Kościelnik. Ruszyła budowa szatni

  • 16.01.2020, 10:41 (aktualizacja 16.01.2020, 12:02)
  • red.
Kościelnik. Ruszyła budowa szatni LZS Kościelnik

Podziel się:

Oceń:

Po serii przykrych zdarzeń jakie dotykały w ostatnim czasie klub z Kościelnika wreszcie nadeszły dobre wieści.

Ruszyły prace związane z postawieniem przy boisku w Kościelniku szatni z prawdziwego zdarzenia. Stało się to, co według niektórych stać się nie miało. LZS Kościelnik od wielu lat starał się o budowę szatni. Gdy nowy zarząd upominał się o budowę szatni często słyszał odpowiedzi w stylu „to walka z wiatrakami”, „w Kościelniku nigdy nie powstanie szatnia” itp. - Postanowiliśmy nie składać broni i walczyć o swoje. Po dwuletnich staraniach dopięliśmy swego, inwestycja została rozpoczęta - cieszy się Jarosław Rutka, prezes klubu.

Koniec inwestycji zaplanowany jest na czerwiec 2020 co oznacza, że na sezon 2020/2021 klub będzie dysponował szatnią z natryskami, mediami i zapleczem sanitarnym. - To co wydawało się być niemożliwe staje się faktem. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować radnym z Panią Gosią na czele, którzy nas wspierali oraz Panu wójtowi, który ostatecznie zdecydował się na rozpoczęcie inwestycji. Podziękowania należą się również prezesowi DZPN-u Panu Andrzejowi Padewskiemu oraz pozostałym pracownikom piłkarskiego związku, którzy interweniowali w naszej sprawie oraz lokalnym mediom - wylicza Jarosław Rutka.

W klubie są także przekonani, że gdyby nie zainteresowanie kibiców sprawą klubu oraz rozgłos społeczny, to marzenia o nowej szatni mogłyby się oddalić lub nie zostać zrealizowane. - W imieniu dzieci, młodzieży, zawodników oraz zarządu jeszcze raz dziękujemy każdemu, kto przyłożył choć najmniejszą cegiełkę do naszego sukcesu. Podsumowując. Pamiętajcie, że warto walczyć o swoje, my jesteśmy tego najlepszym przykładem - zakończył Jarosław Rutka.

Dodajmy, że przy boisku w Kościelniku zostanie wymieniona nie tylko szatnia. Klub pozyskał środki z Urzędu Marszałkowskiego na poprawę infrastruktury sportowej. Urząd Marszałkowski dofinansował wymianę bramek w 50%. Na boisku LZS są już zamontowane profesjonalne bramki z atestem, spełniające wymagania stawiane przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

red.

Zdjęcia (5)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.01.2020, 02:50
A moze oczerniasz kogos bo sam jestes niezly margines..... Ale pamietaj o swoim IP. Zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu karnego „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”
do gracza
do gracza 17.01.2020, 13:17
graczu skąd wiesz że okradnie jesteś wróżbitą
Kibic
Kibic 16.01.2020, 18:00
Wymuszona inwestycja dzięki 8 radnym.Wójt miał cały ubiegły rok ale nie lepiej w styczniu budować pokazał jak zwykle swoje umiejętności gospodarcze żenada.
Szamasz
Szamasz 16.01.2020, 14:35
Tyle że to pan od pieczarek stawia także nie liczylbym na jakość :)
JJ
JJ 16.01.2020, 18:16
Jakość w styczniu gdzie cały ubiegły rok pokazała pan wójt co potrafi. Nic dziwnego urząd opuszcza kadra hurtowo.Kłamstwo ,nieudolność,niegospodarnosc z tego jest pan słynny.
Xmcc
Xmcc 16.01.2020, 11:35
Niech uważają bo znów ich okradną 😊😊

Pozostałe