Tylko jeden w całym roku taki dzień...

  • 30.12.2019, 12:04 (aktualizacja 30.12.2019, 12:26)
  • Powiat Lubań
Tylko jeden w całym roku taki dzień... Powiat Lubań

Podziel się:

Oceń:

To już powiatowa tradycja. Bożonarodzeniowe Spotkanie za nami, a o świąteczną i wyjątkową atmosferę zadbali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej. Była to doskonała okazja, aby złożyć sobie świąteczne życzenia oraz podziękować za wspólnie spędzony rok.

Na świątecznej gali bożonarodzeniowej spotkali się radni, członkowie zarządu, przedstawiciele samorządów gminnych z terenu powiatu, kierownicy powiatowych służb, inspekcji i straży, dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych oraz kierownicy komórek organizacyjnych starostwa.

Walery Czarnecki, starosta lubański składając zebranym życzenia podziękował za dotychczasową współpracę i wyraził swoje zadowolenie z możliwości spotkania się przy wigilijnym stole - stole który łączy. Życzył wszystkim zgromadzonym radości z przebywania z najbliższymi oraz refleksji i zadumy skierowanym ku tym, których z różnych powodów nie będzie z nami w te święta.

Noworoczne życzenia dla wszystkich gości oraz ich rodzin złożyła również Lidia Błażków, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej, która podziękowała wszystkim: gościom za przybycie i współpracę, uczniom za wspaniały występ, a nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, profesjonalizm i serce jakie wkładają w swoją pracę z uczniami, tworząc przy tym wspaniałą atmosferę w szkole.

Spotkanie uświetnił niezwykły recital w wykonaniu Andrzeja Brzozowskiego, który wystąpił przy boku uczennic z lubańskiego KZL-u.

Na zakończenie wszyscy udali się na świąteczny poczęstunek przygotowany przez uczniów klas technikum gastronomicznego. I w tym świątecznym nastroju zaproszeni goście udali się do domów witać Nowy 2020 rok.

Powiat Lubań

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe