Kolizja w Pisarzowicach

  • 15.01.2020, 09:18 (aktualizacja 15.01.2020, 09:57)
  • red.
Kolizja w Pisarzowicach

Podziel się:

Oceń:

Dziś około 8. na jednym ze skrzyżowań na drodze gminnej w Pisarzowicach doszło do zderzenia VW z motocyklem.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu w pobliżu szkoły podstawowej w Pisarzowicach. Kierująca VW skręcając w lewo zajechała drogę jadącemu z naprzeciwka motocykliście. Po zderzeniu 45-latek uskarżał się a ból w barku w związku z czym został przetransportowany do lubańskiego szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań.

Ostatecznie mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Do czasu zakończenia czynności ruch na drodze przez Pisarzowice w kierunku Lubania będzie utrudniony.

red.

Zdjęcia (4)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kawa
Kawa 16.01.2020, 19:59
Tylko wszędzie szkło posypane piaskiem
inteligent
inteligent 27.01.2020, 11:37
..to jak masło posmarowane masłem...piasek i szkło to to samo....no i co z tego KAWA..?!
Gregory
Gregory 15.01.2020, 16:45
tak to jest jak kobieta nie potrafi zapanowac nad moca passata
inteligent
inteligent 27.01.2020, 11:40
a ty Gregory potrafisz chociaż na hulajnodze jechać..?jak będziesz próbował to załóż kask!!!
Mieszkaniec V2
Mieszkaniec V2 15.01.2020, 13:34
Ja codziennie latam w tym miejscu 110 km/h motocyklem i nawet żadnego patrolu i okolicy nie ma
997
997 16.01.2020, 08:56
Jezdzij po trzysta jak taki cfaniaczek z Ciebie. Ale tam gdzie zabijesz tylko siebie
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie 15.01.2020, 20:30
Spokojnie jak zawiniesz się z tą prędkością o drzewo lub znak, to napewno przyjadą zbadać ci trzeźwość jeśli jeszcze będziesz w stanie poruszać głową. W prawdzie bez mózgu ale jednak.
BB
BB 15.01.2020, 19:08
Lataj lataj bezmózgowcy tak latają, bo im mózg nie ciąży. Normalni ludzie nie chwalą się glupotą.
Reginka
Reginka 27.01.2020, 13:04
Już sam fakt, że go to rzekomo nobilituje świadczy że to kompletny idiota. Takich są całe aleje na cmentarzach. Oby tylko nie pociągnął za sobą innego.
Kierowca
Kierowca 15.01.2020, 11:29
Jak mozna nie widzieć kogoś nadjeżdzajacego z naprzeciwka????? Do okulisty!!!!!
inteligent
inteligent 27.01.2020, 11:48
..ty Kierowca...?jaki ty jesteś naj i wyjątkowy!!!jak to jest właśnie...że ona nie ma oczu i spowodowała kolizje..! a ty nie masz mózgu i potrafisz jezdzić bezkolizyjnie...to masz talent..!!!
Eto
Eto 15.01.2020, 10:38
Kolejny *** z VW.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.01.2020, 10:21
Ludzie ta droga jadą szybko, jest chodnik prowadzący do szkoły a tam ani pasów dla pieszych, ani żadnego ograniczenia prędkości, dzieci przechodzą środkiem skrzyzowania
inteligent
inteligent 27.01.2020, 12:14
..Ty mieszkaniec tobie to chyba słoma z butów wystaje...!!co ma to wspólnego z artykułem..?a jeżeli nawet ma to bierz pendzel i szpadel-namaluj pasy i wkop znak...bohater..
Teo
Teo 15.01.2020, 22:29
Człowieku ! Setki razy nagłaśniam problem z bezpieczeństwem na naszej ulicy przez Pisarzowice ! Jest to droga w ogóle nie przystosowana do ruchu drogowego tj wąska ,kręta ,niebezpieczne zakręty ,brak chodnika ,pasów , przejść około szkoły ,niedostatecznie oświetlona , woda płynąca po jezdni bo brak odwodnienia itd ! Nie rusza to nikogo !!! Mamy 2020 rok ! Ludzie !
inteligent
inteligent 27.01.2020, 17:35
..teo człowieku....jak ty i ludność pisarzowic wytypujecie dla siebie prezydenta to wówczas ja przeniose stolice do pisarzowic i nie tylko wyprostuje wszystkie zakrety...
Belfegor
Belfegor 27.01.2020, 13:13
Po co wam chodnik czy lepsza droga - wybudujcie sobie kościół... Teraz taka moda w narodzie. Mało im komuna nabudowała? - muszą pis-koniunkturę wykorzystać bo nadchodzą ciężkie czasy.
inteligent
inteligent 27.01.2020, 12:19
teo...słuszna uwaga..mamy 2020 rok...więc wyjdz z tej jaskini,weż ze sobą kilku jaskiniowców-zakasaj rekawy i zrób!!!a nie tylko narzekacie,chwalicie i zalicie..!!!muuuuuuuuuu

Pozostałe