Kasa na sport

  • 15.01.2020, 09:18 (aktualizacja 15.01.2020, 09:38)
  • red.
Kasa na sport Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Lubańskie kluby otrzymały dofinansowanie na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Która organizacja zgarnęła najwięcej?

Burmistrz Arkadiusz Słowiński ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego określonego w ogłoszeniu o otwartym konkursie ofert z dnia 21 listopada ub. roku.

Kluby starały się o środki, które zamierzają przeznaczyć na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. W sumie do podziału było 160 tysięcy zł.

Największą część tej sumy otrzymał KS Łużyce Lubań - 50 tys. zł. UKS Orka Lubań „wzbogaciła się” o 30 tys. zł, a po 20 tys. zł dostał M-GLKS Kwisa oraz KS Samuraj. KS Bojan Boks zyskał 16 tys. zł, UKS TS Sparta 11,4 tys. zł, UKS Lubań 10 tys. zł natomiast Lubański Klub Tenisowy RETURN przy MOSiR 2,6 tys. zł.

 

red.

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Louis
Louis 20.01.2020, 21:57
Ładują tylko w piłkarzy. Nie tylko w Lubaniu. Czy oni są "lepsi". Lalusie z rylantyną we włosach. Kazdy z nich ma się za gwiazdę.
lubię sport
lubię sport 16.01.2020, 10:25
Dlaczego taka duża różnica przyznawania funduszy miedzy klubami. Od czego to zależny, bo chyba nie od osiągnięć?
lubaniak
lubaniak 15.01.2020, 13:36
Kasa na sport w Lubańskim wydaniu - 50 tys dotacji dla Łużyc i jednocześnie informacja o nałożeniu na klub opłaty z korzystanie z sztucznego boiska i czynszu za pomieszczenia klubowe - ok 40 tys rocznie.
Tak się nagradza pracę społeczników którym udało się po wielu latach wyprowadzić klub na prostą.
??
?? 15.01.2020, 16:18
A co z poprzednim prezesem klubu? Rozliczenia się zgadzają?
Co klub z tym zrobił? Odzyskał to o czym mówiono?
Jak nie to nie narzekajcie i cieszcie się że wogóle dali
???
??? 16.01.2020, 06:41
Pewnie gdyby się nie zgadzały to klub nie dostałby żadnej dotacji. Jak się nie jest na czysto z miastem to nie można się starać o żadną kasę.
??
?? 16.01.2020, 10:49
Ja słyszałem co innego i nie chodziło tylko o kasę z miasta. Nie wiem na jakim etapie stanęła sprawa brak informacji komunikatów ale jak,, nowi,, zamietli to pod dywan tzn mają dostatek i niech nie narzekają że mało, bo wogóle bym im nie dał. Burmistrz podzielił sprawiedliwie i po tym co było dał aż za dużo dla Łużyc i wstydzili byście się narzekać bo nie osiągacie nic w skali kraju, może okręgu czy województwa ale nie kraju.
Rodzic
Rodzic 20.01.2020, 13:22
To powiedz o co chodziło wg twoich tajnych informacji a nie siejesz ferment. Co zamietli pod dywan? I o jakim dostatku mowisz? Co to jest 50 tys na szkolenie 200 dzieci. To 250 zl na dziecko, na ROK!

Pozostałe