Wojewoda gościł w Lubaniu

  • 10.01.2020, 13:21 (aktualizacja 10.01.2020, 14:09)
  • red. /Lubań Razem
Wojewoda gościł w Lubaniu Lubań Razem

Podziel się:

Oceń:

Dzisiaj w naszym mieście gościł Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski. W trakcie rozmów omówiono szereg spraw.

Wizyta miała charakter roboczy. W trakcie rozmów poruszono szereg spraw dotyczących bieżącej działalności samorządu i samorządowych bolączek. Ze strony władz miejskich w spotkaniu udział wzięli Arkadiusz Słowiński, Mateusz Zajdel i Łukasz Maćkowiak.

Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości i staraniom Senatora RP Krzysztofa Mroza oraz Zarządu Regionu Jeleniogórskiego NSZZ "Solidarność".

red. /Lubań Razem

Zdjęcia (5)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hilary
Hilary 11.01.2020, 19:07
Ożesz Murwa Kać! Gościł!!! No zaszczyt niebywały - tylko czerwonego dywanika brak przed wejściem. Zaś nasz tak zwany - tfu! "ojciec miasta" rozanielony jakby samego papieża obcałowywał...
Poczekajmy na komunikat Ratusza - może wszyscy kpiarze trwają w błędnej ocenie tej nobilitowanej wizyty?
Jarek
Jarek 10.01.2020, 22:05
Panie wojewodo może uczulić urzędników na takie bolączki mieszkańców. https://interwencja.polsatnews…
KB
KB 13.01.2020, 14:04
Zero odpowiedzialności za mieszkańców z tytułu pełnionej funkcji.Dno.
tobi
tobi 12.01.2020, 13:35
Olszyna gminą wielkiej szansy kosztem mieszkańców.
Jarek
Jarek 13.01.2020, 14:06
Może burmistrz wytłumaczy dzieciakom jak mają odrabiać lekcje ?
zulu
zulu 12.01.2020, 10:50
Miejscowa "urzędnicza nadzwyczajna kasta" od lat nie radzi sobie z sytuacją na którą wyraziła zgodę.
Bolerko
Bolerko 11.01.2020, 19:10
Wizytację w Olszynie niech sobie załatwi pan burmistrz Olszyny... Oczywiście też dla omawiania szeregu spraw i lokalnych bolączek. Na razie najskuteczniejsza etopiryna.
czerwony
czerwony 12.01.2020, 20:39
W Olszynie niżej biskupa i senatora nie nada.
Igor
Igor 10.01.2020, 20:52
"..Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości i staraniom Senatora RP Krzysztofa Mroza oraz Zarządu Regionu Jeleniogórskiego NSZZ "Solidarność"."

Wojewoda nie ma zakresu obowiązków administracyjnych prócz czytania donosów? Niech ktoś wrzuci ustawę bo mogę się mylić..

Senator czy ..."solidarność" musi jego zapraszać ... w celu "nie wiadomo czego" bo brak tematu....?! I to oni zapłaci za obiad, kolację w naszym urzędzie, bo On sobie gościł?

"gościł Wojewoda Dolnośląski"

Problem w redaktorze czy w czytelnikach...? Tekst chyba dla ...

Elektorat
Elektorat 10.01.2020, 20:51
W trakcie rozmów poruszono szereg spraw dotyczących bieżącej działalności samorządu i samorządowych bolączek...
==============
No to Panie Burmistrz! Elektorat chciałby wiedzieć jakie to miejskie bolączki i jaki to szereg spraw panu wojewodzie przedstawiono i które to ból pan wojewoda nam uśmierzy i które w szeregu spraw rozwiąże.

Pozostałe