Straży Miejskiej postanowiła przekazać funkcjonariuszom kilkanaście własnoręcznie zrobionych maseczek.

- Gest docenienia naszych starań oraz przekazanie masek ochronnych nastąpiło pod siedzibą naszej jednostki - czytamy na profilu facebook'owym Straży Miejskiej. Prócz podziękowań za wsparcie, Pani Bronisława otrzymała w zamian kilka gadżetów, które również ratują życie - firmowe odblaski.

red. /SM Lubań

Zdjęcia (1)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miieszkanka
Miieszkanka 09.04.2020, 04:31
Gest ze strony mieszkanki Lubania godny podziwu. Takich osob w naszej okolicy jest wiecej. Mieszkanki Zareby tez szyja we wlasnym zakresie maseczki, ktore przekazaly do okolicznych sklepow i instytucji. A skorzytaja z tego mieszkancy gminy Siekierczyn. Drogie Panie BARDZO DZIEKUJEMY i zycze Wam duzo zdrowia?
Magda
Magda 09.04.2020, 00:33
Wielkie brawa dla pani Bronisławy, niecodzienny piękny gest i odruch dobrego serca. Ale chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim kobietom ,dziewczynom i mężczyznom pracującym w sklepie Biedronka w Gryfowie Śląskim: jesteście naszymi bohaterami, pomimo pracy po wiele godzin, ton wyłożonego towaru, znoszenia fochów klientów, zawsze jesteście uśmiechnięci, pomocni, serdeczni i doinformowani. Zakupy w Waszym sklepie to przyjemność po mimo stania w kolejkach. Dziękujemy! Jesteście MEGA!! Panie z Lidla niech biorą z Was przykład, zkwaszone miny i opryskliwość ,nie nastawiają klientów pozytywnie. Zła organizacja przepływu klientów generuje olbrzymie kolejki, a sklep jest zamykany o 23:45 , gdzie komunikat o zamknięciu powtarzany byl w kółko od ok 23:00, chociaż powinien byc otwarty do 0:00, wszystkie panie sa na nie ,obojętnie o co człowiek zapyta,o promocjach żadna nic wie. Wieczornych zakupów nie polecam bo bark najważniejszych towarów . Ogólnie dramat a nie sklep. Biedronka górą, ogromne brawa.
Bronek
Bronek 08.04.2020, 20:59
Pani Broniu wielki szacunek dla Pani. Dużo zdrówka dla Pani i Strażników.
lubanianka
lubanianka 08.04.2020, 18:43
chylę czoła dziękuję miej serce i patrzaj w serce
Nikita
Nikita 08.04.2020, 11:59
Wielkie brawa i szacunek dla pani Bronisławy oby takich osób wokół nas bylo wiecej.????
Hogsofwar
Hogsofwar 08.04.2020, 10:10
Piękny gest Pani Bronisławy . Tak trzymać

Pozostałe