„Prosta konsolidacja” pomoże uporządkować nasze finanse

  • 04.05.2020, 00:00 (aktualizacja 12.05.2020, 11:53)
  • Informacja Prasowa
„Prosta konsolidacja” pomoże uporządkować nasze finanse

Podziel się:

Niespodziewane wydatki potrafią mocno skomplikować domowy budżet. Sytuacja jest tym trudniejsza, jeśli jednocześnie spłacamy inne kredyty, a niezbędny jest kolejny zastrzyk gotówki. Pomocnym rozwiązaniem w takim wypadku jest połączenie wszystkich zobowiązań w jeden kredyt, w ramach którego bank może pożyczyć nam dodatkowe pieniądze. Jak skorzystać z promocyjnej oferty „Prostej konsolidacji” podpowiada Kamila Ciaciek – doradca klienta z placówki partnerskiej Alior Banku w Lubaniu przy ul. Rynek 16/1.

 Proszę powiedzieć, czym jest oferowana przez Was „Prosta konsolidacja”?

- To promocja, dzięki której umożliwiamy połączenie wszystkich zobowiązań w jeden wygodny kredyt.

Co dokładnie można skonsolidować?

- Nasza oferta jest bardzo szeroka, obejmuje pożyczki, kredyty ratalne, karty kredytowe, a nawet limity na koncie.

A jakie są warunki i ewentualne limity?

- Każdy, kto chciałby skorzystać z oferty musi przenieść do nas przynajmniej jedno zobowiązanie z innego banku. Oferta jest bardzo elastyczna. Klient może ubiegać się o kredyt w różnej kwocie - od 30 tysięcy do nawet 200 tysięcy złotych. W jej skład może wchodzić także dodatkowa gotówka. RRSO wynosi 10,46%. Okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat.

Wspomina Pani o dodatkowej gotówce. Czyli przy konsolidacji kredytów możemy sobie pozwolić na dodatkowy wydatek?

- To zależy oczywiście od zdolności kredytowej klienta, ale konsolidacja umożliwia wsparcie naszych codziennych finansów również w przypadku nagłych wydatków. Pomimo innych zobowiązań mamy, więc możliwość pożyczyć dodatkowe pieniądze, które pomogą uporać się z tą sytuacją.

Co, jeśli klient nigdy nie miał do czynienia z tego typu produktem?

- Najlepiej skontaktować się z nami. Analizujemy sytuację każdego klienta indywidualnie i na tej podstawie jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie.

Do kiedy można skorzystać z oferty?

- Oferta obowiązuje do odwołania. Warto jednak podkreślić, że im wcześniej skonsolidujemy kredyty, tym szybciej odczujemy ulgę w domowym budżecie.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnerskiej

Alior Banku:
Lubań, ul. Rynek 16/1
75 648 87 99

Informacja Prasowa

Zdjęcia (1)


Pozostałe