Ukradli samochód

  • 26.03.2020, 08:36
  • Żródło: KPP Bolesławiec
Ukradli samochód KPP Bolesławiec

Podziel się:

Oceń:

Niektórzy złodzieje nawet teraz nie potrafią sobie odpuścić. Policjanci z Bolesławca po pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży pojazdu.

Policjanci zatrzymali podejrzanych w chwili, kiedy ci odjeżdżali z miejsca, gdzie zdemontowali różne elementy ze skradzionego pojazdu, a następnie go podpalili. Kiedy mężczyźni zobaczyli nadjeżdżający radiowóz, porzucili swój pojazd i zaczęli uciekać pieszo, jednak po krótkim pościgu zostali zatrzymani. W ich aucie funkcjonariusze znaleźli części ze skradzionego samochodu m.in. tłumik, akumulator, szyby i radio, które sprawcy zdążyli już zamontować w swoim podjeździe. Dodatkowo podczas przeszukania przy jednym z zatrzymanych dzielnicowi znaleźli środki odurzające w postaci amfetaminy.

Mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, a starszy z nich dodatkowo odpowie za posiadanie środków odurzających. Podejrzani to mieszkańcy powiatu bolesławieckiego w wieku 25 i 37 lat, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Bolesławiec

Zdjęcia (2)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bilu_Bil
Bilu_Bil 26.03.2020, 19:57
Przecież to profanacja "zawodu"! Jak można z tak brudnymi rękoma w czasie pandemii wirusowej wybierać się do takiej roboty...?
hubert
hubert 26.03.2020, 10:08
pokazać ich mordy, niech każdy widzi na kogo ma uważać

Pozostałe