Leśna. Konkurs rozstrzygnięty /Aktualizacja

  • 27.02.2020, 18:21 (aktualizacja 28.02.2020, 11:35)
  • red.
Leśna. Konkurs rozstrzygnięty /Aktualizacja

Podziel się:

Oceń:

Znane są wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wsparcia organizacji pozarządowych z budżetu Gminy Leśna w 2020 roku. Podzielono w sumie 127 tysięcy zł.

Z najwyższej kwoty ucieszył się M-GKS Włókniarz Leśna. Na popularyzację sportu w środowisku lokalnym oraz propagowanie zadań w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Leśna poprzez długoterminowe szkolenie i udział w rozgrywkach klub uzyskał dofinansowanie w kwocie 56,5 tys. zł.

Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy Kwisa na popularyzację kultury fizycznej dla dzieci i młodzieży Gminy Leśna poprzez organizację zajęć oraz zawodów sportowych w dyscyplinie kajak polo i kajakarstwie górskim otrzymał 41,5 tys. zł.

20 tys. zł na promowanie kultury fizycznej i sportu jako zdrowego stylu życia wśród mieszkańców w dyscyplinie piłka nożna zdobył LZS Fatma Pobiedna.

Stowarzyszenie Be Active Leśna na aktywizację sportowo - rekreacyjną mieszkańców z terenu gminy uzyskał 5 tys. zł, a Stowarzyszenie "Przedszole Marzeń" na zadanie "Po zdrowie z Kubusiem Puchatkiem" - 4 tys. zł.

AKTUALIZACJA

W wyniku niedopatrzenia nie ujęliśmy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Granica Miłoszów, która otrzymała dotację w wysokości 13 tys. zł.

Ponadto Koło PZW Leśna na organizację festynu nad Zbiornikiem Leśniańskim otrzymało kwotę 5 tys. zł, a Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Smolnik 1750zł na na zadanie "Nordic Walking oraz Trekking szlakami turystycznymi Gmina Leśna.

 

red.

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka
Mieszkanka 01.03.2020, 23:16
Po co dawać na sport? Lepiej dać na logo 6 tysi. Lepiej też potworzyć nowe etaty w urzędzie, żeby zmniejszyć bezrobocie. No i lepiej siedzieć i bąki zbijać w pracy, albo gdzieś jeździć na pogawędki w czasie pracy z których nic nie wynika.
Kol1
Kol1 01.03.2020, 14:50
W nastepnych wyborach rozliczymy Burmistrza. Watpie czy jakis klub bedzie glosowal za Burmistrzem oprocz Pobiednej. I najwazniejsze jak tam kopalnia,jak cezarowki,syf itd.Teraz moze Czysta Gmina zacznie walczyc znowu o powietrze ,to przeciez w duzym znaczeniu dzieki nim wybory sie tak nieszczesliwie potoczyly
O.N.A.
O.N.A. 29.02.2020, 10:53
Więcej dostali inni, bo nie ma w tym roku Zabieganych z Leśnej. Zabawne jest to, że nikt nie chciał zauważyć, że taki klub jeszcze niedawno był aktywny w Leśnej. A gdzie wrzask, że nie będzie półmaratonu itd?
Nie dla fermentu
Nie dla fermentu 29.02.2020, 09:55
Było ogłoszenie na członków komisji konkursowej? Gdzie były wasze władze ? Tak wam widocznie zależało na słabym podziale aby siać ferment. Już jeden klub siał i co na tym zyskał?? Banicje??
Nie czepiajcie się władzy bo to najlepsza władza od lat, bez starych układów i betonu. Poprostu interesuj ie się życiem samorządu i czytajcie komunikaty.
Tomi
Tomi 29.02.2020, 14:59
Zmień dilera " nie dla fermentu"
hihi
hihi 29.02.2020, 08:17
Dwóch buraków bez wiedzy pląsa po Leśnej. Pensja vice na dotacje dla stowarzyszeń !!! , szczególnie dla kajaków. kanarek lubi wiosłować hihihihi. radni weźcie sie do roboty bo siarą zajeżdza. szymon jałowy jasiu kogo tyś nam prztargał ? Gdzie ty go znalazłeś ? na festiwale chyba nie chodzieś ? więc gdzie ?
Fan
Fan 29.02.2020, 05:59
takiego burmistrza wybraliście więc bez płaczu
Hyy
Hyy 28.02.2020, 21:08
Obcięli dotacje jest pensja dla fachowca z Miloszowa
Fachowiec
Fachowiec 29.02.2020, 09:56
Ja cie ustalę po ip
Olek
Olek 28.02.2020, 19:16
Na miejscu Granicy Miloszow bym zrezygnował. Niech Burmistrz gra
???
??? 29.02.2020, 09:48
No co ty, na rękę mu pójdą?, aby ego mu skoczyło?
Hgg
Hgg 28.02.2020, 19:15
Sprawiedliwy podział ten co miał najmniej zabrali mu 40 parę procent .
??
?? 29.02.2020, 09:49
Mają mąciwode w szeregach którą inny zwolnił to stąd takie podziały ?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.02.2020, 19:11
A co na to rada seniorow, rada pozytku publicznego.Niewiem po co tworzyc takie sztuczne twory ktore nic moga.Niestety w Lesnej zmian nie ma zadnych.Jak byl syf na chodnikach tak dalej jest,rzeki zarosniete, kluby nie maja pieniedzy, turytstyka - bez komentarza.Gmina Lesba jest brzydka i brudna.Brawo dla wszytkich mieszkancow ktorzy dali sie nabrac na tani spektakl teatralny. Jedynym sukcem to viceburmistrz, czy to jest sukces?TRAGEDIA
Nowa
Nowa 01.03.2020, 18:11
a zamiatarka sprzątająca ulice w Leśnej w ub.czwartek swój "urobek" wykiprowała na starym CPN-ie w Czosze .. Kto to posprzata?i za czyje pieniądze?
Post
Post 28.02.2020, 16:48
Człowieku zobacz jak wyglądają kluby szatnie w Lubaniu i okolicznych wioskach przyjedź do Miloszowa jako jedyny ma jakiś stary śmierdzący barak. Jest takie powiedzenie kiedy gruby schudnie , chudy umrze. Pzd
Luki
Luki 28.02.2020, 23:30
Jak się dba, tak się ma
??
?? 28.02.2020, 20:54
Macie wice z Miłoszowa nie narzekają bo on dużo dla klubów dobrego zrobi.
Felek
Felek 28.02.2020, 14:45
Tyle ile jest wydawane w naszej gminie na organizacje sportowe, to nawet Lubań nie ma , a mają o wiele więcej grup sportowych.
Jam uważa, że kasa została podzielona sprawiedliwie. Granica Miłoszów ma tylko 1 drużynę, wiec logicznym jest, że dostali mniej pieniędzy niż włókniarz, który ma drużyny dla dzieci i młodzieży.
Od kilku lat też wiadomo, że kajakarze dostają najwięcej - ale nie dziwmy się temu, tam jest o wiele więcej zawodników , a i osiągnięcia są nie tylko ogólnopolskie :)
piłkarz
piłkarz 28.02.2020, 08:41
A co z Granicą Miłoszów, nie dostała kasy ?
Ole
Ole 28.02.2020, 08:02
W Miloszow zarzad poinformował że w związku z tak niska dotacja ok 1300 zł miesięcznie na utrzymanie stadionu sprzęt i rozgrywki pomimo braku jakiegokolwiek zainteresowania gminnym obiektem że strony włodarzy miasta zarząd podejmie się próby utrzymania druzyny do grudnia przyszłego roku potem zrezygnuje i nastąpią nowe wybory zarządu.
??
?? 28.02.2020, 20:56
Nie śmiej fermentu. Gmina się interesuje Miłoszowem.
Zenada
Zenada 28.02.2020, 07:50
Kpina i żarty będą sobie sami utrzymywać obiekty gminne ale już bez wolontariuszy jakim trzeba być bezczelnym żeby nie interesować się swoimi gminnymi obiektami a potem czyli dziś rozdawać statuetki i medale. Sprzedawać w gazetach i w sieci propagande. Brawo leśni ludzie popierający władze brawo rada gminy, organizacja porządku publicznego. Zenada
Sąsiad
Sąsiad 27.02.2020, 22:42
Tu nie ma czym się cieszyć. ANTYSPORT.
:-$
:-$ 27.02.2020, 21:30
Burmistrz szaleje. 20 tysi dla swoich. Ciekawe jak się tam będą "rozwijać" sąsiedzi włodarza
Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy 28.02.2020, 23:35
U tych ,,swoich"jak piszesz jest cztery drużyny i osiągają wyniki,więc nie pluj jadem,że przyznano im 20tys.
Ww
Ww 28.02.2020, 16:30
Ale ze leśna dostała większość to cicho siedzisz,!!!! Po co ty piszesz, tobie by nic nigdy nie pasowało ty płytki człowieku!!!

Pozostałe