Nie mógł ściągnąć pierścienia... ale nie z palca

  • 20.01.2020, 15:35 (aktualizacja 20.01.2020, 19:23)
  • red.
Nie mógł ściągnąć pierścienia... ale nie z palca Zdjęcie: jackal211 z Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Praca strażaka przynosi nietypowe wyzwania, dziś przekonali się o tym jeleniogórscy ratownicy.

Jak podaje portal Jelonka.com, dziś o 6:30 do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej zostali wezwani strażacy, aby pomóc medykom w ściągnięciu  metalowego pierścienia z genitaliów mężczyzny. Ten zgłosił się na SOR, gdy na skutek ucisku doszło do zatrzymania krążenia i obrzęku członka. Przybyli na miejsce strażacy przy użyciu specjalistycznej przecinarki pomogli usunąć problem.

Na Szpitalny Oddział Ratunkowy ok. godz. 6:30 pojechały dwa samochody ze specjalistycznym sprzętem. Za pomocą mini szlifierki wyposażonej w niewielką tarczę udało się sprawnie usunąć element – poinformował Krzysztof Zakrzewski, rzecznik Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

red.

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdzichu
Zdzichu 20.01.2020, 22:44
Czyzby Druzyna Pierscienia?
Seba
Seba 20.01.2020, 21:34
A z jakiej parafii był ten kleryk?
k
k 20.01.2020, 23:00
ale słaby niewypał dawno się ludziom takie teksty przejadły :(
???
??? 20.01.2020, 19:33
Władca Pierścieni ????
Tyhh
Tyhh 20.01.2020, 19:19
Ciekawe czy znieczulali czy na żywca cieli ?? tu jest dokładniejszy opis https://24jgora.pl/artykul/jel…
Jeszcze czytelnik
Jeszcze czytelnik 20.01.2020, 18:26
I to jest temat na eluban?
Żenada i dno.
Seksu-łolog
Seksu-łolog 20.01.2020, 19:28
Właśnie temat ze względu na działania prewencyjne bardzo wskazany. Ostatnio coraz częściej niezaspokojone kochanki prowokują swoich rozpłodników do stosowania różnych metod i narzędzi utrzymywania "płonącego konara". Uwaga do tych co stosują. Aby u niknąc procesu zatrzymania krążenia na skutek obrzęku należy odpowiednio wcześniej zanurzyć to co okala pierścień w wannie z zimną woda ... A jak skutek będzie mizerny czem prędzej obłożyć lodem z zamrażarki albowiem na aurę za oknem nie ma co liczyć.
Szympanides Makakikopulos
Szympanides Makakikopulos 20.01.2020, 21:51
Istnieje recepta żeby w sprawach seksu stosować metodę "zamiast" - zamiast seksu szklanka zimnej wody, najlepiej wlana w rozporek...jedyny kłopot to jak przy tym nie zamoczyć sutanny...
Rozbawiony
Rozbawiony 22.01.2020, 17:16
Od dawna tę receptę stosujesz?. Pytam tylko przez ciekawość.
??
?? 20.01.2020, 19:15
Eluban wróg pisowców? Czy co bo piszesz jak wyznawca pisu?? dla was antykoncepcja to dno?
kawa
kawa 20.01.2020, 18:26
Pierścień taki duży czy pisiorek malutki ?
ryś
ryś 20.01.2020, 18:11
Powodzenia z ***em
Pisior
Pisior 20.01.2020, 19:29
... z chu.... czym?

Pozostałe