Trzy rozbite auta na drodze przez Zarębę

  • 20.03.2020, 21:49 (aktualizacja 20.03.2020, 22:20)
  • red.
Trzy rozbite auta na drodze przez Zarębę

Podziel się:

Oceń:

Kiedy na miejsce dojechali strażacy okazało się, że na drodze pokrytej sporą ilością substancji ropopochodnej zdążyły się już rozbić trzy auta.

Dziś około 19:30 dyżurny stanowiska kierowania PSP w Lubaniu otrzymał zgłoszenie o plamie oleju na drodze biegnącej przez Zarębę. Mimo że dojazd na miejsce zajął strażakom zaledwie kilka minut, w miejscu tym zdążyło dojść już do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem trzech aut.

Jako pierwsza na plamie oleju w poślizg wpadła kierująca Oplem, kobieta jechała od strony Lubania, kiedy utraciła kontrolę nad pojazdem uderzyła w płot przydrożnej posesji. Ledwo zdążyła zjechać na pobocze, doszło do kolejnego zdarzenia.

Kierowca Audi jadąc w tą samą stronę również wpadł w poślizg. On jednak nie miał tyle szczęścia, bowiem na jego drodze znalazł się jadący z naprzeciwka Nissan. Audi uderzyło tyłem auta w przód Nissana kompletnie go demolując.

Jak relacjonował nasz czytelnik, oleju na drodze było tak dużo, że gdy dojeżdżał do miejsca kolizji na desce rozdzielczej zapaliły mu się wszystkie kontrolki informujące o działaniu systemów kontroli trakcji.

Na miejscu działały dwie JRG PSP w Lubaniu, OSP Siekierczyn, policja i zespół ratownictwa medycznego.

red.

Zdjęcia (10)

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

On
On 23.03.2020, 10:42
Ok ale wiem naco stac tych z audi oni nie maja ograniczen a nawet jest tak ze woza sie co poniektuzy z ich otoczenia bez uprawnien troche kontroli ze strony dzielnicowego a po zarebie szaleja szaleja nawet po alkocholu taka zeczywistosc nawet maja dzieci w aucie nieras to widzialem
Zzzzz
Zzzzz 22.03.2020, 22:40
Jak byscie dobrze sie przyjzeli to na zdjeciach nie ma trzeciego auta, ponieważ stoi na pobaczu za tym Nissanem....
Xxx
Xxx 22.03.2020, 22:28
W czasie gdy doszlo do drugiego wypaku kobiety auto znajdowało sie na poboczu wiec trojkat byl nie potrzebny bo pojazd nie znajdował sie na drodze ....
Czytelnik
Czytelnik 22.03.2020, 21:01
Ludzie dlaczego tak łatwo oceniacie innych w komentarzach,a żaden z mega mądrych głów nie zastanowi się,co naprawdę się wydarzyło.
Po pierwsze dlaczego po pierwszej kolizji pani kierująca Oplem nie wystawiła trójkąta ostrzegawczego,lub któryś z gapiów nie pomyślał o tym.Pozdrawiam
Ciekawy
Ciekawy 22.03.2020, 11:05
Pytanie do czytelnika- wszystkie kontrolki czyli jakie i w jakim aucie? bo z tego co się orientuję to zawsze świeci(miga) tylko jedna kontrolka w poślizgu.
gostek
gostek 21.03.2020, 18:55
ten Zaręba to ma siłę, rozbił trzy auta
Wkurzony
Wkurzony 21.03.2020, 13:35
Czyli będą potrzebne części do audi.Czyli w mieście znowu podpierniczą ze 3 sztuki i rozbiorą w lesie jak to było ostatnio!
:)
:) 22.03.2020, 02:25
Widać, że żal Ci d*pe ściska, bo jesteś świadomy,że kierowce audi stać na naprawę i nie musi robić takich przekrętów jak twoi znajomi.Wcale sie nie dziwię,że jesteś wkurzony. Pozdro.
hebel
hebel 21.03.2020, 12:41
Fotoradarze wróć! Tu jest 50/h.
xyz
xyz 22.03.2020, 20:59
Ty czlowieku wiesz co to jest plama oleju??? i jak sie na tym hamuje i jedzie? przejedz sie swoim autem przy 50 na h. Tylko wykup AC.
Dan
Dan 22.03.2020, 10:22
I przy 40 na godz. Na plamie oleju byś się przeleciał
Kubica
Kubica 21.03.2020, 10:58
No nie żartujcie - przy 40-50 km/h tak się ten niebieski rozkwasił? Głupiemu takie opowieści - na jakim odcinku drogi byłą ta plama oleju? Na 500 metrach? Pewnie że ten co ją ro9zlał powinien beknąć - ale nie tłumaczcie tych "rajdowców" że im olej zaszkodził. Raczej brak oleju pod czaszką.
...
... 22.03.2020, 02:10
Gdybyś był tak poinformowany to olej był rozlany na dlugoścj 1,5 km, więc nie cwaniakuj swoją wiedzą, gdy nie byłeś na miejscu zdarzenia. Wszyscy teraz najmądrzejsi w komentarzach a nie wiedzą co naprawdę się wydarzylo. Pozdrawiam :)
Taki o
Taki o 21.03.2020, 07:45
Jechalemtam o mijając auta świeżo po zdarzeniu. Nic mi nie zaświeciło, nic mi się nie slizgalo. Wniosek jeden. Głupota a nie plama.
Aaa
Aaa 22.03.2020, 19:58
Tez jechalam zanim pojawila sie policja i straz. Przejechalam normalnie miedzy rozbitymi samochodami
Świadek
Świadek 22.03.2020, 02:02
Jeżeli ma się stare auto to nic dziwnego,że nic Ci sie nie zapaliło.
Jechałem do Dino
Jechałem do Dino 21.03.2020, 18:08
Szczerze to potwierdzam,też jechałem i nic nie ślizgało oraz nie miałem kolorowo na desce :D ściema jak nic , tak nie wygląda auto ktore jechało 50 .
Krzysiek
Krzysiek 21.03.2020, 07:33
Czy Policja ma zamiar zrobić coś więcej w tej sprawie, czy sprawa odgórnie zostanie umorzona? Ten cham, który to zrobił powinien trafić za to do paki!
Xv
Xv 21.03.2020, 07:22
Nie musileli wcale szybko jechac... Slizga powierzchnia rozlana duża wartswa oleju dobrze, że się nikomu nic nie stalo
Łyżwiarz
Łyżwiarz 22.03.2020, 08:37
Na śliskiej się ślizga.... Czyli powierzchnia jest ŚLISKA a auta się ŚLIZGAJĄ
Redaktor
Redaktor 21.03.2020, 06:22
Proponuję przesłuchać wlasciciela sklepu z ***************** z tego miejsca. Dla żartu mógł pokryć drogę olejem !!! To nie pierwszy wypadek w tym miejscu z niewyjaśnionych przyczyn ..
Coty
Coty 21.03.2020, 15:49
Póki internetu nie bylo, tylko matka wiedziala zes ***
Whaaat
Whaaat 21.03.2020, 15:46
Co ty gadasz czlowieku?!!! Lecz się!
Naczelny
Naczelny 21.03.2020, 14:57
Wiesz że takie bezpodstawne oskarżenia mogą Cię zaprowadzić przed oblicze sądu?.
?
? 21.03.2020, 04:34
Zaręba stan umysłu
Cezary Cezary
Cezary Cezary 20.03.2020, 23:31
Ciekawe skąd ten olej.
Pewnie z jakiegoś passacika z 199.999km przebiegu ;-)
Przechodzący
Przechodzący 20.03.2020, 23:26
Przerażający widok... Po pierwsze kobieta jechala z dzieckiem dzięki Bogu nie jechala szybko..
Gileon
Gileon 22.03.2020, 08:39
A co nią Bóg kierował?
kubica
kubica 20.03.2020, 22:56
W tym miejscu jest ograniczenie do 40 km/h i przy takiej prędkości możnaby po gołym łodzie. Wniosek zatem taki, że jechali za szybko.
xyz
xyz 22.03.2020, 21:04
Jestes bogiem wszechwiedzacym.40 po lodzir na łuku.Brak słów jaki kraj taka intelinencja.
Kubica Srica
Kubica Srica 21.03.2020, 09:30
Powinieneś się podpisać fotoradar
mieszkanka
mieszkanka 21.03.2020, 08:55
Tu jest 50 km/h.
Miejscowy
Miejscowy 21.03.2020, 00:15
W tym miejscu nie ma ograniczenia do 40...jest 50. Ale faktycznie chyba troszkę za szybko jechali. Coś tam jeszcze na jezdni nachlapane....drobny deszczyk i wystarczyło.
Aa
Aa 21.03.2020, 00:01
Jesli jestes tak douczony to gdzie masz gdzies znak ustawiony wyznaczajcy tam prędkość 40km/h??
Wb
Wb 20.03.2020, 22:27
Olej, olejem. Ale przez to co ludzie teraz mają w głowach to niestety będzie co raz więcej takich przypadków.
Zareba Stolicą
Zareba Stolicą 21.03.2020, 09:29
Tak, aczkolwiek nic nie wiadomo. Zawsze coś jeszcze jest. Tyle w temacie pozdro dla kumatych

Pozostałe