Policja o wypadku, w którym zginęła czwórka młodych ludzi

  • 23.03.2020, 11:36
  • podkom. Agnieszka Goguł
Policja o wypadku, w którym zginęła czwórka młodych ludzi

Podziel się:

Oceń:

Zgorzeleccy policjanci wspólnie z prokuraturą ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze W 296 pomiędzy miejscowościami Węgliniec i Czerwona Woda. Według wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki BMW stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Cztery osoby podróżujące tym samochodem zginęły na miejscu.

20 marca po godz. 21:30 dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 296, pomiędzy miejscowościami Węgliniec i Czerwona Woda. Na miejsce niezwłocznie zostały skierowane służby ratunkowe.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci w tym technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 27-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie podróżowały cztery młode osoby, które niestety w wyniku poniesionych obrażeń poniosły śmierć na miejscu.

Teraz pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu prowadzone jest postępowanie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze oraz o poruszanie się pojazdami z prędkością dostosowaną nie tylko do znaków drogowych, ale przede wszystkim do warunków panujących na drodze.

podkom. Agnieszka Goguł

Zdjęcia (5)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

LUBAnianka
LUBAnianka 24.03.2020, 09:53
O zmarłych nie należy mówić/pisać źle. Lepiej nie mówić/pisać już nic.To tak krótko o kulturze a o nie kulturze można poczytać poniżej.Jest okazja - jest hejt .Bez poszanowania kogokolwiek i czegokolwiek tradycyjnie tu na eluban.pl
LUBA-nianin
LUBA-nianin 24.03.2020, 12:15
Bzdura! Na jaką kto sobie opinię zasłużył - taką ma. Śmierć nie czyści biografii. Inaczej trzeba by było różnej maści zbrodniarzy, zabójców i rozbójników, złodziei i gwałcicieli otaczać milczeniem.
LUBAnianka
LUBAnianka 24.03.2020, 21:32
A zginął tam zbrodniarz,zabójca,rozbójnik,złodziej czy gwałciciel ? Gdy udowodniono winę i np. ścięto głowę-kiedyś to bez dyskusyjne, a w takim przypadku samosąd ?! To dopiero bzdura.
Ddziadek
Ddziadek 24.03.2020, 02:41
Kiedyś co roku był najmniej jeden topielec w kwisie. Osobliwie na wiosnę. Ale wtedy kaczki nawet w lecie pływały po wodzie a nie stały po kostki w wodzie. Teraz kapitalizm i beemkami się i mercami rozwalają. Luksus kokaina i złote sygnety jak we hollyłudzie.
Edi
Edi 23.03.2020, 21:50
Znał ich ktoś jakieś imiona tej czwórki ? Tragedia Straszna Pokój Ich Duszom
Lelerk
Lelerk 23.03.2020, 21:19
Co to za informacja w której nie ma numeru rejestracyjnego auta. W czasie jazdy zakrywał? A może miał utajniony?
Olszynianka
Olszynianka 23.03.2020, 21:04
Z tego co wszyscy mówią to było to dwóch "szanowanych" obywateli Olszyny , dziewczyna z Lubania lat 17 i dziewczyna z Bogatyni.
Anonim
Anonim 23.03.2020, 21:39
Wiadomo co to za dziewczyny?
Robert .N.
Robert .N. 23.03.2020, 18:13
A mieli pasy zapięte? Oby spotkali się w niebie ze swymi bliskimi.Pokój ich duszą.
zizu
zizu 23.03.2020, 21:53
Nie duszą tylko duszom. Liczba mnoga.
Niunia
Niunia 23.03.2020, 21:17
Z tej czwórki przynajmniej jeden jest już w piekle.
Bond
Bond 24.03.2020, 16:25
A który jeśli mogę spytać??????????
Czasami brakuje tarcia na drodze
Czasami brakuje tarcia na drodze 23.03.2020, 16:03
Szkoda dzieciaków, a tyle się pisze w internecie i mówi a itak nie słuchają.Adrenalina jest dla rozsądnych,dla tych co mają głowę na karku.
smutne
smutne 23.03.2020, 21:22
Pewnie, że szkoda dzieciaków. Może szkoły nauki jazdy powinny w ramach kursu pokazywać takie zdjęcia z wypadków, roztrzaskane auta, parawany zakrywające ofiary. Może to bardziej wpłynie na zachowanie na drodze niż mówienie?
Kuraś
Kuraś 23.03.2020, 15:11
Wracali z baletów - czy jechali na balety?
Ozborn
Ozborn 23.03.2020, 13:21
Czemu to nie dziwi, że byli to obywatele którzy stosowali używki te lekkie jak i te twardsze - tak się to właśnie kończy
Wieńczysław
Wieńczysław 23.03.2020, 12:46
Ale informacja! Więcej było wiadome bez udział;u Policji. Wypadałoby podać w jakim wieku były ofiary, płeć a może i imiona, co to znaczy z powiatu - może już bardziej by się zakamuflowało gdyby podali, że wszyscy z Dolnego Śląska. A co z ustaleniami co do stanu trzeźwości, podejrzenia użycia narkotyków.
A gdzie apel o ewentualnych świadków - może ktoś w tym czasie jechał tą drogą - mijali go lub wyprzedzali...?
Cezary Cezary
Cezary Cezary 23.03.2020, 11:47
Piweczko, kreseczka i ***.
Dziękuję. (podkreślić dowolne albo wszystko na raz)

Pozostałe