Pobiedna bez wody

  • 21.01.2020, 16:54 (aktualizacja 21.01.2020, 17:23)
  • Gmina Leśna
Pobiedna bez wody Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Z uwagi na awarię sieci wodociągowej część mieszkańców Pobiednej nie ma wody.

Brak wody odczuwają mieszkańcy przy ulicach Strzelecka 2, Strzelecka 4 i Rynek 3. Awaria powinna zostać usunięta 22 stycznia do godziny 17.

Gmina Leśna

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 22.01.2020, 19:06
Ciekawe kto dowozi wodę ............?
Wieszczyk
Wieszczyk 22.01.2020, 18:50
Najwyraźniej burmistrz ma ważniejsze sprawy niż jakieś tam awarie. Pierwszy rok upłynął burmistrzowi na diagnozowaniu gminy i zdobywaniu wiedzy. Nadał bym mu tytuł: "Co wiemy to tylko kropelka, czego nie wiemy, to cały ocean" . Burmistrz mówił, że odkąd jest nowy wiceburmistrz, wreszcie ma czas na pracę koncepcyjną. Zatem kolejny rok upłynie na tworzeniu wizji. Temu nadałbym tytuł: "Fantazja walczy z rzeczywistością". Trzeci rok to będą wnioski z prac koncepcyjnych. Ten bym zatytułował: "Pomysły są powszechnym towarem, wprowadzanie ich w życie nie jest". Czwarty rok upłynie na zastanowieniu się jak uzasadnić, że nic się nie da i kto jest temu winien. Tu nadałbym tytuł: "Nie zawsze nasze niepowodzenia zależą tylko od nas". Piąty rok, to już będzie rok wyborczy, więc trzeba zapomnieć o jakichś tam wizjach, tylko rozdać parę medali, statuetek i kwiatów, przygotować słowa klucze na debatę, trochę haków na konkurencję i poprosić swój sztab o zakup garnituru - podobno to przynosi szczęście. Piąty rok zatytułowałbym: "Pewne prawdy muszą pozostać niewypowiedziane, tak jak trzeba niekiedy kłamać". Tak będą wyglądać najbliższe lata z naszym burmistrzem. Płacimy naszymi podatkami za te wszystkie osobliwości, za radosną twórczość człowieka, który nie dorósł do piastowanej funkcji i przecieram oczy ze zdumienia, że jest na to przyzwolenie.
Wacław
Wacław 30.01.2020, 08:17
Z perspektywy czasu widać, że mieszańcy gminy Leśna zjadają własne ogony. Okazuje się, że być dobrym picerem, wystarczy aby zostać burmistrzem. Z tej mąki chleba nie będzie. Nawet ostatnia sesja pokazała kompletny dyletanizm tego pana. Przyparty do muru potrzebował pomocy pani Moniki. Pytanie, dlaczego pani Monika nie pojawia się na sesjach i dlaczego to jest tolerowane.
PrzeciwSS
PrzeciwSS 28.01.2020, 19:30
Brawo za ten komentarz! Nic dodać, nic ująć. Wjechał do Leśnej samochód widmo - pusty Subaru Forester. A jednak ktoś z niego wysiadł. Pan Szymon. Pan Nikt... Wie o wszystkim, co trzeba zrobić. Tylko nie bardzo wie jak...
Jeti
Jeti 22.01.2020, 17:32
Wszystko wina " poprzedniego dziadostwa". My naprawimy, kiedyś może?
Oli
Oli 22.01.2020, 04:01
Nie ogarnia to malo powiedziane. Kompletnie nic sie nie dzieje. Obietnice wyborcze a terazniejszosc to jakis kiepski zart. Wszedzie brud, tiry dalej jezdza, rzeki zarosniete.
.
. 21.01.2020, 19:44
Ostatnimy czasy wszędzie awarie i brak wody chyba ktoś czegoś nie ogarnia??????
wiochal
wiochal 22.01.2020, 06:40
Oj tam, oj tam to wszystko wina długoletnich zaniedbań "Synergii" jak powie nasz obecny burmistrz.
z leśnej
z leśnej 22.01.2020, 09:22
ale takie są fakty ekipo przegranych wiem że się z tym nie zgadzacie ale "wiochal " masz rację w komentarzu powyżej.
On
On 21.01.2020, 22:08
Sam się ogarnij i daj już spokój.

Pozostałe