Poleciał po barierach

  • 17.01.2020, 15:26
  • red.
Poleciał po barierach

Podziel się:

Oceń:

Według kierowcy Peugeota, w trakcie manewru wyprzedzania, jadąca przed nim ciężarówka zajechała mu drogę spychając na zaczynające się bariery energochłonne.

Do zdarzenia doszło przed 14. na wjeździe do Lubania od strony Zgorzelca, w miejscu gdzie zaczyna się dwupasmówka.

Z relacji kierowcy Peugeota wynika, że gdy rozpoczął manewr wyprzedzania jadąca przed nim ciężarówka zjechała na lewy pas jezdni, zmuszając go do gwałtownego hamowania i ucieczki w lewo. Akurat w tym miejscu zaczynają się bariery energochłonne, osobówka wjechała na nie i ślizgając się po nich przejechała jeszcze 30 metrów. Ostatecznie auto z kompletnie zniszczonym podwoziem spadło z barier i stanęło przed ciężarówką.

Kierowca ciężarówki twierdził natomiast, że nie zmieniał pasa ruchu co poparł nagraniem z wideo rejestratora.

Po co miałbym gwałtownie hamować i uciekać na bariery skoro był wolny pas ruchu – wyjaśniał nam jeszcze kierowca Peugeota.

Jak ustaliliśmy, o winie rozstrzygnął przybyły na miejsce patrol policji, który dał wiarę kierowcy ciężarówki i nagraniu z wideo-rejestratora.

red.

Zdjęcia (8)

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dobry był towar taki magnetyczny
Dobry był towar taki magnetyczny 21.01.2020, 16:38
Wolwo biały gołąb
Obserwator
Obserwator 18.01.2020, 18:02
Nie On jeden myśli że można zawsze i wszędzie wyprzedzać a tu taki psikus od losu. Karma wraca!
Mały pękaty gremlin
Mały pękaty gremlin 18.01.2020, 15:15
DJ emeryt? Jak tak to wybaczcie mu bo to
Ze poszedł po
Bandzie jest wytłumaczalne . Każdy z was by poszedł 😂😂
Gg
Gg 18.01.2020, 13:18
I dlatego kamera dobra rzecz. Brawo policja. Sam miałem podobną kolizje i bez kamery niestety nie udowidniłem próby nsciągnięcia oc. Tutaj Janusz z peugoda powinien jeszcze w ucho od Pana z drogówki zarobić.
Zizi
Zizi 18.01.2020, 10:20
No i jest kara za wyprzedzanie, które w tym miejscu nie jest dozwolone. No i ograniczenie do 70.
Birsuk
Birsuk 18.01.2020, 10:00
Cwaniaka z pezota skazać za wyłudzenie.
xyz
xyz 18.01.2020, 07:44
Podejrzewam, że gdyby kierowca tira nie udowodniłby swej niewinności materiałem z nagrania, cały hejt poleciałby w jego stronę. Jaką polecacie sprawdzoną kamerkę samochodową?
Adrian volvo
Adrian volvo 17.01.2020, 23:00
Aż przyciagło go na bariery takie silne przyciaganie :)
ja
ja 17.01.2020, 22:23
Dobrze że było nagranie
Efreet
Efreet 17.01.2020, 22:12
P**** pewnie wpadł w poślizg i myślał że uda mu się zwalić na kogoś winę.
Kolo
Kolo 17.01.2020, 21:09
Toż to VOLVO od górali co na magnesach latają bo inaczej sie ni opłaca! Pewnie oczy zaropiałe bo nie spi tydzień żeby zarobić na rate.
staś
staś 19.01.2020, 08:08
Jesteś baran i tyle
Xyz
Xyz 18.01.2020, 20:41
Widze , ze wsrod kierowcow nadal panuje "wszechwiedza", glupota,i zawisc.Banda politykierow siedzacych na swoich radyjkach CB i komenujacych wszystkich i wszystko wiedzacych.Po co tyle zawisci??? Skad chlopcze mozesz wiedziec ile trzeba pracowac na rate????Napewno " "GORALE" pracuja krocej na swoje raty za sprzet niz ty na swoje za pralke i najtanszy telefon ***aleja twojego dzieciaka
Zdzichu
Zdzichu 17.01.2020, 18:25
A nie lepszy tytul: Polecial po bandzie?🤔
Kieryka
Kieryka 17.01.2020, 17:52
Niech dalej gapi się w telefon miast na drogę
Rufin
Rufin 17.01.2020, 17:02
No i PEGOT pokancerowany a przy remoncie w koszta udział własny. Jak to dobrze mieć wideorejestrator - szaleństwo pana z "pegota" zostało w całej okazałości obnażone.

Pozostałe