Powiat Lubań. Szansa na pieniądze

  • 21.02.2020, 12:43 (aktualizacja 21.02.2020, 14:41)
  • red. /Powiat Lubań
Powiat Lubań. Szansa na pieniądze

Podziel się:

Oceń:

Powiat Lubański ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2020 roku. Chętni na złożenie wniosków mają czas do 28 lutego.

W konkursie mogą brać udział organizacje pozarządowe na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Lubańskiego o charakterze ponadgminnym z zakresu: kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa, ochrony zdrowia, ekologii i ochrony zwierząt oraz działalności wspomagającej rozwój wspólnot, społeczności lokalnych i organizacji pozarządowych, w tym wspieranie działalności inkubatora organizacji pozarządowych.

Na realizację ofert wyłonionych w konkursie przeznaczone zostaną następujące środki:

z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa narodowego – 17 000,00zł
z zakresu kultury fizycznej – 25 000,00zł
z zakresu turystyki i krajoznawstwa – 10 000,00zł
z zakresu ochrony zdrowia – 1 000,00zł
z zakresu ekologii i ochrony zwierząt – 8 000,00zł
z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot, społeczności lokalnych i organizacji pozarządowych, w tym wspieranie działalności inkubatora organizacji pozarządowych – 4 000,00zł.

Powyższe kwoty mogą ulec zmianie w przypadku zmiany budżetu Powiatu Lubańskiego w części przeznaczonej na realizację zadania.

Chętni odpowiednie wnioski mogą składać do 28 lutego.

Szczegóły znajdują się tutaj.

 

red. /Powiat Lubań

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Garibaldi
Garibaldi 23.02.2020, 21:00
Jest nadzieja ze wreszcie zrobią drogę - od Wrocławskiej do Nowogrodźca i połączą ten zrujnowany wertep co czasu późnego Gierka pamięta...
AA
AA 22.02.2020, 18:01
Czy ktoś z komentujących czytał artykuł? Bo wszystkie komentarze nie na temat.
Hans
Hans 24.02.2020, 05:02
Zgadza się ,nie na temat ,a tematem są jakieś żałosne pieniądze którymi powiat chce obdarzyć mieszkańców naszego powiatu , jak takimi śmiesznymi pieniędzmi można cokolwiek wesprzeć ,choćby w kulturze ? Aby zrównać ją naszym rejonie choćby w jakiejś części z europejskimi standardami ,potrzeba milionów !!!!!!!
Hubercik
Hubercik 21.02.2020, 20:06
Gdzie zaczyna sie PiS, tam kończy sie wolność i demokracja
Niedługo w nadwiślańskim kraju ludzie będą gorzkie łzy wylewać, tylko gdzie wtedy uciekną ci, którzy glosowali na PiS
„Czekam na wiatr co rozgoni, ciemne pisowskie zasłony….
🐏 Wyborcy kaczki
🐏 Wyborcy kaczki 22.02.2020, 06:50
Akurat w tutaj mądra rada i nadzelnego z pisu pogonili ze stołka
Polska luduwa wróciła
Polska luduwa wróciła 22.02.2020, 06:47
Mnie zraża ta cenzura, jak za komuny wmawia się że jest cudnie najlepiej.
Podam przykład pierogarni na piastach
Wzrost cen z 1zł na 1.40zł - 40%😮😮
Również na wielu innych produktach podobny wzrost pizza 45cm 4-5l temu 26-29 zł teraz 35-39zł.
Lud się cieszy że ma 500+ a nikt nie widzi że wszystko poszło w górę. Co mi z tego że podnieśli pensje 1900 na 2400 o niecałe 25% jak ceny w górę poszły średnio 30-40% i na jeden ch** wyjdzie Wręcz jeszcze mniej za to kupię.
O fatalnej służbie Zdrwia już nie wspomnę. W Jeleniej Górze szpital grozi bankructwem i tego na tvp nie słyszę. Ale Janusza co ze łzami w oczach wyściska jędrusia 10x dziennie pokażą. Niech córcia studiuje i zasili grono brakujących lekarzy.
Ktoś
Ktoś 22.02.2020, 18:49
Po też wszystkie ceny podnosiło ( przypomnij sobie) ale pensji nie podniosło nawet vat podnieśli na chwilkę ( już jest parę ładnych lat) a tobie życzę smacznych pierogów ( i dużo zdrowia bo się przyda)
Janosik
Janosik 21.02.2020, 22:17
Wracaj do kołchozu.
gość
gość 21.02.2020, 21:45
mniej ćpaj to może mózg zacznie ci pracować normalnie
Apolityczny