Aktualny stan pandemii w Polsce

  • 17.03.2020, 08:32 (aktualizacja 23.03.2020, 11:33)
  • red.
Aktualny stan pandemii w Polsce

Podziel się:

Oceń:

Interaktywna mapa obrazująca stan pandemii w Polsce. Źródło danych: Ministerstwo Zdrowia, GIS

red.

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Radomek
Radomek Wczoraj, 22:19
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Radomiu
UWAGA WAŻNE I PILNE
Drodzy parafianie.
W dniu wczorajszym t.j. w niedzielę po południu otrzymałem z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej informację, że mam pozytywny wynik testu na Koronawirusa. W dniu dzisiejszym po południu będzie dezynfekowany kościół, więc nie będzie mszy św. Od jutra msze św. będą normalnie sprawowane. Czekamy na decyzję Sanepidu, kto ze współpracowników parafialnych będzie na kwarantannie. Sanepid prosił także o podanie do publicznej wiadomości, aby parafianie, którzy mieli ze mną w ostatnim czasie kontakt na mszach świętych, obserwowali swój stan zdrowia. Proszę o modlitwę w intencji wszystkich zarażonych i za naszą parafię.
Ks. Proboszcz Gabriel Marciniak
Mosiek
Mosiek 11.07.2020, 12:41
Nowosądeckie ciemnogrodzie poszło na wesela i zaczęło urządzać tak zwane Komunie Święte - no i mają. Wraca się im pandemia calom gembom!
Kurzyński
Kurzyński 01.07.2020, 21:17
Plan jest taki: Obywatelowi Dudzie spada na łeb i szyje... Jeżeli 12 lipca okaże się że przepadł - rząd od północy ogłasza stan epidemiczny czyli wyjątkowy i wybory nieważne. Duda z PiS-em ma rządzić kolejne dwa lata. Obywatel wóc Kwaczyński rzecznik prawa i sprawiedliwości dziejowej (dla pozoru) ogłasza wszem i wobec, że się nie zgadza - że Konstytucja ... i każe zaskarżyć decyzje do Sądu Najwyższego gdzie jest prezesem.... wiadomo kto. Sąd Najwyższy orzeka że decyzja jest zgodna z Konstytucją - i wóc Kwaczyński ogłasza, że mu przykro ale niestety wyroki sądów należy szanować.
Jasne?
Baal
Baal 19.06.2020, 17:11
Pan Buk oświadczył, że nie zamierza nikogo cudownie uzdrawiać, bo do tej pory nikogo nie uzdrawiał. Jeżeli kto głosi takie dyrdymały to daje fałszywe świadectwo prawdzie.
Zbyszko
Zbyszko 12.05.2020, 12:40
RAPORT KRAJOWY
Zarażonych = 16568
Poszło do nieba albo do piekła = 832
Uzdrowionych w szpitalach = 6133
Uzdrowionych cudownie = 0
===========
Z ostatniej chwili: Mamy w Sejmie kilka osób zarażonych czyli odesłanych na kwarantanne. Akurat dopadł tych co to paradowali bez maseczek i tworzyli sobie kółka dyskutantów.
Maniek
Maniek 12.05.2020, 12:37
Panowie od spraw najświęntszych. Mamy szusty miesionc - a dotychczas ani jednego cudownego uzdrowienia! To nie sztuka wymyślać códa do niezbadania albo popierane przez własnych medyków tu macie okazje pokazać co potrafi wasz cudotwurca ktorym tak mamicie ludzi.
O.pafnucy
O.pafnucy 16.06.2020, 13:56
No jak maja mieć códa skoro pada pod wirusem parafia za parafią a przy tym miłosierny nasyła nawet na biskupów zwanych przestępcami apostołów. Oni mieli uzdrawiać mocą słowa bożego a nie ukrywać pedofilów.
Kermit
Kermit 11.05.2020, 14:15
Takiego bardaku jaki narobił PiS wespół ze swoimi koalicjantami to nie było nawet w czasach rewolucyjnej Rosji. Nikt nic nie wiem, opinie profesorów prawa obalają rządowi magistrowie (z bożej łaski) od prawa i bez aplikacji. Organ d/s wyborów wyręcza jakaś miernota ministerialna w randze vice premiera tylko dla tych celów ustanowiona. Karty wyborcze przed wyborami fruwają po ulicach a jak kto ma drukarkę może sobie nadrukować dowolną ilość wg obowiązującego w państwie prawa i sprawiedliwości wzoru.
Tow. Feliks Dzierżyński nawet takich pomysłów nie był w stanie natworzyć. Zresztą po co wybory skoro prezydent jest już zamianowany?
Mm
Mm 29.04.2020, 19:13
Całe szczęście że nie otworzono granic. Powinny być zamknięte co najmniej do końca roku
Ktosiek
Ktosiek 03.05.2020, 19:45
Poczekaj zaraz otworzą , rządzący się ugną , teraz zaczną jeździć to będzie katastrofa, wszystko od nowa.
.
. 07.06.2020, 20:46
Puknij się w głowę. Co mają zamknięte granice do wirusa. Wirus zatrzyma się i bedzie czekał? Więcej paniki sami siejecie słuchacie głupoli z rządu. Umrzesz na raka, czy inną chprobę wirus będzie winny. Jedna wielka ściema
Wiola z krak
Wiola z krak 28.04.2020, 19:12
Otwarta inne place boiska na co to komu ale granicy nie dlaczego pytam z oborzeniem dla mnie to jest idiotyzm
Antypl
Antypl 05.04.2020, 07:34
Więcej info po wyborach
Nm
Nm 25.03.2020, 18:45
Ludzie co z wami. Ogarnijcie się. To chore co wyprawiacie. Sami siebie i innych stresujecie głupimi domysłami, że już jest w Siekierczynie, Radogoszczy, pod mostem, w lodówce, w suszarce i gdzie tam tylko wymyślicie. Jak będzie w Lubaniu albo w Siekierczynie to będzie podane do publicznej wiadomości. Takich informacji nie sposób zataić i w jakim celu miano by to robić? Zachowujecie się jakbyście chcieli by już tu był koronowirus.
Zielony
Zielony 24.03.2020, 20:06
Z tej ciszy wnioskuje że jest...
Zielony
Zielony 24.03.2020, 16:58
Czy to prawda że jest już w siekierczynie i grabieszycach??? Coś media całej prawdy nie mówią....
Rumun
Rumun 22.03.2020, 16:59
Samo podawanie województw z ilością osób zarażonych nie ma żadnego wpływu na rozprzestrzenianie sie wirusa dane powinny byc podawane z jakiej miejscowosci sa osoby zarażone i wtedy ludzie bardziej zaczną uważać na to co robia a tak idzie z myślą to nie u nas mnie nie dotyczy.Brak informacji z naszego rejonu nawet jeżeli chodzi i lekarza ze Zgorzelca czy inni lekarze mieli z nim kontakt bo wiem że niektórzy przyjmowali jeszcze prywatnie. I co pan na to Redaktorze?
Gość
Gość 14.04.2020, 09:58
Mając wiedzę z jakiej miejscowości jest ktoś zarażony myślisz że ludzie będą bardziej ostrożni?
Chyba prędzej będą chcieli zlinczować.
Teraz mamy taki stos dla czarownic XXIw. A nazywa się internet.

Pozostałe