Czy w Lubaniu powstanie nowy plac zabaw? Dużo zależy od Ciebie!

  • 21.02.2020, 09:00
  • red.
Czy w Lubaniu powstanie nowy plac zabaw? Dużo zależy od Ciebie!

Podziel się:

Oceń:

NIVEA po raz kolejny zaprasza wszystkich do wspólnego budowania wyjątkowych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą w kreatywny sposób rozwijać swoje niepowtarzalne talenty.

Celem konkursu jest wyłonienie 20 zwycięskich lokalizacji. Aby znaleźć się w zacnym gronie potrzebne jest wsparcie i oddawanie głosów przez internautów. Triumfatorzy otrzymają nagrodę w postaci wybudowania placów zabaw. W sumie do wygrania jest 20 podwórek o wartości 250 tys. zł. Jest więc o co walczyć!

W zabawie mogą brać udział gminy, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe, a także publiczne szkoły podstawowe oraz zespoły szkół, w skład których wchodzi publiczna szkoła podstawowa.

Zgłoszenia uczestników mogą dokonać osoby uprawnione do reprezentacji placówek. Lokalizacje można zgłaszać do 8 kwietnia poprzez stronę podworko.nivea.pl.

Do udziału w akcji zachęca Inkubator NGO w Lubaniu przy Stowarzyszeniu P-ZFST Pogranicze oraz lubanianin Sebastian Terenda. - Jest możliwość zrobienia czegoś fajnego dla Naszych dzieciaków, ponad podziałami i wzajemnymi niechęciami. Lokalizacje w mieście znajdą się na pewno, wystarczy tylko trochę chęci do działania i można "zgarnąć" atrakcję za ćwierć miliona, która przyda się w NASZYM mieście. Ktoś jest chętny do podniesienia przysłowiowej rękawicy i pokaże, że można zrobić fajne rzeczy - napisał na swoim facebook'owym profilu Sebastian Terenda.

Więcej informacji o konkursie Podwórko Talentów NIVEA 2020:

https://podworko.nivea.pl/zasady
https://podworko.nivea.pl/nagrody

red.

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😁😁
😁😁 22.02.2020, 06:13
Złotousty😁😁
Miklosz
Miklosz 21.02.2020, 14:05
Każdy plac zabaw powinien być monitorowany. Co by tam jakiś wikary pedofil się nie zakręcił.
USA. Następna katolicka archidiecezja bankrutuje nie mogąc udźwignąć finansowo kryzysu po skandalach na tle sensualnym. Tym razem jest to archidiecezja Harrisburg, ze stanu Pennsylvania...
Czekamy na pierwszą w Polsce.
==========
yahoo.com/news/another-catholic-diocese-seeks-bankruptcy-181931516.html
xyz
xyz 26.02.2020, 09:15
a słyszałeś o pedofilli i molestowaniu u jehowych... ci to sie dopiero kryją.. poczytaj też... przed nimi też musisz ludzkość bronić..
lbn
lbn 21.02.2020, 13:24
A co z basenem na kamiennej górze?
xyz
xyz 26.02.2020, 09:14
rozjaśniając twoją rzeczywistość i prostując myślenie.... ŻĄDŃĄ władza nie zrobi nic z tym basenem chociaz obiecaja ci osobiście że to bedzie najpiekniejsze miejsce na swiecie jesli dojdą do władzy...
jesli byś myślał logicznie i miał włączony tryb analizy w mózgu, to byś wywnioskował ze od zamkniecia tego obiektu, byłon zawsze zwykłą kiełbasą wyborczą każdej opcji , a ŻADNA opcja polityczna nie ruszyła tego tematu póżniej bo to by był strzał w stope...
a jak chcesz uratować jeszcze to miejsce to zrób zrzutkęna potralu i próbuj sam...
bo meczące jest to jak któryśraz z kolei ktoś pisze o tym basenie, jak by liczył na to że coś ktoś z tym zrobi...
anie rowiński ani słowiński ani żaden inny nie ruszy tego wierz mi...
Anna
Anna 21.02.2020, 20:19
Nie ten kaliber finansowy , zgłoś się do firm Bayer lub Polpharma

Pozostałe