Radiowóz uderzył w sarnę

  • 21.01.2020, 10:31 (aktualizacja 21.01.2020, 11:07)
  • Żródło: lwowecki.info
Radiowóz uderzył w sarnę

Podziel się:

Oceń:

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór w miejscowości Wieża. Radiowóz gryfowskiej policji uderzył w sarnę.

Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe. Ranny policjant został opatrzony na miejscu. Nie wymagał on na szczęście hospitalizacji. W wyniku zderzenia ze zwierzęciem policyjny radiowóz został mocno uszkodzony i nie nadaje się do użytku. Obecnie policjanci oczekują na decyzję ubezpieczyciela, co dalej z samochodem. Uważajcie na drogach! 

Źródło: lwowecki.info

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Driver
Driver 21.01.2020, 16:33
Źe tak powiem gó...no dostaną od ubezpieczyciela,chyba źe mieli AC a w to bardzo wątpię.
ZOO-log
ZOO-log 21.01.2020, 13:07
... no a co z sarenką?
Cezary Cezary
Cezary Cezary 21.01.2020, 18:23
Wezwali policyjnego busa i zabrali na imprezę z ogniskiem.
Pan
Pan 21.01.2020, 12:28
Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze
Roman
Roman 21.01.2020, 12:26
Czort z policjantem i samochodem ale co z sarną?
xyz
xyz 21.01.2020, 11:27
Może podalibyście info, gdzie i komu zgłaszać informację o potrąceniu zwierzyny. Wczoraj na środku drogi z Lubania do Zgorzelca, w Pisarzowicach leżał martwy lis. Zgłosiłem to straży miejskiej w Lubaniu. Odesłali mnie do policji. Policjant w słuchawce pyta, czemu dzwonię z tym na policję. Ale zgłoszenie przyjął. Jakieś ze 2 miesiące temu w środku nocy na drodze do Radostowa trafiłem na potrąconego lisa. Żył jeszcze, ale nie pozwalał się wziąźć. Szkoda mi go było. Zgłosiłem na 112. Policja miała się tym zająć, tak mi powiedzieli. Rano jak jechałem ponownie tą drogą, lis leżał w tym samym miejscu martwy:(. Empatia to coś zupełnie obcego służbom. Ciekawe czy przy przyjęciu do nich weryfikuje się jej brak.
Babcia Agnieszka
Babcia Agnieszka 21.01.2020, 13:27
No durnowactwo całkowite! Co ma Policja wspólnego z drogową padliną. Od tego są służby komunalne i sanitarne - wespół. Niedługo przy bolesnych miesiączkach albo zęba trzonowego będą oczekiwać pomocy Policji.
xyz
xyz 22.01.2020, 00:52
Przeczytaj, proszę, ze zrozumieniem, pierwsze zdanie mojego poprzedniego postu.
Szczególnie jeśli trafimy nocą na ranne dzikie zwierzę, to gdzie to zgłaszać, jeśli chce się mu jakoś pomóc? Tylko nie pisz przypadkiem, że do myśliwego z pukawką.
Wolski Marian
Wolski Marian 21.01.2020, 15:46
Ty Wąski uspokój się raz dwa.

Pozostałe