Ciało wynieśli na klatkę schodową

  • 23.03.2020, 10:09 (aktualizacja 23.03.2020, 10:33)
  • Red.
Ciało wynieśli na klatkę schodową Prokuratura

Podziel się:

Oceń:

Kilka dni temu w Lubaniu doszło do brutalnego pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Niestety do podobnego zdarzenia doszło również w Bolesławcu. Prokuratura Okręgowa Jeleniej Górze zatrzymała w tej sprawie kobietę i mężczyznę.

Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, do brutalnego pobicia doszło w nocy 17 marca 2020 roku w Bolesławcu. Sprawcami byli 46-letni Tadeusz G. i 43-letnia Beata K. W jednym z mieszkań sprawcy przez około godzinę dotkliwie bili pokrzywdzonego Piotra M. kopiąc go po głowie i ciele, a także skacząc po jego klatce piersiowej i głowie. Mężczyzna został następnie wyniesiony na klatkę schodową. Pomimo przybycia na miejsce pogotowia ratunkowego zmarł.
Sprawców zatrzymano i po doprowadzeniu do Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu zarzucono im pobicie, którego skutkiem była śmierć pokrzywdzonego. Dodatkowo Beacie K. postawiono zarzut kierowania wobec innej osoby groźby pozbawienia życia. Następnie skierowano do miejscowego Sądu Rejonowego wnioski o ich tymczasowe aresztowanie, które zostały uwzględnione. Sprawcy to mieszkańcy Bolesławca. Zarzucone im przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Prawdopodobne jest zaostrzenie kwalifikacji prawnej zarzuconego podejrzanym czynu.

Red.

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brain
Brain 29.03.2020, 09:49
W Jeleniej i Zgorzelcu - Pmilicja, Prokuratury i Sądy "słyną" już w całej EU z posiadania w swoich szeregach skończonych i*****, którzy w latach '70 - 90 matury i dyplomy otrzymali za karton masła, albo głębokie gardło... Układy układziki i mega *** pełen alkoholików i dewiantów, więc nie należy się spodziewać od nich właściwych kwalifikacji zbrodni. Obrzydliwe kreatury, którym plując w pyski, można usłyszeć jedynie, że pada deszcz :/
dziadek
dziadek 24.03.2020, 11:07
Czy ktoś sobie taką interwencję w stylu Źiobry w podobnym przypadku wyobraża za Tuska z ekipą? Tak łapka w górę, nie łapka w dół.
hebel
hebel 24.03.2020, 03:06
Zabójstwo! Q*a! Pobicie ze skutkiem to jest wtedy jak uderzony zemrze bo mu pękł tętniak albo wywrócił się na krawężnik czy naruszenie majestatu go zabiło ostatecznie. Czego nikt wcześniej nie przewidział. Jak się człowieka godzinę katuje bo ten jeszcze żyje to jest zabójstwo ze szczególnym okrócieństwem. Na marginesie: Swego czasu nawet episkopat apelował o powrót do rozumu i nie stosowanie eufemizmów w takich przypadkach ja np. zakatowanie. Ale co tam po policjach same ateusze trzecie pokolenie po UB SB ... i kto by się tam przejmował głupim gadaniem. A kto o tym wie z resztą i komu to potrzebne. Nowocześnie ma być i profesjonalnie. A dziadkowi się łza kręci w oku przy takich zdarzeniach. Ja bym na ich miejscu sprawdził czy po wyrzuceniu gościa z 3 czy 4 piętra na beton też by się niebieskie upierali przy pobiciu. Tak czy tak na jedno wychodzi. Do sędziego ze starego rozdanie wystarczy przyciąć ciut durnowatego zaskoczonego chłoporobotnika mina zbolała i o tak ło tak ło że taka świnia była i poniosło i za półtora zoku za sprawowanie i platfusa do domu.Dobrze że jeszcze ziobro prostuje takie przypadki ręcznie.

Pozostałe