Otwarcie oddziału WORD w Lubaniu

  • 17.01.2020, 11:38
  • WORD Legnica
Otwarcie oddziału WORD w Lubaniu UM Lubań

Podziel się:

Oceń:

Lubański WORD rozpoczyna działalność. Na dniach ruszą zapisy na egzaminy, które można zdać jeszcze w styczniu. Publikujemy kilka przydatnych informacji.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy informuje, że od 27 stycznia w oddziale terenowym w Lubaniu przy ul. Dolnej 8 będą przeprowadzane egzaminy teoretyczne i praktyczne na prawo jazdy w zakresie kat. B

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

- biuro obsługi   8:00 - 8:30, 9:00 - 9:40

- egzaminy praktyczne  10:00 - 15:30

- egzaminy teoretyczne 7:30, 8:30

Zapisy na egzaminy w Lubaniu

Od 20 stycznia 2020 r. będzie można dokonać zapisu na egzaminy drogą internetową (www.info-car.pl) i telefonicznie pod numerem 76 866-02-51 wew. 110, a od 27 stycznia w siedzibie oddziału w Lubaniu przy ul. Dolnej 8 w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Spotkanie z instruktorami w Lubaniu

WORD w Legnicy zaprasza 24 stycznia 2020 r. o godz. 9:00 właścicieli szkół jazdy i instruktorów nauki jazdy do siedziby oddziału w Lubaniu przy ul. Dolnej 8, na robocze spotkanie z egzaminatorami. Tematem spotkania będzie poznanie siedziby oddziału w Lubaniu i przedstawienie zasad oraz kryteriów egzaminowania.

 

WORD Legnica

Zdjęcia (1)

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BędzieOblane
BędzieOblane 21.01.2020, 23:59
Mogę się założyć, że egzamin będzie na "skrzyżowaniu" obok Kauflandu i Orlenu xD Czysta maszynka do kasy xD
Marta
Marta 19.01.2020, 17:09
A ja spotkałam się z czym takim- właściciel szkoły nauki jazdy powiedział kursantce(moja koleżanka)"nie pisz się na egzamin do WORD w Lubaniu, .....wiesz, bo to Lubań, a nie Jelenia Góra, czy Legnica".
zastanawiający
zastanawiający 20.01.2020, 10:28
Ja też miałem opcję, albo egzamin w jelonce, albo ......(opinia z ośrodka spoza powiatu lubańskiego)- dodam kurs finansowany przez lubański PUP.
Instruktor
Instruktor 19.01.2020, 20:02
Ktoś komuś coś powiedział.... Egzaminatorzy z Jeleniej boją się o pracę? 😂😂😂. Ja będę wszystkich namawiał na Lubań...
Kaligula
Kaligula 17.01.2020, 19:19
A gdzie egzaminowany zaliczy rondo?
dsfwegwerfwesf
dsfwegwerfwesf 18.01.2020, 12:14
Rondo zaraz będzie w Lubaniu, ale zawsze można podjechać do zgorzelca... poza tym co ty chcesz niby zaliczać na rondzie ?? Gdy podjeżdżasz do ronda zwalniasz ustępujesz pierwszeństwa innym uczestnikom co są już na rondzie... masz wolne wjeżdżasz na rondo, a gdy chcesz zjechać włączasz kierunkowskaz i dajesz znać innym, że opuszczasz rondo i tyle w temacie.
weni
weni 18.01.2020, 18:49
To po co egzamin, jak to takie proste, dopisz jeszcze parę przepisów ruchu i eksternistycznie będą zdawać.
ps. ale dałeś do pieca hm hm.
czytający ze zrozumieniem
czytający ze zrozumieniem 18.01.2020, 11:46
Przejazd przez skrzyżowanie na którym ruch odbywa się wokół wyspy to nie to samo co przejazd przez skrzyżowanie oznakowane znakiem C-12 ( bo to chyba masz na myśli). Nigdzie w rozp. w sprawie egzaminowania nie jest napisane że egzaminowany ma przejechać przez skrzyżowanie oznaczone właśnie C-12...
qwer
qwer 17.01.2020, 15:15
WORD to spółka Państwowa prawda? Zawsze w spółkach państwotych są te same prozaiczne problemy. Więcej klientów, więcej oddziałów - I WYŻSZE CENY. W prywatnych przedsiębiorstwach jest z goła na odwrót. Maszyna do dojenia każdego kto chce się w cywilizowany sposób poruszać po drogach jest jeszcze bliżej ciebie- i drożej
min
min 18.01.2020, 11:53
WORD to nie spółka. WORD to instytucja samorządowa a nie jak podajesz państwowa. Cena egzaminu jest w całym kraju taka sama. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
ja~~
ja~~ 17.01.2020, 14:15
Dramat i nieporozumienie....ale wielkie uproszczenie dla szkół nauki jazdy...
Stefan
Stefan 17.01.2020, 13:23
historia zatoczyła koło, zaś można zdawać egzamin w Lubaniu.
nil
nil 17.01.2020, 13:18
brawo
K
K 17.01.2020, 12:22
Już się boję tego, co będzie działo się na ulicach... Lubań jest miastem przez które teraz już nie da się przejechać normalnie, to chyba tez jakiś stan umysłu kierowców. Może niedługo prawo jazdy można będzie zdawać np w Radogoszczy? Zdający nauczą się na pamięć każdej uliczki,ot egzamin...
Krzysiek
Krzysiek 18.01.2020, 08:23
Nie jest to wcale takie złe. Oglądałeś kilkanaście lat temu serial dokumentalny "Zielona karta'? Pokazane było tam, na czym polega kurs i egzamin prawa jazdy w USA. Na początku instruktor pytał uczestnika, jakimi drogami na co dzień będzie się poruszał. Odpowiedział "dom->praca->dom". Od początku do końca trwania kursu właśnie ta trasa była przebywana do znudzenia. Także na niej przeprowadzony został egzamin, który został zaliczony. Koszt prawa jazdy wynosił 20 USD.

Pozostałe