Wideo. Lubań przywitał rok 2020

  • 01.01.2020, 11:34 (aktualizacja 01.01.2020, 11:44)
  • Red.
Wideo. Lubań przywitał rok 2020

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Lubania hucznie powitali Nowy Rok. Nie obyło się bez dobrej zabawy i oczywiście fajerwerków. Ta szczególna noc najlepiej wygląda z lotu ptaka.

Gdy wybiła północ i rok 2019 przeszedł do historii nad Lubaniem rozbłysło mnóstwo fajerwerków i petard. Mieszkańcy miasta hucznie powitali Nowy Rok i dobrze się bawili. Kolorowe rozbłyski najlepiej podziwiać z dużej wysokości. Jeśli jednak nie mieliście takiej możliwości, możecie obejrzeć "powtórkę". Wideo za pomocą drona, w noc sylwestrową, wykonał fotograf Vision Fly Project. 

Red.

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

I już
I już 02.01.2020, 00:05
Szczęśliwego Nowego Roku !!!
Zyta
Zyta 01.01.2020, 22:50
Pieknie 🤗
Ranny Ptaszek
Ranny Ptaszek 01.01.2020, 18:28
A mi żal było ptaka którego widziałam jak w panice odbijał się od gałęzi świerka chociaż w moim rejonie tak mocno nie odpalali..po co to...ja nigdy nie odpalam petard...można jakoś inaczej uczcić...
kio
kio 02.01.2020, 15:52
Są fajerwerki laserowe, ale przecież dla niektórych musi być głośno. To nic, że ptaki umierają na zawał serca. Bawiący się nie dbają o ptaki. Nie tylko zresztą o nie.
Ptakolub
Ptakolub 02.01.2020, 19:22
Gdyby ptaki umierały na zawał serca po fajerwerkach to rano ulice byłyby zasłane trupami tych ptaków. Nie widziałem ani jednego.
kio
kio 02.01.2020, 22:01
Przecież nie wszystkie umierają.
Poczytaj artykuł
https://www.focus.pl/artykul/p…
Ptakolub
Ptakolub 03.01.2020, 12:40
Ciekawy artykuł. Tylko że tam napisali: " Nie wiemy, co spowodowało ich śmierć" [ptaków]. Może to tylko zbieg okoliczności?,może jakieś zatrucie akurat w Sylwestra?. Jakoś nie ma informacji o takich przypadkach z innych miast w Polsce czy gdziekolwiek na świecie.
Klimont
Klimont 01.01.2020, 12:47
Panie Burmistrz! Wysoka Rado! Wnoszę o wydanie decyzji o zakazie używania petard i innych hukowych fajerwerków. Od takich imprez jest wojsko, pirotechnicy albo inne wyspecjalizowane firmy które mogą przy okazji witania Nowego Roku albo innych imprez taki pokaz urządzić profesjonalnie. Miasto zamiast wydawać pieniądze na różne bzdury może raz w roku mieszkańcom taki pokaz zafundować w wykonaniu profesjonalistów. Odpoczną na ten czas strażacy i służby ratunkowe oraz służba zdrowia.
Wysoka Rada
Wysoka Rada 02.01.2020, 19:25
Wniosek odrzucony definitywnie. Taki zakaz jest niewykonalny.
Mleko sie wylalo
Mleko sie wylalo 02.01.2020, 08:23
ILOCZYN inteligencji podpowiedzial Ci ze eLuban jest wpasnie tym miejscem gdzie sklada sie takie petycje ddi Burmistrza i Rady? Gtatulacje
fgt
fgt 02.01.2020, 15:54
Twój iloczyn też niezbyt wielki, skoro traktujesz to jako petycję, to raczej apel do mądrości ludzi, którzy mądrymi być powinni.
Fajerwerki
Fajerwerki 01.01.2020, 19:01
Nie ma w Polsce takiego prawa które zabrania w Sylwestra urządzać pokazy fajerwerków.Musisz napisać do swoich guru ...Ojca Rydzyka.Jaroslawa Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy oni to w moment załatwią 😂😂😂😂
Euzebiusz
Euzebiusz 01.01.2020, 12:16
Zbyt szybko dron wpadł w trawę i zalał się zielenią.... Czyli kicha. Na następnego sylwestra wymienić drona na lepszego.

Pozostałe