Kolejny chory w Olszynie

  • 24.03.2020, 18:48 (aktualizacja 25.03.2020, 09:08)
  • red.
Kolejny chory w Olszynie

Podziel się:

Oceń:

Jak informują pracownicy PSSE w Lubaniu, dziś po południu kolejna osoba dowiedziała się o pozytywnym wyniku testu na obecność Sars-Cov-2.

To już piąta osoba z terenu powiatu lubańskiego, u której zdiagnozowano koronawirusa. Pierwsza była obywatelka Danii, która była gościem hotelowym na Zamku Czocha. Kolejne dwa zachorowania jak dotąd ujawniono w Leśnej i jedno w Świeradowie-Zdroju. Dziś otrzymaliśmy informację o kolejnej osobie z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa, jest to mieszkaniec Gminy Olszyna. Po 20. podamy pełną aktualną sytuację epidemiologiczną w powiecie lubańskim. 

red.

Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SZCZEROŚĆ
SZCZEROŚĆ 29.03.2020, 14:51
masz racje JA , ludzie zasluzyli na to co sie dzieje to jest odp matki ziemi na to co czlowiek wyprawia z nia , ci wierzacy powiedza ze to kara boska za to jakim ludzmi jestesmy , wspieramy sie i jednoczymy tylko kiedy jest tragedia a co do czego to jeden drugiemu noz w plecy. na swiecie jest chamstwo znieczulica a takie cos jak milosc i uczucia juz dawno nie istnieja. wasz bog i nasza matka ziemia robia selekcje zostawia tylko tych dobrych ludzi a wiec nie zostanie nikt.mamy to na co zasluzylismy .
Ja
Ja 26.03.2020, 06:22
Życzę wam wszystkim zdrowia bo tylko zdrowie jest najcenniejsze było i będzie.. Niech Ci którzy zachorowali nie poddawajcie się bądźcie silni... Może wkoncu znajdą sposób by pokonać tego śmiertelnego wirusa....
Andreas
Andreas 25.03.2020, 13:37
Nie pryskajcie tym polskim jadem,trzeba się wspierać i tyle, siedzieć w domu a nie pchać się gdzie popadnie....i być dobrej myśli....
Ja
Ja 25.03.2020, 13:09
Jak czytam co niektore komentarze, to zastanawiam się co jest gorsze... "Korona", czy głupota i znieczulica ludzka⁉️
Ogarnijcie się. Teraz powinniśmy sie wspierać, być wyrozumiali i podnosić ns duchu. A większość, aby tylko wbić nóż w plecy i dobić.
Po co wam wiedzieć kto chory.
Jak ktos ma raka, białaczkę, czy inne dziadostwo które zabija to nawet nie zerknięcie w stronę tej osoby. A tu nagle szał... Tylko po to by dobić chorego. Zasłużyliśmy na to co sie dzieje. I właśnie teraz można zauważyć kto powinien zostać na ziemi, a kto wąchać kwiatki od spodu.
Emeryt
Emeryt 25.03.2020, 11:55
Niech przeniesie się do innej miejscowości tak jak pewna pani w Lubaniu przeniosła się z swojego mieszkania do mieszkania koleżanki która przebywa w Hiszpanii i tam odbywa kwarantannę.
Ja
Ja 25.03.2020, 13:11
Sam się przenieś, jak taki mądry jesteś😡
Korona
Korona 25.03.2020, 11:16
Na grype jest skuteczna szczepionka. Jak ktoś na nią umiera to na wlasne życzenie.
M.
M. 26.03.2020, 17:45
Umiera z powodu zaszczepienia się 😂
wirus media
wirus media 25.03.2020, 10:30
wirus woirus woirus grypa do dziś zabiła 50 osöb w kraju i zachorowało 3 miliony Polaków a o tym cisza
Homoona
Homoona 25.03.2020, 10:01
Bądźmy wszyscy dobrej myśli!!Nie każdy zarażony umiera!!Dużo dobrego dla chorujących.Wspierajmy się ! w tym trudnym czasie
😤😤😤
😤😤😤 25.03.2020, 06:56
To zaraz będzie pół Olszyny chorych. Ośrodek zamknięty bo lekarze zarażeni a biedronka bo personel chory. O ile w Dino jeszcze dbają aby nie tworzyły się kolejki tak wczoraj w biedronce się kasjerce przysnęło i jedna na kasie się nie wyrabia i tworzył się tłum ludzi. Dopiero upomnienie przez jednego z kolei obudziło Panią że trzeba zadzwonić po drugą.
Macie objawy to dzwońcie po teleporade lub sanepidu a nie leziecie szturmować ośrodek bo doktor musi pomacać przy tym jeszcze zakupy.
Ja
Ja 25.03.2020, 12:41
Jak takis madry ta sam narażaj swoje zdrowie, zdrowie rodziny i usiądź za kasą.
Niemiła
Niemiła 25.03.2020, 12:18
To po *** przyłazicie wszyscy do tej biedronki jak bydło!!!! Kasjerki mają inne obowiązki a nie tylko obsługa klientów zwłaszcza tak roszczeniowych!!!!
MalaMi
MalaMi 25.03.2020, 09:40
Ludziom trzeba wozki pozabierac. Zostawic 10szt. Wejscie tylko z wozkiem I wiecej osob nie wejdzie to I kolejek do kasy duzych nie bedzie.
Mateusz
Mateusz 25.03.2020, 00:14
Fama po Olszynie niesie że to ktoś z Olszyny Dolnej co wrócił niedawno z Włoch.
Pracownik Novostratu
Pracownik Novostratu 26.03.2020, 14:44
Witam Państwa "poinformowanych lepiej" nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego co piszecie, ostatnie osoby z Włoch owszem były ALE 28.01.2020. to pierwsze primo. Drugie co to to że maszyny na teren zakładu przywożą POLSCY PRZEWOŹNICY i trzecie JEŚLI NIE WIECIE CZEGOŚ W STU PROCENTACH nie kłamcie bo tylko napędzacie falę niedomówień i plotek.
Loci
Loci 26.03.2020, 17:01
Na rzecznych w idealnych warunkach utrzymuje się wirusa kilka dni czyli powinniśmy się obawiać
Bożena
Bożena 25.03.2020, 11:07
A uchodźcy? W novostarcie jacyś chyba pracują
B
B 25.03.2020, 09:19
Pół novostratu to byli Włosi bo maszyny stamtąd przyjechały
Kawa
Kawa 24.03.2020, 23:44
Oby ten wirus stracił na sile i bądźmy dobrej myśli.. Pozdrawiam Kawa
Olszyna
Olszyna 24.03.2020, 21:29
Szkoda tej osoby z olszyny jak i wszystkich innych osób które teraz to przeżywają. To może spotkać każdego z nas... Ale teraz taka osoba świeżo zarazona zamiast dostać od ludzi tutaj w komentarzach wsparcie słowne to zostanie zrownany z podłogą.. Serio ludzie ogarnijcie się wszyscy bo każdy może z nas w Olszynie na dniach być zarazona
Magda
Magda 25.03.2020, 12:17
Zgadzam się. Po co chorego jeszcze równać z ziemią, przecież niktnie chce chorować
Olszyna 2
Olszyna 2 25.03.2020, 11:16
To prawda. Zamiast siać panikę, zachowujmy nadzieję. W skali populacji całej Polski (38.000.000 mieszkańców) poziom zachorowań (około 911), to nawet nie jest 1 proc. społeczeństwa. Oczywiście trzeba zachować podstawowe zasady higieny osobistej, ale popadanie w skrajną panikę jest nieuzasadnione. Najgorszy jest strach, bo on obnaża ludzką bezsilność i słabość. Zachowanie spokoju i zdrowej równowagi może nas uchronić od tragedii, bo ludzie panicznie bojący się nie myślą, tylko ulegają impulsom. Gorsze od obecnej tzw. pandemii były epidemie czarnej śmierci, cholery, dżumy czy też hiszpanki. Trzeba na wszystko spojrzeć całościowo i wtedy naprawdę może się okazać, że nie ma sytuacji bez wyjścia i nie ma sytuacji beznadziejnych. Tymczasem pozdrawiam wszystkich i życzę pokoju i zdrowia.
Tyle w temacie
Tyle w temacie 25.03.2020, 12:31
Tak trzymaj, nie można poddawać się wszystkiemu co mówią nam media a mieć własny rozum i patrze na świat wyraźniej, pzdr
Ja
Ja 24.03.2020, 20:52
W Leśnej są 3 i 1 w świeradowie...to dopiero początek!
Marta
Marta 24.03.2020, 21:48
W leśnej ponoć 4 już
Al
Al 24.03.2020, 21:47
Jak 3 ? jak piszą że 2
Rysiek z klanu
Rysiek z klanu 24.03.2020, 20:11
Jak już to obywatelka Danii a nie Dani
andrzej
andrzej 24.03.2020, 19:55
pewnie jakiś kierowca z niemiec nie wiem dlaczego są wpuszczani do kraju
Ja
Ja 25.03.2020, 12:48
A jak kupował buty Made in CHINA I sie zaraził.
A kierowcy tez chcą do domu do rodzin
Poirytowany
Poirytowany 25.03.2020, 08:21
A skad pewnosc ze to kierowca z Niemiec. Nie kazdy kto stamtąd przyjezdza prxywozi wirusa lub jest zarazony.Ludzie ogarnijcie sie,to ze ktos przyjechal z zagranicy wcale nie oznacza ze jest zarazony lub jest nosicielem
123
123 25.03.2020, 04:49
W głowę się uderz, gdyby nie ten kierowca to byś co jeść nie miał.
XYZ
XYZ 24.03.2020, 22:59
Co ty gościu p********* kierowcy też są ludźmi mają swoje rodziny dzieci i wgl więc po 3 tyg w trasie powrót to normalna sprawa, nigdy tego nie zrozumiesz jeżeli przez całe swoje nudne życie nie wyjechałeś po za swoje województwo więc lepiej się nie udzielaj bo c**** wiesz.
Bogdan
Bogdan 24.03.2020, 21:09
Pisać nie umiesz to i z myśleniem słabo.
Malinka
Malinka 24.03.2020, 19:51
Płeć, wiek - okoliczności - podejrzenie zarażenia innych...???
Jakmar
Jakmar 26.03.2020, 07:53
Wirus bezpłciowy,tzw, obojniak😪👀👆
Cezary Cezary
Cezary Cezary 24.03.2020, 19:32
Może jakieś przypuszczenia skąd przywlókł zarazę? Bo z informacji że jest chory nic nikomu nie przybędzie.
Ja
Ja 25.03.2020, 12:51
Kupował firmowe buty produkowane w Chinach.... 😵
Bogdan
Bogdan 24.03.2020, 21:12
Jeden idiotyczny wpis nam przybył.
przezorny
przezorny 24.03.2020, 19:25
To w końcu w Siekierczynie jest wirus czy nie? mamy prawo wiedzieć.
Bronek
Bronek 25.03.2020, 08:28
Leży u somsiada i czeka...
Marta
Marta 24.03.2020, 21:49
Jest
Bogdan
Bogdan 24.03.2020, 21:13
Jest wszędzie to tylko kwestia czasu. Matematyka dla ciebie za trudna?
Tak tylko pytam
Tak tylko pytam 24.03.2020, 19:11
Jeżeli to "kolejny chory w Olszynie", to ilu ich tam jest chorych?
Marta
Marta 24.03.2020, 21:53
Chodzi o to że kolejna osoba jest chora która akurat jest z olszyny
Marta
Marta 24.03.2020, 21:50
W olszynie 1 osoba w Siekierczynie 1 i w leśnej 4 z tego co dziś czytałam
Malgorzata
Malgorzata 24.03.2020, 20:09
Kolejny chory, ktory akurat mieszka w Olszynie . Teraz zrozumisles?
Kto pyta, ten wie
Kto pyta, ten wie 24.03.2020, 21:17
Aaaaaaa, no to wszystko wyjaśnia. Poza tym, że tytuł postu wprowadza w błąd, bo w pierwszej chwili myślałem, że to kolejny chory na Covid-19 w Olszynie. Dzięki Małgorzata, już wiem, że to po prostu jakiś kolejny chory. Fenks
Malgorzata
Malgorzata 26.03.2020, 17:56
Kto pyta ten wie ..
No moze i ten tytul troche myli.
???
??? 24.03.2020, 19:06
To prawda że był badany w ośrodku zdrowia i chodził na zakupy do biedronki?
Czy był izolowany?
Dawid
Dawid 24.03.2020, 22:05
Tak dzis był widziany w biedronce olszyńskiej na zakupach w godzinach porannych
Swiadek
Swiadek 24.03.2020, 20:06
Tak prawda. Robil zakupy w biedronce kaszlac przy tym strasznie.W sloncu bylo widac mgielke sliny ,ktora rozpryskiwala sie na polke. A w biedronce zadnych zabezpieczen, ludzi pelno , towar wymacany , kosze na zakupy brudne az oblepione , ale linie pr,y kasie na podlodze nalepione .
Pewnie w czyms pomoga....
Ja juz tam nie chodze, bo obrzydzenie bierze i strach.
Biedroneczka
Biedroneczka 25.03.2020, 01:01
***us z*** z Ciebie,niech Cię korona!!!

Pozostałe