Marihuanę ukrył w szafie

  • 23.01.2020, 09:42
  • Żródło: podinsp. Edyta Bagrowska
Marihuanę ukrył w szafie KMP Jelenia Góra

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać ponad 850 porcji handlowych oraz 2 tabletki ecstazy.

Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze. Tamtejsi policjanci w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać w domu narkotyki. Informacja ta wkrótce się potwierdziła.  W  trakcie czynności w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki ukryte w szafie. Była to marihuana, z której  można uzyskać ponad 850 porcji handlowych oraz 2 tabletki ecstazy.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz mężczyzna musi wpłacić poręczenie majątkowe.

Źródło: podinsp. Edyta Bagrowska

Zdjęcia (2)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brawo
Brawo 23.01.2020, 23:53
To są odpady marihuaninowe, jakość 0/10... Dla gimbusow
inteligent
inteligent 27.01.2020, 12:57
.ty Brawo od siedmiu boleści..!sam jestes odpad i gimbus...!skoro według ciebie jakośc jest 0/10 to podejmij natychmiast leczenie i uświadom sobie co ta jakość 10/0 wywołała u ciebie!!!!
Baggio
Baggio 23.01.2020, 17:23
Bardzo dobrze, że złapali bandziora. Przynajmniej dzieci nie zażyją tego narkotyku!!
Rodzic
Rodzic 23.01.2020, 12:54
Brawo Policja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Łapać ich i dac niech naraz to zużyją sami!!!!!! i po problemie będzie.

Pozostałe