Zabójstwo w Zarębie

  • 27.01.2020, 16:35
  • red.
Zabójstwo w Zarębie

Podziel się:

Oceń:

W sobotę w Zarębie doszło do tragedii. W trakcie rodzinnej awantury, mężczyzna ugodzony przez brata nożem zmarł na klatce schodowej.

Do zdarzenia doszło w „Zameczku” przy ul Parkowej w Zarębie. Jak mówią sąsiedzi, w mieszkaniu zajmowanym przez trzech braci często dochodziło do bójek i kłótni. W sobotę przed 22. po jednej z takich awantur sąsiedzi znaleźli na schodach krwawiącego mężczyznę. Niestety ten zmarł na miejscu. Jak się okazało, śmiertelny cios zadał straszy brat, któremu według sąsiadów zdarzało się już grozić rodzeństwu nożem.

Lubańska prokuratura w tym temacie nie udziela jeszcze informacji choć potwierdza, że doszło do zabójstwa.

red.

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka
mieszkanka 31.01.2020, 14:51
Do M... to już chamstwo i przesada... Mam propozycję żeby już sobie odpuścić te komentarze... dzisiaj o 13.00 odbył się pogrzeb zamordowanego P. Piotra...Dajcie mu już spoczywać w spokoju... A jego pogrzebem zajęła się właśnie rodzina...
Nie ten
Nie ten 28.01.2020, 23:30
Jestem ciekawa czy nasza gmina ?! Ze co kur.a?! Takie pierd.lenie zostawcie na pismach do gminy a nie pod postem gdzie nie żyję czlowiek przez głupotę, moze powiecie jeszcze ze to wina gminy bo gdyby nie mieli tak zajebis.ego mieszkania to by sie nie po zabijali?! I jeszcze jakis wstyd na wiosce a co wy kur.a jakas burzuazja jeb.na czy co! Brat zabil brata a tu takie komentarze to jest wlasnie wstyd jak czyta to rodzina czy bliscy ze zamiast komentarze kierować w inna strone wy ***ie na gmine i wasz *** interes
M,
M, 30.01.2020, 21:05
Myślisz, że ich rodzina potrafi czytać😏😏😏??
Jegomość
Jegomość 28.01.2020, 18:01
Najlepsze są imprezy na ww obiekcie...Szlachta pracą nieskalana, siedzi na balkonie, lulki paląc, popijając okowitę czerpie radość z zabaw prowadzonych pod patronatem "Zameczku". J*** z nosem na kwintę, duma naszej społeczności, odziana w sukno z krempliny prowadzi z p. Wójtem orszak ku pamięci wydarzeniom mającym miejsce w Zarębie. Radni bezRadni gotują bigosy i lepią pierogi, by napełnić brzuchy biednego plebsu. Do tego jakiś kuglarz przygrywa skocznego begina.
Tymczasem na komnatach dzieją się homeryckie dramaty. Brat brata zabił z zimną krwią. Jakaś kobieta straciła ukochanego a dziecko wspaniałego ojca. Drugi brat (niezabity) żyje w lęku, iż on może podzielić los kamrata, gdy zabójca zostanie wypuszczony na wolność. W Polsce więzienia przepełnione, więc jego kara długo trwać nie będzie. Co wtedy pocznie biedny szlachcic?? Czy i on znajdzie się po drugiej stronie tęczy??
Czytelnik1
Czytelnik1 28.01.2020, 15:13
Tu wcale nie chodzi czy gmina da czy tez nie ale o to ze tym ktorzy naprawde potrzebuja pomocy i nie spozywaja alkoholu i innych uzywek nie maja zadnej pomocy ale ci ktorzy nie pracuja i zyja w libacjach czy tez innych uzywkach maja od reki pomoc . Szkoda mi slow na to by opisac jak wiele zlego sie dzieje i tak naprawde nikt nie reaguje na krzywde innych.
junek
junek 27.01.2020, 22:53
Rozpisuje się tu przy tej okazji miejscowa gawiedź na temat opieki społecznej, pomocy społecznej czy innych instytucji opiekuńczych. Uważam że żadnych takich demoralizujących motłoch urządzeń nie powinno być. Każdy jest kowalem swojego losu - jak sobie pościele tak się wyśpi. Darmowe rozdawnictwo demoralizuje, rodzi roszczeniowe nawyki. Tak już ten świat ten pam-buk stworzył, że na 100 urodzonych musi być jakiś odsetek boskiej pomyłki czyli niedoróbka. Mamy zatem kilku złodziei, dam lekkiego prowadzenia i innym szmelc społeczny - w tym bywają oczywiście jednostki wybitne nie tylko intelektualnie. Taki jest ten świat i nikt i nic go już nie zmieni.
Czytelnik
Czytelnik 27.01.2020, 22:18
Z tego co wiem to ten pan juz kiedys siedzial w wiezieniu za zabojstwo brata... a teraz drugi
Zarebianin
Zarebianin 28.01.2020, 10:12
Za brata jak i za żonę siedział
Nikt
Nikt 27.01.2020, 22:06
Jest mi wstyd za wasza znieczulicę, nie dajedzie żadnego dobrego przykładu dla innych a potem pretensje wielkie do innych zamiast do samych siebie.
Zarebianin
Zarebianin 27.01.2020, 20:44
Walduś B. zasztyletowal Piotrusia B.
Ja
Ja 27.01.2020, 20:13
Kto? Kogo?
inteligent
inteligent 27.01.2020, 21:04
..ten tamtego!...tamten tego!ten z tamtym...
Zarębianka
Zarębianka 27.01.2020, 20:10
Jestem ciekawa gdzie jest nasza Gmina Siekierczyn i opieka ktora potrafi czepiac sie dziewczyny z dziecmi ktora musiala takze walczyc o mieszkanie dla siebie i dzieci a teraz walczy by pozbyc sie patologi ktory niszczy jej zycie . Moze tak by nasza Opieka wziela sie za patologie ktora sie tam szerzy a pozniej dochodzi do tragedi . To nie Państwo S tylko B .
Nie ten
Nie ten 28.01.2020, 23:18
Ale co to za ***enie wogole o jakichs gminach czy cos w tym stylu stala sie tragedia a wy ***icie o tym kto komu ma dac mieszkanie?! no bez przesady takie komentarze zostawcie w gminie czy gdzie tam macie zale a nie pod postem gdzie moze czytac to rodzina czy bliskie im osoby, dostali to dostali stalo sie to sie stalo moze napiszecie ze to wina gminy bo gdyby nie dostali mieszkania to by sie nie pozabijali ?!
I co teraz
I co teraz 28.01.2020, 11:35
Państwo s też mają dużo za plecami między innymi to że co chwilę są odbierane im dzieci a po krótkim czasie opieka oddaje im z powrotem . Dojdzie do tragedii, wyedy bedzie lament .
On
On 29.01.2020, 22:17
Zajmijcie się swoją d a nie czyjąś
Xxxxxps
Xxxxxps 28.01.2020, 18:39
Nikt nigdy niebodebrał dzieci dla państwa S.... Nie ma takiego prawa by zabrać dzieci i za chwile oddac dzieci jak by im zabrali to by szybko nie oddali co za bzdety sie tu pisze......
Czytelnik
Czytelnik 27.01.2020, 21:43
Za PRL to była "opieka" teraz jest "pomoc społeczna", ale jakby nie zwać, to nie instytucja, która ma naprawić to co od pokoleń nie zostało zrobione, zaniechane, wychowanie, przekazanie wartości. Ludzie chorzy, na taką chorobę, w którą się zapada, zazwyczaj przy nadużywaniu alkoholu. Uważam, że lepszym sposobem by wytknąć błędy pomocy społecznej, będzie Pani wizyta w tej instytucji. Opisana przez Panią sytuacja ma się nijak do opisanej powyżej tragedii. To nie jest na miejscu by ludzka tragedia posłużyła za stół na który wykłada się brudy.
Romek
Romek 27.01.2020, 21:18
Bo opieka daje pijakom i cyganom kasę, aaa a prawo jazdy też im sponsoruje i remonty mieszkań, a normalny człowiek na ulicę won. Jeśli chcesz mieć pieniądze i chatę to zostań alkoholikiem, ćpunem, a opieka lubańska da.
inteligent
inteligent 28.01.2020, 07:33
Wirus,Romek i Atomek...Romek wyskoczył z komiksu i myśli ze jest normalny!!!Romek tobie to jedynie pozwoliłbym zamieszkać w studzience ściekowej,na nic wiecej nie zasługujesz...!
Leon
Leon 29.01.2020, 00:03
Inteligent weź ty sobie kup sznurek w brico i poszukaj gałęzi bo ty jakiś taki ***owaty pasożyt jesteś ,nie komentoj no sie zygac chce
inteligent
inteligent 29.01.2020, 10:58
..chyba Lion a nie Leon...
inteligent
inteligent 28.01.2020, 07:33
Wirus,Romek i Atomek...Romek wyskoczył z komiksu i myśli ze jest normalny!!!Romek tobie to jedynie pozwoliłbym zamieszkać w studzience ściekowej,na nic wiecej nie zasługujesz...!
inteligent
inteligent 27.01.2020, 21:02
..ty zarębianka..hehe może ty tez potrzebujesz opieki..?ja chętnie sie tobą zaopiekuje jeżeli nie wyglądasz jak milion dolarów długu publicznego..!!!
Audi
Audi 27.01.2020, 22:58
Ty inteligent już gdzieś czytałem twój post podobno masz małego więc daj sobie spokój i dziewczynie gitary nie zawracaj
inteligent
inteligent 28.01.2020, 11:48
....Ty Audi...podobno to krąży opinia że masz napisane na czole..wiec nie wysilaj sie bo ci żyłki popękają...
Audi
Audi 29.01.2020, 00:06
Pajacu namierzyc moge Cornish w pare godzin to zobaczysz co bedziesz mial na czole
Obywatelka
Obywatelka 27.01.2020, 20:09
Jestem ciekawa gdzie jest nasza Gmina Siekierczyn i opieka ktora potrafi czepiac sie dziewczyny z dziecmi ktora musiala takze walczyc o mieszkanie dla siebie i dzieci a teraz walczy by pozbyc sie patologi ktory niszczy jej zycie . Moze tak by nasza Opieka wziela sie za patologie ktora sie tam szerzy a pozniej dochodzi do tragedi . To nie Państwo S tylko B .
Matrix
Matrix 27.01.2020, 20:45
Nie wiem czy ,,opieka" ma takie uprawnienia, to gmina przeznaczyla budynek na mieszkania socjalne, co oczywiście jest duzym blędem.

Po drugie, nie wiem skąd przekonanie, że obywatelom tj.obywatelce należy się jakieś mieszkanie, że musi o nie ,,walczyć". Pracuj, kup i nie licz, że ktoś da.
Obserwacja
Obserwacja 27.01.2020, 18:46
Czy to bracia S ?
Xxx
Xxx 28.01.2020, 16:08
Bracia B
inteligent
inteligent 27.01.2020, 20:22
...ty obserwacja...jak nie wiesz to po co pytasz..?..to Sigma i Pi...
Ja
Ja 27.01.2020, 19:48
Nie nie bracia s... skad przyszlo ci to wg na mysl ?
Obserwator
Obserwator 28.01.2020, 11:37
Słyszałem to pytam bo bracia s też potrafią
On
On 29.01.2020, 22:09
Od braci s to wy*****
Xd
Xd 28.01.2020, 18:42
Bracia S juz tam nie mieszkają
Ty tez potrafisz
Ty tez potrafisz 28.01.2020, 14:10
Ty tez potrafisz
artek
artek 27.01.2020, 17:53
Ksiazeta sie pobili o ksiezniczke? a tak powaznie to dramat tego miejsca gminna patologia skoncentrowana w jednym miejscu a normalni tam Maja pecha ze gmina lokuje tam ostatni sort
inteligent
inteligent 27.01.2020, 20:25
...artek bez majtek..?powaznie to jeden w trumnie leży a ty sobie podśmie***ki robisz...odezwał się Belmondo z Pks-U
xyz
xyz 27.01.2020, 17:33
Kwiat zarębiańskiej 'arystokracji' zamieszkuje w najlepiej utrzymanym zabytku tej miejscowości. Były pożary, teraz przyszła kolej na morderstwo. I z pewnością nie jest ostatni popis niektórych tamtejszych lokatorów. No, ale czy może być inaczej, kiedy poprzedni włodarz na wójtowskim stolcu jakże dzielnie bronił lokalnej patologii. Np. kiedy na uboczu dłuższy czas stał nieużywany budynek po biurach kamieniołomów, nie można było przenieść tam menelstwa z 'zameczku'? Prościej było zburzyć biurowiec.
inteligent
inteligent 27.01.2020, 20:57
ty xyz..?juz dawno po koledzie a ty sie dopiero teraz z choinki zerwałeś..?poemat czy dramat o tragedi teraz piszesz..?takie rzeczy dzieją sie w różnych miejscach...znalazł się szlachcic pańszczyżniany!!!!buhaha
xyz
xyz 28.01.2020, 18:04
A żeś błysnął 'inteligencją'! Normalnie oślepia! Ale wróć lepiej do podstawówki. Warto by popracować nad polską gramatyką, bo głupio mieć taki nick i tak być na bakier z polską gramatyką. Resztę pozostawię bez komentarza, bo jak mówi przysłowie, nie dyskutuj idiotą, bo szybko sprowadzi dyskusję do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
inteligent
inteligent 29.01.2020, 10:51
racja xyz...głupszemu trzeba ustąpić i już nie będe z tobą tyskutował...
xyz
xyz 30.01.2020, 16:31
"racja xyz...głupszemu trzeba ustąpić" - cieszę się, że się ze mną zgadzasz...
Tomek
Tomek 27.01.2020, 23:03
Inteligent co ty taki aktywny ,weź do ręki podręcznik z gramatyki i doczytaj co powinno być w zdaniu,podpowiem ci buraki podmiot i o.......... ?
inteligent
inteligent 28.01.2020, 07:52
..Tomku..a co?nie rozumiem....nudzi ci się twoja pasywność..?
Niestety
Niestety 27.01.2020, 20:36
To niestety prawda. Najpiękniejszy budynek w okolicy, z historią, mozna byłoby zagospodarować w inny sposób. Nie można wszystkich lokatorów wrzucać do jednego wora ale mieszkania socjalne w takim budynku to czyste marnotractwo

Pozostałe