Nowogrodziec. Okradli w czasie przerwy świątecznej

  • 10.01.2020, 10:37
  • asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
Nowogrodziec. Okradli w czasie przerwy świątecznej pixabay.com

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzany o wspólne dokonanie włamania i kradzieży w okresie świąteczno-sylwestrowym. W wyniku przeszukań policjanci odzyskali znaczną cześć utraconego mienia m.in. biżuterię, medale i laptopa. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie przestępstw w okresie świąt i sylwestra.

Przestępcy najpierw w okresie świątecznym włamali się do budynku mieszkalnego i wykorzystując nieobecność właścicielki dokonali kradzieży biżuterii, medali okolicznościowych i laptopa. Ponownie ci sami sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu w sylwestra dokonali kradzieży wyciągarki wykorzystywanej przez pracowników podczas prac remontowych.  

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu bolesławieckiego  w wieku 20 i 21 lat. Jeden z mężczyzn ma już na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu.

Podczas czynności policjanci ustalili gdzie znajdują się przedmioty utracone w wyniku jednego z przestępstw i wyniku przeszukań mundurowi odzyskali mienie.

Obaj podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Datis
Datis 26.01.2020, 11:44
Pobcinać łapy za to!
Mieszkaniec nowogrodźca
Mieszkaniec nowogrodźca 10.01.2020, 19:47
Starzy policjanci ? Wolne żarty. 😁😁😁😁
Obserwator
Obserwator 10.01.2020, 13:10
Bo są tam jeszcze starzy i doświadczeni policjanci. A po za tym jest tam i rządzi bardzo dobry "pies" z Lubania. Dla jednych dobrze, a dla drugich źle że odszedł z Lubania. Brawo policja!!!
Nowogrodczanin
Nowogrodczanin 10.01.2020, 10:50
W Nowogrodźcu od lat nie udało się ujść bezkarnie żadnemu złodziejowi. Nie wiem jak ta ich Policja pracuje - ale łapią w każdym przypadku. Miasto już mają wyczyszczone ze złodziejskiego elementu - teraz próbuje u nich żulostwo z powiatu.

Pozostałe