Wywiad doktorem ze Zgorzeleckiego szpitala. Polacy na raka giną w milczeniu i z pokorą

  • 24.01.2020, 15:54
  • Źródło: Zinfo.pl
Wywiad doktorem ze Zgorzeleckiego szpitala. Polacy na raka giną w milczeniu i z pokorą

Podziel się:

Oceń:

Doktor Wolski ze Zgorzeleckiego szpitala o najnowocześniejszym sprzęcie do radioterpaii, który nie działa.

Radio Wnet.fm na platrormie Youtube opublikowało wywiad z doktorem Marcinem Wolskim, zastępcą Dyrektora SPZOZ w Zgorzelcu. 

Nikt nas nie słucha, nikt nie reaguje (...) byliśmy już wszędzie. Ludzie u nas giną, tak naprawdę w milczeniu, z pokorą i to setkami, (...) a my możemy tylko patrzeć.

- mówi Wolski. Posłuchajcie tej przejmującej rozmowy. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Źródło: Zinfo.pl

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Chory
Chory 27.01.2020, 11:28
Tez mam ten problem . Zaraz mnie nie bedzie ale kogo to obchodzi . Wolna selekcja , bolaca eutanazja ku radosci Zus -u trwa !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.01.2020, 22:59
Tych ludzi już nie interesuje 500+ czy lipne leki dla seniora . Oni już nie są nikomu potrzebni . Nie maja kolegów pod mostem którzy wygrali w Lotka , nie znają biskupów z ziemią do sprzedania za pół ceny czy żołnierzy Ak którzy by im podarowali kamienicę .Najlepsze jest to że młodzi myślą że ich to nie dotknie .
Ttt
Ttt 24.01.2020, 22:36
Nowotwory Ciezko pokonać. Trzeba mieć kase to i może jakoś by było. Tak to niema co liczyć na dobre leczenie.
 HALWA
HALWA 24.01.2020, 20:41
milczenie jest tam na Gorze a My za bardzo pokorni .Co ma się wydarzyć żeby było dobrze.????
Chory
Chory 24.01.2020, 23:12
minimum 8 % PKB
Właściwy
Właściwy 24.01.2020, 22:09
A dlaczego Pan/Pani nie podpisze się swoim nazwiskiem ? To jest karalne.
Taki tam
Taki tam 24.01.2020, 23:14
Co jest karalne ? A jakby się podpisała to co by to zmieniło ?
Gdzie masz paragraf na karalne ?
Właściwy
Właściwy 25.01.2020, 10:32
Używanie cudzego nazwiska jest karalne, mówi o tym min. Art 190 kodeksu karnego. Pozdrawiam
Adwokat
Adwokat 28.01.2020, 21:22
Art. 190

§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego

Gdzie tu mowa o używaniu nazwiska?
Banda
Banda 24.01.2020, 19:05
Więc człowieku umieraj
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.01.2020, 17:01
To jest straszne . Strumień kasy rozdawany na lewo i prawo a to nikogo z decydentów nie rusza .
Jack
Jack 24.01.2020, 16:29
Ludzie litości

Pozostałe