Skopał, okradł a później ukrył się w szafie...

  • 06.02.2020, 22:14 (aktualizacja 07.02.2020, 10:31)
  • red./asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
luban_31_01_2020.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Kara do 5 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie podejrzanemu o rozbój. 32-latek kopnął pokrzywdzoną w brzuch, a następnie dopuścił się kradzieży.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie gminy Siekierczyn. Sprawca kopnął pokrzywdzoną w brzuch czym doprowadził do stanu bezbronności. Następnie ukradł jej dwa telefony komórkowe oraz dokumenty osobiste. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku przeprowadzonego rozpoznania środowiskowego dzielnicowi zlokalizowali miejsce pobytu podejrzanego. Policjanci weszli do mieszkania, w którym przebywała rodzina mężczyzny. Domownicy oświadczyli,  iż w tym miejscu nie przebywa wskazana osoba znajdująca się w zainteresowaniu policjantów. Funkcjonariusze nie dali się zbić z tropu i ujawnili poszukiwaną osobę, która... ukryła się w szafie. W trakcie zatrzymania policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że 32-letni mężczyzna poszukiwany jest przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu, gdzie usłyszał zarzut rozboju oraz posiadania narkotyków. Prokurator Rejonowy zastosował wobec niego dozór policyjny, mężczyzna ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. 32-latek po przesłuchaniu trafił bezpośrednio do jednostki penitencjarnej celem odbycia kary pozbawienia wolności za inny czyn.

 

red./asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (1)

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bisiorek
Bisiorek 17.02.2020, 16:47
Każdy niech zajmie się swoim brudem w domu a póżniej cudzym zacznie się interesować
Nauczycielka
Nauczycielka 12.02.2020, 14:05
Ludzie wszedzie heda doszukiwac sie sensancji i powodow do plotek.....a najzabawniejsze jest to zeu siebie niczego zlego nie widza wszyscy idealni na zdjeciach a ra ma meza pijaka, ta kradnie i sie ouszcza na prawo i lewo...pozmiatajcie sniecibz wlasnego podworka bo pewno ich nie widzicie
:)
:) 14.02.2020, 16:25
Polecam słownik 👍🏻
Ktos
Ktos 11.02.2020, 17:37
Poco pytacie zeby krytykowac isie nabijac poprawiac błędy to lucki dramat a nie sensacja ktos ucierpial i to mocno i jeszcze robi się z ofiary winna temu ze zwyrodnialec siedzi teras na panstwowym ima się dobrze a jego r.... terror sieje za niego i opowiada śmieci na osobe krzywdzona wlasnie przez ich s......
Spoleczniak
Spoleczniak 11.02.2020, 14:50
Oooooo wszystko wiedzacy lub wiedzaca🤣🤣🤣🤣do kosciola🤣🤣🤣
Spoleczenstwo
Spoleczenstwo 11.02.2020, 13:08
Obgaduja chociaz ch....ja wiedza
Obywatel
Obywatel 2 dni temu, 13:13
To ty malo wiesz o tym czlowieku i jego menelskiej calej rodzince do lasu z nimi i tam niech żyją
Ooooo
Ooooo 11.02.2020, 12:20
mama.... z zaręby
Tosiek
Tosiek 11.02.2020, 15:12
A syn?
Witek
Witek 11.02.2020, 11:58
Bella poprawna pisownia ,,zżera" przyklad : zżera mnie ciekawość co on jej zrobił...powrót do podstawówki, ponieważ jeśli masz zamiar kogos poprawiać to najpierw sie upewnij...pozdrawiam
Ja
Ja 11.02.2020, 11:27
A zeby Bella wiedziala ze wiem skad jest i kim jest akurat jestem ta kobieta o ktorej mowa w artykule... tak zżera bo tak sie pisze żreć ,zżera ....
Panna
Panna 11.02.2020, 09:37
Dokladnie ludzie chca wszystko wiedziec....po co macie zamiar pomoc pokrzywdzonej??? Czy tylko dowiedziec sie dla zaspokonenia swojej wewnetrznej ciekawosci....nawet nie czytaja ze zrozumieniem bo wiedzieki by wtedy ze to nie wlamywacz🤣🤣ale nieeee najwazniejsze z jakiej wioski i imie zeby potem mieli co pier....olic
Ja
Ja 10.02.2020, 23:35
A co Was to obchodzi z kad jest i kim jest...zajmijcie sie soba i swoimi sprawami...nie pomozecie wiec yylko ciekawosc was zżera
Bella
Bella 11.02.2020, 09:30
A może ty wiesz Z KAD on jest? Ale "zżera" to ci wyszło!
Ktoś
Ktoś 11.02.2020, 17:41
Co ty p.... mozesz wiedziec spujsz w lustro i masz odpowiec p....
mama
mama 09.02.2020, 13:58
Czy Ktoś orientuje się, z jakiej wioski jest ten włamywacz?
Ktos
Ktos 09.02.2020, 18:41
To nie wlamywacz tylko terrorysta wlasnej rodziny
mama
mama 10.02.2020, 13:09
To z jakiej wioski jest ten terrorysta?
Ktos
Ktos 11.02.2020, 17:42
Z twojej ciekawska
LAMpA
LAMpA 09.02.2020, 00:12
POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA!
Żarówka
Żarówka 11.02.2020, 17:43
Moze dolaczysz do kolegi po fachu
kawa
kawa 07.02.2020, 12:34
Czegoś tutaj nie rozumiem ,, po przesłuchaniu trafił bezpośrednio do jednostki penitencjarnej celem odbycia kary, więc po co dozór policyjny, będą z nim w celi policjanci ?
Szybki
Szybki 07.02.2020, 10:35
Siekierczyn i Zareba ostatnio bardzo są sławni. Rozboje wypadki morderstwa niczym w Los Angeles. Gieroje Siekierczynskie rządzą.
Dzielnicowy_R
Dzielnicowy_R 07.02.2020, 10:35
Panie Ziobro! Trzeba się i zabrać za prokuratorów. Za ro9zbój dostaje dozór policyjny? Tego to za głębokiego PRL-u nie było. Rozbój to jest zbrodnia zagrożona karą nie niższą niż 3 lata - sąd nie może dać mniej. Podejrzanego należało doprowadzić do sądu z wnioskiem o aresztowanie - po zastosowaniu aresztu (co z pewnością sąd by uczynił) idzie do aresztu a zaległa kara odsiadki jest odroczona - nadal czeka. W ten sposób bandyta byłby odizolowany skutecznie... A tymczasem jak ćpunowi coś odbije pod czaszką to się pokrzywdzonej w ramach zemsty pozbędzie i dojdzie do kolejnej zbrodni.
Miklosz
Miklosz 11.02.2020, 09:33
Właśnie dlatego żeby mu rychło nie odbiło poszedł siedzieć - czyli odbywa zaległy wyrok. A jak odsiedzi to sąd zdąży go wsadzić ponownie tak że nawet nie wyjdzie na chwilkę. Co najwyżej na podwójny spacerniak.

Pozostałe