Dobra wiadomość: Radni powiatu jeleniogórskiego przekazują diety na walkę z epidemią

  • 25.03.2020, 10:02 (aktualizacja 25.03.2020, 10:18)
  • Żródło: 24jgora.pl
Dobra wiadomość: Radni powiatu jeleniogórskiego przekazują diety na walkę z epidemią 24jgora.pl

Podziel się:

Oceń:

Radni powiatu jeleniogórskiego w tym Zarząd, postanowili przekazać diety na walkę z koronawirusem. Uzbierała się imponująca suma - 25 tysięcy!

Radni powiatu jeleniogórskiego przekażą 25 tysięcy złotych na rzecz Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze! Pomysłodawcą jest Przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego Eugeniusz Kleśta. Środki mają pomóc w walce z koronawirusem.

- Z uwagi na aktualną sytuację posiedzenia rad wszystkich szczebli nie odbywają się, a wszyscy powinni się stosować do zalecenia: „nie wychodź z domu”. W związku z powyższym słusznym jest przekazanie diet na potrzeby ludzi ze służb medycznych - mówił Eugeniusz Kleśta.

Źródło: 24jgora.pl

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mini
Mini 26.03.2020, 10:23
Same łapki w dół przy komentarzach no radni się boja o swoje pieniążki. Bo to ich jedyne źródło finansowe ich domowych budżetów.
Mini
Mini 25.03.2020, 17:43
Warto aby nasi radni powiatowi oraz radni z poszczególnych gmin wykazali się w taki sam sposób jak radni z Jeleniej góry ‼️‼️‼️ Chociaż tyle mogliby zrobić
Zenon Zarazek
Zenon Zarazek 25.03.2020, 16:39
Adekwatny tytuł teraz trzeba pytać co wolno a nie czego zabronili.
Migałek
Migałek 25.03.2020, 15:04
Witam .jestem za tym zeby moze radni z Lubania i okolicznych miast zrobili to samo
Ulcia
Ulcia 25.03.2020, 13:00
Korona im z głowy nie spadnie , jak 1 dietę oddadzą na cele społeczne.
Czekam na ten gest zarówno w Lubaniu, jak i Leśnej. Z burmistrzami na czele. Większość z nich to "katolicy" - czyż nie jest to "po bożemu" dzielić się z potrzebującymi ? Jeśli nie społeczny, to katolicki obowiązek spełniajcie.
Uleczka
Uleczka 25.03.2020, 16:01
.... a dlaczego tylko jedna dietę - wszystkie do końca kadencji. W połowie na koszta walki z wirusem - reszta na msze święte w intencji ..... Szamani czekają na takie deklaracje. O święta Magdaleno - ile to ma kosztować?
wyborca
wyborca 25.03.2020, 12:10
tak dla wiedzy niewiedzących radny pracuje nie tylko na sesjach
Tyu
Tyu 25.03.2020, 13:34
No tak w kościele też trzeba posługę odrobić.
T.
T. 25.03.2020, 11:47
Do Burmistrza Lubania:
zrzeknij się jednej pensji zamiast siać ploty
Sazio
Sazio 25.03.2020, 11:34
Radni wszystkich miast pokażcie ,że wam zależy na wyborcach!
wyborca
wyborca 25.03.2020, 12:11
a pisaliście do posłów ?
Www
Www 25.03.2020, 11:28
Radni z lesnej no dawać wasza kolej !!!!
xxx
xxx 25.03.2020, 10:56
Radni lubania ruszcie się , dajcie przykład innym
Emanuela
Emanuela 25.03.2020, 10:35
A ja myślałem że jako pierwsi wyskoczą z taką deklaracją radni lubańscy. No cóż... Nie miał ich kto zainspirować.
Aj
Aj 25.03.2020, 10:21
Radni z Lubania powinni wziąść przykład
Kalina