Pożar auta w Jałowcu

  • 20.01.2020, 12:09 (aktualizacja 20.01.2020, 12:19)
  • red.
Pożar auta w Jałowcu

Podziel się:

Oceń:

Dziś kilka minut po 10. na drodze biegnącej przez Jałowiec w płomieniach stanął VW Golf.

Jak relacjonował nam właściciel auta, w trakcie jazdy ogniem zajęła się instalacja elektryczna pod maską samochodu. Mężczyzna przy pomocy gaśnicy usiłował stłumić ogień. Po chwili z pomocą przybył inny kierowca z drugą gaśnicą, mimo to ognia nie udało się ugasić. Gdy na miejsce dojechali wezwani na pomoc strażacy cały VW stał już w płomieniach, a ratownikom zostało jedynie dogaszanie zgliszczy.

Na czas akcji strażaków droga była nieprzejezdna. W akcji udział brały dwie JGR PSP w Lubaniu.

red.

Zdjęcia (5)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lzs kościelnik
lzs kościelnik 21.01.2020, 15:21
ten golf ; budował ; nam szatnie więc wara od niego niewierni.
Aga
Aga 21.01.2020, 21:26
Dokładnie tak
inteligent
inteligent 27.01.2020, 10:53
...i to jest pewnie na dodatek jeszcze gadajacy samochód..?wierze ze jaka szkoda..;D
Aga
Aga 20.01.2020, 19:57
A taka fura była 😥to auto było niezawodne nie dość że tyle lat jeździło nigdy mu nic nie dolegalo to i swoje miał przejechanie😉
inteligent
inteligent 27.01.2020, 10:22
...Aga kupie Ci nowe...bedziemy razem jeżdzić..?
kawa
kawa 20.01.2020, 18:53
walduś ależ ty jesteś mądry no i do twarzy ci ten tico
Waldemarrrr
Waldemarrrr 20.01.2020, 14:04
Golf przynajmniej skończy tam gdzie jego miejsce... na złomie! Takie padła dawno powinne być usuwane z dróg!
inteligent
inteligent 27.01.2020, 10:24
waldek kiepski jest nie kiepski..mistrz patelni zlota wara!!
swag
swag 27.01.2020, 00:10
człowiekowi się auto spaliło, ogarniasz? jakby miał hajs to by jeździł porshe, myślisz ze tym czymś się bujał bo ma za dużo zielonego?
kupisz mu nowe?
Znam te auta i niestety elektryka w nich to nieporozumienie, i jeszcze tak h* położona ze remont tego to często większą kasa niż całe auto warte.
Do tego wygłuszenie jest bezpośrednio na kable fabrycznie, i zrobione dosłownie ze śmieci.
Ludzie tym jeżdżą bo ma dobre silniki i tanie części.
zaoferuj jakieś auto w dobrej kwocie i tanie w utzymaniu to pogadamy. Nowe auta to kosmos - gorsze niż trampki . nowe ale co z tego...
Albo załóż firmę co będzie robiła golfy bez starych wad - będziesz milionerem a nie trolem..
Gość
Gość 20.01.2020, 16:30
Sam jestes p***** waldemarrrr

Pozostałe