Nowi policjanci w regionie

  • 13.01.2020, 10:11
  • Żródło: asp. szt. Wojciech Jabłoński
Nowi policjanci w regionie

Podziel się:

Oceń:

W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość ślubowania 50 nowych policjantek i policjantów przyjętych do służby. Jeden z funkcjonariuszy będzie służył w lubańskiej komendzie.

Garnizon dolnośląski przyjął w swoje szeregi w 2019 roku 359 nowych policjantów. 10 stycznia 2020 roku słowa roty ślubowania wypowiedziało 50 nowych funkcjonariuszy, w tym 13 policjantek. Uroczysta ceremonia odbyła się w Domu Klubowym "Śnieżka" przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Policjantkom i policjantom, akty ślubowania wręczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,
• posiadający, co najmniej średnie wykształcenie,
• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych,
• podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Przypomnijmy, że w policji trwa ciągły nabór do służby. 

Źródło: asp. szt. Wojciech Jabłoński

Zdjęcia (11)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😉
😉 14.01.2020, 07:29
***** też była urocza a później wiek i chormony zrobiło swoje
Kramek
Kramek 13.01.2020, 15:38
A co tam robią ci dwaj szamani zwani kapelanami? Czyżby w rocie ślubowania adepci sztuki policyjnej przywoływali do pomocy ich bogów? Jak oni rozwiązali problem którego - tego ze Wschodu czy tego z Zachodu. Jak na razie trwają w schizmie i wzajemnej klątwie.
Ala
Ala 13.01.2020, 13:27
Gratulacje.
mieszkaniec
mieszkaniec 13.01.2020, 12:37
Normalnie dam się przyłapać na wykroczeniu jeśli lubańską komendę zasili Pani z foto numer 1 :)
O.N.A.
O.N.A. 13.01.2020, 17:44
Tam gdzie trafi ta policjantka drastycznie wzrośnie liczba wykroczeń i przestępstw... Morał prosty: ładne kobiety nie można przyjmować do policji 🙄
David
David 13.01.2020, 17:22
Ja tez ! Zeby nie zwlekac juz sam zakułem sie w kajdanki i czekam na ta czarnulke ! 😉😉😉
😁😁
😁😁 13.01.2020, 15:22
Ja dam się zakuć😁😁
Klemens
Klemens 13.01.2020, 15:01
Ja bym się dał nie tylko na wykroczeniu ... złapać....
Albatros
Albatros 13.01.2020, 11:52
Tymczasem inne ślubowanie też do służby złożyły tak zwane "niepokalane" dziewice.
Kraków. Konsekracja dziewic na Wawelu. Osiem kobiet ślubowało czystość - nie chodzi o higieniczną - do końca życia
Osiem kobiet z archidiecezji krakowskiej, w różnym wieku, odpowiedziało twierdząco na pytanie biskupa: „Czy chcesz być konsekrowana i zaślubiona naszemu Panu, Jezusowi Chrystusowi, Synowi Bożemu?”. W katedrze wawelskiej w niedzielę odbyła się konsekracja dziewic.
Obecnie w całej Polsce żyje ponad 300 dziewic konsekrowanych, z czego najwięcej - 51 - właśnie w archidiecezji krakowskiej.
=============
Jak widać zdarzają się przypadki których nawet światowa psychiatria nie jest w stanie rozeznać.
997
997 13.01.2020, 11:31
Ładna ta policjantka na profilowym :)
Wicia
Wicia 13.01.2020, 15:02
I jak tu nie kochać Policji...?

Pozostałe