Cyfryzujemy lubanian!

  • 21.02.2020, 12:06 (aktualizacja 21.02.2020, 12:43)
  • Żródło: luban.pl
Cyfryzujemy lubanian!

Podziel się:

Oceń:

Ruszyły szkolenia w ramach projektu E-aktywni. Zwiększenie kompetencji cyfrowych oraz doposażenie szkolnej bazy dydaktycznej w sprzęt cyfrowy to główne cele projektu realizowanego przez Miasto Lubań wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

E-aktywni są w Lubaniu. Otwierają się przed nimi nowe możliwości. Rozwój Internetu i nowych technologii może budzić niepokój, a nawet opór. Jak się okazuje mieszkańcy przełamują bariery. Chcą wykorzystać szansę i zwiększać swoje kompetencje. Cyfrowy świat stoi otworem przed mieszkańcami naszego miasta i powiatu lubańskiego. 20 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 rozpoczęły się bezpłatne szkolenia dla osób, które ukończyły 25 rok życia. W zależności od potrzeb, realizowane są cztery moduły: rodzic w Internecie, moje finanse i transakcje w sieci, działam w sieciach społecznościowych, kultura w sieci.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy dbają o przekazanie wiedzy w dogodnej i przystępnej formie. Warto skorzystać z zaproszenia, tym bardziej, że sprzęt zakupiony w ramach projektu wzbogaci bazę dydaktyczną Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu.

Nabór trwa. Zachęcamy do udziału. Szkolenia realizowane są w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu oraz Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu.

Informacje dotyczące zapisów na szkolenia dostępne na www.luban.pl/eaktywni na stronie partnera www.fwzr.pl/rezerwacje oraz w instytucjach realizujących szkolenia:

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, kontakt: [email protected], tel. 75 722 22 32

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu, kontakt: [email protected], tel. 75 722 24 69 w. 11

Ośrodek Wsparcia Dziennego, kontakt: [email protected], tel. 75 722 39 69

Źródło: luban.pl

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe